Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 13. - 19.apríl 2015

Horoskop na 13. - 19.apríl 2015

horoskop.jpgZdroj foto: Infosprávy

Čo vás čaká tento týždeň?

V sobotu 18. apríla o 20.59 hod. bude NOV Luny v znamení Barana. Tomuto znameniu prináleží 1. astrologický dom, ktorý vypovedá o dĺžke a kvalite nášho života, o našom ja – sebavedomí. Ak sa vaše problémy dotýkajú práve týchto oblastí, prajte si v čase novu, prípadne čo najbližšie k nemu, aby ste sa ich zbavili, aby bolo všetko tak, ako vám najlepšie vyhovuje.


BARAN baran.jpg

Po celý pracovný týždeň si zachováte dobrú a povznesenú náladu, ktorá vás napĺňa ešte od Veľkej noci. Z toho dôvodu sa vám v profesijnej oblasti bude dariť predovšetkým pri výkone práce, ktorá vám pôjde priam zázračne od ruky. Od stredy vám hviezdy prestanú priať vo financiách. Preto nič veľké nenakupujte, neinvestujte, neberte si pôžičky či úvery. Mohli by ste si vyrobiť poriadne problémy. Na druhej strane, práve streda, a potom aj víkendová sobota a nedeľa sú dni veľmi vhodné na prežívanie peknej úprimnej lásky. Upevníte si existujúce partnerstvá, alebo nadviažete nové perspektívne vzťahy.

BÝK byk.jpg

Ak túžite po kariérnom raste, v nasledujúcich dňoch si neprídete na svoje! Váš profesijný týždeň bude po pokojnom oddychovom období mimoriadne ťažký a náročný. Nech budete robiť čokoľvek, nedokážete prekročiť svoj tieň. Jednoducho, dariť sa vám nebude a všetko, čoho sa chytíte, vypáli opačne. Nezúfajte však. Neostáva vám iné ako vsadiť na trpezlivosť, lebo prídu aj lepšie dni. Vyčkajte. V súkromí sa budete teraz cítiť ako na hojdačke. V pondelok budete úplne omámení láskou. V stredu milostný rozlet schladia partnerské hádky. V piatok bude na programe opäť láska. Bude vám to tak vyhovovať.

BLÍŽENCI blizenci.jpg

Po hektickom predchádzajúcom pracovnom týždni prichádzajú v profesijnej oblasti v podstate pokojné dni. V prvej polovičke týždňa budete z toho trocha nervózni, akoby vám chýbal pracovný stres, zhon, akčné správanie prinášajúce rýchle a viditeľné výsledky. V druhej polovici týždňa sa však upokojíte, a tento pokoj vám bude úplne vyhovovať. Akoby ste si chceli vychutnať možnosť oddýchnuť si. Podobne sa budete cítiť aj v súkromí. Ak ste pred týždňom predišli hádkam, bude vám celkom fajn. Ak nie, o to viac uvítate, že v utorok a sobotu zavládne doma i v partnerstve harmónia.

RAK rak.jpg

Zaujímavé je, že v pondelok budete opäť neobvykle napätí a nervózni. Prejaví sa to predovšetkým v profesijnej oblasti. Preto pozor, aby ste pri práci nenarobili viac škody ako osohu, lebo môžete ľahko prehliadnuť niečo dôležité a podstatné. Od utorka však príde zmena a hviezdy vám začnú priať v každom smere – dariť sa vám bude v práci, prospievať to bude kariére i financiám. Ak podnikáte, úspešní budete v každej akcii. V súkromí očakávajte v pondelok príležitosť na úžasné zoznámenie, z ktorého sa zrodí trvalý vzťah. V stredu sú možné partnerské nedorozumenia, vysvetlia sa už v piatok.

LEV lev.jpg

Minulý týždeň bol pre vás v profesijnej oblasti nepríjemný, nadchádzajúci vám prinesie naozajstnú pracovnú pohodu, ale vám, ctižiadostivým Levom, to vyhovovať nebude. Radšej by ste robili naplno a dosahovali znamenité pracovné výsledky a adekvátne tomu boli aj ocenení. Ale pozor! Hneď v pondelok si bežte kúpiť žreb – Šťastena vám bude mimoriadne naklonená, môžete sa dostať k peniažkom aj bez toho, aby ste čo i len prstom pohli. Ale šťastie vás bude po celý týždeň sprevádzať aj v súkromí a v láske. Najmä však v utorok a cez víkend si užijete citov a pohody, koľko len chcete.

PANNA panna.jpg

Nabažili ste sa minulý týždeň svojich financií? Museli ste pre ne tvrdo pracovať? Tak prichádzajúci týždeň bude v porovnaní s tým takmer pokojný. V jeho prvej časti vám bude chýbať rýchle pracovné tempo, zhon a stres, možno až natoľko, že znervózniete. Ale potom, v druhej časti týždňa, sa nad vecou zamyslíte a uznáte, že pokoj na pracovisku vám celkom vyhovuje. Ani v súkromnom živote sa v týchto dňoch nič negatívne vzrušujúce neudeje. Relatívne pokojné rodinné a partnerské ovzdušie ozvláštni v utorok, sobotu a nedeľu mimoriadna pohoda a harmónia. Užívajte si príjemné chvíle.

VÁHY vahy.jpg

Tretí aprílový týždeň bude veľmi náročný najmä pre tie Váhy, ktoré túžia nielen po dobrých pracovných výsledkoch, ale aj po viditeľnom postupe v kariére. I keby ste sa ako snažili, nedokážete dosiahnuť svoje ciele a naplniť predstavy. Neostáva vám iné, iba dúfať, že situácia sa zmení a prídu aj dni, ktoré budú priaznivejšie vo vašej profesijnej oblasti. Čím skôr sa to stane, tým lepšie. Hviezdy sa postarajú, že súkromnom živote sa teraz budete cítiť ako na hojdačke, čo vám ale nie je proti mysli. V pondelok vám doprajú lásku, v stredu vás zatiahnu do hádok, v piatok vás opäť zahrnú milostnými citmi.

ŠKORPIÓN škorpion.jpg

Pravdepodobne budete musieť v profesijnej oblasti ešte chvíľu znášať nepohodu. Pondelok a utorok budú totiž tiež veľmi náročné pracovné dni, no vynaloženú námahu iste nezúročíte. Ale od stredy sa situácia začne citeľne zlepšovať. Opäť budete vo svojej koži – vy, silní Škorpióni! Konečne sa smolné obdobie prelomí, budete pracovať bez rizika a dosahovať také výsledky, po akých túžite a na aké ste zvyknutí. V láske bude vaša charizma a váš sexepíl stále žiariť okolo vás ako Slnko! Platí to na vás paušálne, zadaných i nezadaných. Len tí prví by nemali zabúdať, že doma ich čaká milujúci partner...

STRELEC strelec.jpg

Prajné hviezdy neodvrátia od vás svoju tvár ani na začiatku tohto týždňa. V pondelok a utorok sa vám v profesijnej oblasti bude dariť v každom smere. Prácu hravo zvládnete a získate za ňu povzbudivé finančné ocenenie, ale postúpiť môžete aj na kariérnom rebríčku. Aj od stredy by sa vám darilo, ale prílišnou nervozitou si pokazíte nielen pracovné výsledky, ale premárnite aj výhodné pracovné príležitosti. Skúste sa trocha upokojiť. V súkromí vám bude celkom fajn, len v pondelok vás vyruší malé nedorozumenie s partnerom. Zato v piatok vás čaká úžasné udobrovanie, láska a sladké chvíle.

KOZOROŽEC kozorožec.jpg

Hoci máte asi inú predstavu o budúcnosti, pred vami je taký nijaký pracovný týždeň. Ani ťažký, ani ľahký, ani zaujímavý, ani nezaujímavý... Do práce sa síce ako zvyčajne hrniete, chceli by ste vo svojej pracovnej oblasti hrať prím, možno i prežiť nejaký ten zázrak – ale teraz to akosi nepôjde. Aj keď ste do profesijných záležitostí dali veľa energie, nebuďte egoisti, doprajte úspech aj iným kolegom a známym. Ani v láske sa vám bohvieako dariť nebude. Snáď to vyplynie aj z toho, že vás prenasleduje nespokojnosť v práci. Hviezdy nabádajú, aby ste nezabúdali na partnera, na jeho (jej) želania a túžby.

VODNÁR vodnar.jpg

Ani tento týždeň nepocítite nedostatok peňazí, lebo finančne sa vám bude dariť, čo je pre vás dobré. To je však len jedna stránka profesijnej oblasti. Druhou je samotná práca, ktorá bude práve teraz dosť náročná. Na pracovisku sa budete musieť boriť aj s nespočetným množstvom najrôznejších problémov a intríg spolupracovníkov, čo veľmi zaťaží vašu psychiku. A na kariéru radšej preto ani nemyslite. Taktiež vo vašom súkromí to nebude v tomto období celkom jednoznačné. Ale užite si v láske a porozumení aspoň víkendové dni, keď vám hviezdy budú v tomto smere naozaj prajne naklonené.

RYBY ryby.jpg

V úspešnom období v profesijných záležitostiach budete pokračovať aj naďalej. Od pondelka až do štvrtka budete mať v práci energie na rozdávanie. A veru, nielenže budete pracovať na plnú paru, ale energiu aj budete rozdávať tým, ktorí sa ukážu na tom od vás horšie. Pri plnení pracovných úloh sa vám bude naozaj dariť, či už vás to uspokojí a poteší, alebo vôbec nie... Ani v piatok to nebude zlé. V súkromí, teda v rodinke i láske, si užijete naozajstnú pohodu. Či už máte, alebo nemáte partnera, budete sa cítiť šťastní a naplnení. Jednoducho si uvedomíte, že všetko vám vyhovuje tak, ako to je.

Zdroj: funradio.sk
dch

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac