Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 9. - 15. marec 2015

Horoskop na 9. - 15. marec 2015

horoskopy.jpg
BARAN baran.jpg

V profesijnej oblasti vás čakajú zmeny. Tento pracovný týždeň bude pre vás v porovnaní s predchádzajúcim obdobím veľmi náročný. Pravdepodobne sa nevyhnete mnohým nepríjemných situáciám v kolektíve, prežijete neočakávané zmeny a stres. Teda nič príjemné. Jediné, čo vás môže ako-tak uspokojovať, bude vedomie, že ste na tom finančne oveľa lepšie ako ostatné znamenia. V súkromí a najmä vo vzťahoch sa vám zrejme už vyjasnilo a teraz by malo byť všetko v poriadku. Veľmi sľubné dni na lásku a tiež na zoznámenia a nové známosti by mali byť štvrtok a najmä piatok.
 

BÝK byk.jpg

Pracovne by sa vám teraz malo dariť približne na 80 percent, teda určite nebudete mať dôvod k výraznej nespokojnosti. Situáciu si však znepríjemníte sami tým, že budete trochu netaktní ku kolegom. Že by vás presviedčali o niečom, s čím nesúhlasíte? Dávajte si pozor na slová, radšej porozmýšľajte, kým niečo poviete. Inak sú pred vami pokojné pracovné dni s pomerne dobrými výsledkami. Približne podobná bude aj atmosféra v súkromí. Hneď v pondelok vám hrozí ostrejšia výmena názorov s vašim partnerom. V piatok to môžete napraviť a v sobotu si naplno užívať lásku.

BLÍŽENCI blizenci.jpg

Ak ste minulý týždeň nezaváhali a využili všetko, čo sa vám ponúklo, urobili ste dobre. Pretože tento pracovný týždeň bude pre vás – vzdušné znamenie – až príliš pokojný. Keď si porobíte prácu, hádam sa budete aj troška nudiť. Máte dve možnosti. Buď čas využijete a niečo si naštudujete, budete sa vzdelávať, alebo sa jednoducho niekam zašijete, či sa len budete tváriť nenápadne – a oddýchnete si. Príjemný víkend si predĺžite aj v pondelok, ktorý by mal byť štedrý na lásku. V stredu, podľa hviezd, sa asi nevyhnete nedorozumeniu a hádke. Ale po hádke býva sladké udobrovanie, využite naň víkend.

RAK rak.jpg

Ak sa spoľahnete na odporúčania hviezd, v pondelok a utorok sa môžete bez obáv v práci presadzovať – vyjde vám to. Aj po zvyšok týždňa budete mať závideniahodne veľa energie do roboty, takže budete stíhať omnoho viacej ako ostatní, a to sa stretne s pozornosťou a kvitovaním vašich nadriadených. Nezaváhajte, využite príležitosť, práve momentálna priaznivá situácia môže mať vplyv na váš postup. V súkromnom živote začnete týždeň pondelkovým nedorozumením s partnerom. Až koncom týždňa, teda v piatok a sobotu dostanete šancu na udobrovanie. Ale môžete sa tiež zoznámiť s novou láskou.

LEV lev.jpg

Ešte aj tento týždeň vám budú v profesijnej oblasti hviezdy priať, čo môžete využiť najmä v práci a kariére. Oplatilo by sa angažovať najmä v pondelok, keď bude vplyv hviezd najväčší. Po ostatné dni sa nič mimoriadne diať nebude, takže ho prežijete v pokoji. Možno sa vám to hodí na regeneráciu síl, možno len tak nenápadne budete vyčkávať na ďalšie pracovné výzvy a nové príležitosti. Z lásky si treba urobiť sviatok vtedy, keď prekvitá – no a vám bude prekrásne v utorok a v stredu, teda uprostred pracovného týždňa. Teda ak ste nezadaní, napriek tomu si vyjdite s priateľmi niekam von...

PANNA panna.jpg

Panna je pokojné zemské znamenie, no napriek tomu na konci zhodnotíte aktuálny pracovný týždeň ako príliš pokojný. Kde nie je pohyb a cieľ, tam nastupuje zákonite nuda. Preto časové rezervy využite na študovanie a vzdelávanie, veď zdrojov informácií a vedomostí je v súčasnosti dostatok. Ak to nemáte v úmysle, tak si iba jednoducho odpočiňte. Budete mať viac síl, keď sa situácia zmení. Nadchádzajúci týždeň v súkromí presvieti hneď v pondelok láska a jej sladké podoby. V stredu sa však môžete pohádať, radšej si zahryznite do jazyka. Víkend bude obdobím vhodným na udobrovanie.

VÁHY vahy.jpg

V profesijnej sfére sa vaša situácia trocha zamotá. Ak sa dozviete o postoji kolegov voči vám, nebude nič čudné, že si nedáte servítku pred ústa a budete voči nim až trocha netaktní. Na oplátku. Dávajte si ale pozor na to, aby ste nepovedali niečo, čím by ste si mohli nejako ublížiť. Inak rozbiehajúci sa pracovný týždeň bude celkom pokojný. Trocha inak sa začne týždeň v súkromí. V pondelok sa na niečom nezhodnete so svojím partnerom a vyplynie z toho poriadna výmena názorov. Dusné ovzdušie sa vám úprimným rozhovorom podarí zvládnuť až v piatok. Potom sobota môže byť naozaj láskyplná.

ŠKORPIÓN škorpion.jpg

Opäť máte pred sebou náročný pracovný týždeň. Skúste využiť aspoň pondelok, je to jediný deň v týždni, keď sa vám môže dariť. V žiadnom prípade nebude „modrý“. Ak prekonáte povíkendovú lenivosť a naozaj sa posnažíte, ako to len dokážete, dosiahnete také výsledky, ktoré vám prinesú spokojnosť. Verte, stojí to za to! V súkromnom živote vám bude síce fajn, ale nemali by ste zabúdať na partnera. Veď, nielen prácou je človek živý! Aspoň cez víkend sa s partnerom vyberte von – do prírody, na večeru – jednoducho niekam, kde vám spolu bude príjemne a dobre. Neoľutujete.

STRELEC strelec.jpg

Už dlhší čas ste v profesijnej oblasti úspešní. Aj tento týždeň vám bude nebeská obloha pracovne naozaj priať. Môžete sa prejaviť naplno a ukázať svoje rezervy. Informácie o nových pracovných príležitostiach a možnostiach by bolo škoda nevyužiť. Vďaka nim postúpite nielen na kariérnom rebríčku, ale celkom pekne sa vám bude dariť aj finančne. Ani v súkromí to nevyzerá momentálne zle, len v utorok vám hrozí nedorozumenie a ostrá partnerská hádka. Štvrtok a piatok sú vhodné na to, aby ste veci uviedli na správnu mieru a napravili. Ak vám, samozrejme, na vašom partnerovi ešte záleží.

KOZOROŽEC kozorožec.jpg

Konečne máte pred sebou veľmi pokojný pracovný týždeň. Komu by neprospel? Možno aj preto, že budete mať čas, dostanete chuť si zafilozovať. O čom? Tentoraz si nepripravíte určitú tému, hovoriť môžete o hocičom. Poteší vás, že k tomu nájdete aj záujem a dobrých poslucháčov. Niekedy sa toho v človeku nazbiera dosť, a potom mu padne celkom vhod, keď sa má s kým o svoje myšlienky podeliť. V úplnom protiklade sa ocitnete v súkromí, kde v týchto dňoch pocítite potrebu byť sami so sebou. Bude to v poriadku, ale vopred to vysvetlite svojim partnerom, aby vaše správanie zle nepochopili.

VODNÁR vodnar.jpg

Prekypujete energiou a odhodlaním do práce, preto vám v nadchádzajúcich dňoch práca celkom pekne pôjde od ruky. Napriek osobnej pracovnej pohode a dobrým výsledkom vás pravdepodobne budú vyčerpávať nezmyselné spory medzi kolegami, ktoré ovplyvnia celú atmosféru na pracovisku. Šťastie, že finančne budete mať dôvod byť spokojní. Kto by sa neradoval z tučného konta? V súkromí sa tento týždeň rozhostí pohoda. Dá sa povedať, že pôjdete ďalej v zabehnutých koľajach. S partnerom si rozumiete a milujete sa, tak mu skúste pripraviť nejaké malé prekvapenie a troška si okoreňte vzťah.

RYBY ryby.jpg

V profesijnej oblasti prežijete taký týždeň, na ktorý sa čoskoro nebudete pamätať. Nudný? Nič sa nebude diať? Nič nové a zaujímavé vám ani neprinesie. Asi tak. Napriek tomu budete celkom spokojní. Nemusíte sa naháňať, nemusíte si hľadať výhovorky, prečo nestíhate – skrátka pracovný čas môžete využiť napríklad na doháňanie nejakých svojich restov. V súkromnom živote to také jednotvárne určite nebude. V pondelok a utorok si vychutnáte, aká krásna a napĺňajúca je vaša láska. A možno sa zoznámite s niekým milým a príjemným. Vo štvrtok sa snažte vyhnúť malej roztržke.

Zdroj: funradio.sk

mc

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac