Infospravy.sk Infospravy.sk

Zvrátená zábava v čínskom parku. Prasa prinútili skočiť bungee jumping zo 68- metrovej výšky
zdroj: video

Zvrátená zábava v čínskom parku. Prasa prinútili skočiť bungee jumping zo 68- metrovej výšky

Tak toto nie!

V čínskom zábavnom parku v meste Čonging chcelo vedenie spopularizovať novú atrakciu, ktorú svojim návštevníkom ponúka - bungee jumping. Na lano zavesili prasa, ktoré bolo oblečené v kostýme superhrdinu. Zhodili ho z výšky 68 metrov. Potom ho poslali na bitúnok, kde ho čakala smrť.

Samozrejme, že reakcia na chorú prezentáciu novej atrakcie, nedala na seba dlho čakať. Ľudia vo svojich statusoch a komentároch pod videom kritikou rozhodne nešetrili, no vôbec sa tomu nečudujeme. 

K prípadu sa zábavný park vyjadril slovami: „Úprimne prijímame kritiku a rady od ľudí na internete a ospravedlňujeme sa verejnosti. Zlepšíme náš marketing, aby sme návštevníkom poskytli lepšie služby.“

Aj PETA sa k zvrátenému činu rozhodla vyjadriť: „Ošípané zažívajú bolesť a strach rovnakým spôsobom ako ľudia a tento nechutný PR kúsok by mal byť postavený mimo zákon,“ uviedol Jason Baker, viceprezident organizácie PETA.

Postaviť si reklamu na takomto nechutnom čine, by malo byť nezákonné a tí, ktorí to vymysleli, by mali poriadne potrestaní. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac