Infospravy.sk Infospravy.sk

Slávna Adele schudla takmer 50kg, trénerka prezradila, ako sa jej to podarilo
zdroj: TASR/instagram.com

Slávna Adele schudla takmer 50kg, trénerka prezradila, ako sa jej to podarilo

Britská speváčka a skladateľka vystupujúca pod umeleckým menom Adele si dala na dlhší čas spevácku pauzu. Nevystupuje, netvorí, jednoducho sa venuje sama sebe a je to naozaj vidieť. Pred pár dňami totiž internet obleteli jej fotografie a nikto nechcel veriť, že toto je tá slávna bacuľatá Adele.

TASR

Fanúšikovia sa začali o speváčku strachovať, či za úbytkom váhy nie je stres, či úzkosť. No nie je to tak. Adele sa dala na špeciálnu diétu, ktorá jej pomohla schudnúť takmer 50 kg.

Sirtfood diéta

Adele sa pred niekoľkými mesiacmi rozišla so svojím manželom. Táto životná kríza spôsobila, že zhodila pár kíl, no nebolo to nič rapídne. V tomto momente si ale povedala, že musí začať niečo robiť pre seba a svoje zdravie.

Pod dohľadom trénerov a výživových poradcov dodržiavala prísnu diétu - sirtfood diétu. Ide o skutočne prísnu diétu, ktorá sľubuje brutálne výsledky. Všetko vysvetľuje bývalá osobná trénerka Adele Camila Goodis. 

Prvé dni človek prijíma len 1 000 kalórií denne, aj to iba v podobe jedného obeda a dvoch zelených štiav. Počas ďalších dní môže človek pridať viac jedál, no musia sa zmestiť do 1 500 kalórií za deň. Ak má človek chuť zhrešiť, môže si dať kvalitnú horkú čokoládu, alebo pohár červeného vína. 

Camila prezrádza, že Adele nie je človek, ktorý by sa potil vo fitkách, obľúbila si skôr pilates. Preto je jasné, že za úbytkom váhy je naozaj prísna sebadisciplína v strave. 

Sirtfood diéta ale nie je o hladovaní. Pri nej totiž človek prijíma potraviny s vysokým obsahom polyfenolov a sirtuínov: takými sú napríklad kel, hlávkový šalát, kapusta, rukola, petržlen, čučoriedky, jahody, jablká, či brokolica, alebo matcha čaj.

Povolené sú tiež strukoviny, ako fazuľa, či sója.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac