Infospravy.sk Infospravy.sk

Herca Dwayna Johnsona musí milovať každý! Takto srdečne prekvapil úplne neznámu 100- ročnú babičku
zdroj: video

Herca Dwayna Johnsona musí milovať každý! Takto srdečne prekvapil úplne neznámu 100- ročnú babičku

Herec The Rock je známy po celom svete svojimi svalmi a obrovskou postavou. Filmové plátna si ho žiadajú. No on sa prezentuje aj niečím iným. Dwayne je totiž otcom troch dcér, na ktoré nedá dopustiť, a rovnako sa doslova rozdáva aj svojim fanúšikom po celom svete.

Nejde o to, či človeka pozná, alebo je mu úplne cudzí. Zaujíma sa o každého, kto sa zaujíma o neho. Takýmto prístupom teší ľudí po celom svete, aj ľudí vo vysokom veku. Jedna 100- ročná babička Dwayna naozaj "miluje". K svojim okrúhlym narodeninám preto dostala ten najkrajší darček. 

Jamie Klingler pridala príspevok na Twitteri, kde označila Dwayna a opýtala sa ho, či by urobil radosť babičke. Nikto neveril vlastným očiam, keď samotný herec odpovedal na príspevokso slovami: „Čože? Kto tu bude mať nádherných 100 rokov? Ako ti môžem pomôcť, Jamie?"

Jamie po jeho odpovedi poprosila herca, či by mohol nahrať krátke video, kde zagratuluje babičke. Filmový svalnáč neváhal ani sekundu a obratom poslal krásne želanie: „Aký krásny vek. Teraz už môžeš jesť a piť, koľko len chceš bez akýchkoľvek výčitiek. Osláv svoje narodeniny poriadne. Želám ti len to najlepšie a posielam veľa lásky aj takto cez video." Babičkina reakcia skutočne stojí za to! 

Tu to samozrejme neskončilo, nakoľko herec celý príspevok zdieľal aj na svojej sociálnej sieti so slovami: „Je mi cťou, že si mojím fanúšikom a som vďačný za to, že si tu medzi nami. Kiežby aj moja babička bola stále pri mne. Práve za takéto momenty som rád, že som známy."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac