Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 9. - 15. február

Horoskop na 9. - 15. február

horoskopy.jpg

BARAN baran.jpg

Aj keď ste odhodlaní pokračovať v riadnom tempe z prechádzajúcich pracovných dní, nevyjde vám to. Hviezdy totiž napovedajú, že ich vplyvom bude váš nadchádzajúci týždeň pracovne úplne pokojný. Vám to však vyhovovať nebude. Radi by ste ďalej dokazovali svoje kvality, ale z toho, že teraz to nepôjde, budete podráždení a náladoví. Preto sa nedokážete sústrediť ani na tie roboty, ktoré by ste urobiť mohli. V súkromí bude tento týždeň vzrušujúcejší ako minulý. Od stredy z vás bude sálať vaša charizma, čo k vám pritiahne milostné dobrodružstvá. Tí, ktorí po nich túžite, dostanete príležitosť...

BÝK byk.jpg

Aj prvá polovička tohto týždňa bude v pracovnej oblasti vynikajúca, lebo hviezdy vám doprajú úspech a dobré výsledky. Samozrejme, ak sa o to i sami pričiníte, využijete priazeň a usilovne zapracujete na svojej kariére. Čo si zaumienite, to sa vám vydarí, budete sami so sebou veľmi spokojní. Len nezaspite na vavrínoch a nepremeškajte tak ďalšie príležitosti a možnosti na postup v každom smere. V súkromí si udržíte nastúpený trend pohody a bezpečia. Navyše streda a štvrtok budú priam predurčené na lásku, utuženie citov. Ak lásku práve nemáte, ale hľadáte ju, zoznámenie vás privedie k dlhodobému vzťahu.

BLÍŽENCI blizenci.jpg

Tento týždeň budú hviezdy k vám ešte prajnejšie, ako boli nedávno. Sľubujú vám najmä postup na kariérnom rebríčku, samozrejme, ak práve po kariére túžite. Úspešní však môžete byť vo všetkých smeroch týkajúcich sa profesijnej oblasti. Chcete meniť prácu? Môžete. Radi by ste začali podnikať? Smelo do toho! Práve podnikatelia sú tí, ktorým sa teraz bude úžasne dariť. Na obzore sú nové výhodné spolupráce. V súkromí sa asi zopakuje situácia spred týždňa. V utorok vám opäť hrozia vážnejšie konflikty. Skúste im predísť. Ak to nedokážete, dostanete príležitosť všetko pekne urovnať.

RAK rak.jpg

Prišiel čas na krátky oddych, celý váš pracovný týždeň bude pokojný a pohodový. To určite vyvolá vašu spokojnosť. Lenže, aj táto pohoda bude mať svoje ale... Budú ním chýbajúce financie a najmä to, že sa budete cítiť za svoju odvedenú prácu málo ohodnotení, teda nedocenení. Teraz to však neriešte, vyčkajte na príhodnejšie obdobie. Ak vyrukujete so svojimi požiadavkami, bude vám to málo platné. Aj v súkromí zavládne pohoda. V stredu a vo štvrtok budete žiariť citmi, svoje šťastné zamilovanie budete zdieľať so svojou láskou. V sobotu vám však vašu idylku pravdepodobne niečo troška pokazí...

LEV lev.jpg

Podobne ako väčšina znamení tento týždeň, aj vy máte pred sebou pokojnejšie pracovné obdobie. Lenže vám, aktívnym a ctižiadostivým Levom, toto vôbec nevyhovuje. Potrebujete byť v pracovnom vypätí, v strese a dosahovať vytúžené kariérne výsledky. Ale aj finančné. A príliv financií, žiaľ, neregistrujete vôbec. Nahnevá vás to. Aspoň že v pondelok a utorok sa budete môcť odreagovať pri svojej láske. Strávte spolu pekné popoludnia, zrelaxujte trocha. Skúste sa zbaviť nervozity, lebo vo štvrtok by sa mohla prejaviť aj vo vašom partnerstve. Na urovnanie sváru by ste čakali až do víkendu.

PANNA panna.jpg

Po celý týždeň vám hviezdy budú priať predovšetkým v kariére. Môžete sa významne zviditeľniť, samozrejme, ak po kariére túžite. Ale nemusíte sa báť ani pracovných problémov. Všetko zvládnete bez zaváhania. Ak pomýšľate na zmenu práce, môžete pristúpiť k realizácii svojich plánov. Môžete sa aj osamostatniť a začať podnikať. Práve Pannám – podnikateľom sa momentálne bude vynikajúco dariť. V súkromnom živote to budete mať o čosi ťažšie. V utorok sa môžete zamotať do sporov a hádok. Viete o tom, skúste sa im vyhnúť. Ak ku konfliktom príde, využite príležitosť ich urovnať.

VÁHY vahy.jpg

Prvá polovička pracovného týždňa dopadne super. Prajné hviezdy vám pripravia veľa príležitostí, úspechov a výborných výsledkov. Ak to neprehliadnete a budete usilovne pracovať na svojej kariére, všetko sa vám vydarí. Budete šťastní a spokojní. Ale nepoľavujte v snahe a v druhej polovičke týždňa nezaspite na vavrínoch! Poškodili by ste sami seba. Vaše pohodové obdobie v súkromí bude pokračovať aj v nadchádzajúcich dňoch. Streda a štvrtok budú mimoriadne krásne na lásku. Máte šancu upevniť si trvalé vzťahy. Ak ste momentálne singel, verte v perspektívne zoznámenia...

ŠKORPIÓN škorpion.jpg

Pravdepodobne nadviažete na ťažký koniec minulého pracovného týždňa a s náročnými úlohami sa skúsite vyrovnávať aj teraz. Znervózniete, budete podráždení a vôbec nemôže byť reč o pracovnom komforte. Podľahnete pocitu, že kam sa pozriete, čakajú vás len samé problémy a prekážky. Ale nepôjde iba o pocit. Niekto z vášho blízkeho kolektívu vám bude hádzať poriadne polená pod nohy. Možno vás poteší skutočnosť, že v láske ostane naďalej všetko v najlepšom poriadku. Milujúci partner vás zbožňuje a najradšej by vám zniesol aj modré z neba. Sústreďte sa preto radšej viac na súkromie.

STRELEC strelec.jpg

Momentálne sa v práci cítite ako na hojdačke. Raz hore, raz zasa dole. Hoci sa budete na pracovisku angažovať, nenaplní vás to. Stále si totiž nedokážete porozumieť so svojimi nadriadenými a práve v tom je kameň úrazu. Na druhej strane, vaša situácia nebude bezvýchodisková. Ponúknu sa vám možnosti zmeniť prácu, ale prekvapiť vás môžu aj iné pozitívne zmeny. Sledujte pozorne dianie okolo seba. Podobne sa budete cítiť aj v súkromí a partnerstve. Pondelok bude v láske veľmi príjemný. V stredu vám hrozia hádky. Piatok a sobota by mali byť opäť krásne. Teda – tiež ako na hojdačke...

KOZOROŽEC kozorožec.jpg

V profesijnej oblasti máte pred sebou ďalší super pracovný týždeň. Nielenže na vás čaká veľmi veľa práce, ktorú stihnete porobiť k svojej spokojnosti, ale dostanete aj naozaj zaujímavé ponuky k spolupráci, či námety na niečo, čo ste ešte nerobili. Dlho nepremýšľajte, stres dajte bokom a prijmite ich. Onedlho zistíte, že ste urobili dobre, lebo sa pred vami otvoria nové, veľmi perspektívne ciele a možnosti. V súkromnom živote bude naďalej všetko v poriadku, zavládne pohoda. Iba piatok prinesie pravdepodobne podnety na vážnu debatu s partnerom. Zodpovedne zvažujte každé jedno svoje slovo.

VODNÁR vodnar.jpg

Pravdepodobne sa tento týždeň nevyhnete v práci komplikáciám a opakujúcim sa ťažkostiam. Opäť budete musieť prekonávať nepríjemné zmeny a podrazy neprajníkov. Žiaľ, na to ste v poslednom čase už asi zvyknutí. Jediným pozitívom ostane, že aspoň finančne na tom budete viac ako dobre. Pokladáte peniaze za dostatočnú satisfakciu pracovnej nepohody a neistoty? Pravdepodobne vás aktuálna situácia poriadne vyvedie z miery a vaša nervozita bude príčinou partnerských hádok hneď v pondelok. Budete musieť vydržať až do piatka, ktorý bude vhodný na urovnanie konfliktu. Vezmite to do svojich rúk.

RYBY ryby.jpg

Znovu sa v práci pred vami črtá pokojný týždeň. Všetky pracovné úlohy zvládnete bez väčšej námahy a výsledky vás potešia. V profesijnej oblasti sa však teraz nič mimoriadne diať nebude. Že by ste mysľou máličko lietali v oblakoch? Alebo sa budete venovať ezoterike? V každom prípade sa snažte ostať nohami na zemi, lebo v ak zariskujete, môžete sa popáliť. V súkromí a partnerstve sa nevyskytnú väčšie problémy. Len vás to stále bude ťahať niekam inam, zatúžite uniknúť. Prečo? Nie ste vo vzťahu šťastní? Pokoj! Nestresujte sa, nerobte neuvážené rozhodnutia a najmä – stráňte sa svojej nevery.

Zdroj: funradio.sk

mc

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac