Infospravy.sk Infospravy.sk

Za 1 libru môžete spolu s kamarátmi stráviť Vianoce v Hagridovej chatrči. Ako na to?
zdroj: northshire.co.uk

Za 1 libru môžete spolu s kamarátmi stráviť Vianoce v Hagridovej chatrči. Ako na to?

Počuli ste už o koncepte ubytovaní s názvom North Shire? Ak nie, tak vedzte, že ide o úplnú pecku a poteší každého filmového, či rozprávkového fanúšika.

Na 6 hektároch krásnej anglickej prírody sa rozprestiera množstvo možností ubytovania inšpirovaných rôznymi filmami, knihami, či rozprávkami. Prespať tu teda môžete napr. v hobitej chalupe, rozprávkovom dome, netradičných karavanoch, dome Šialeného klobúčnika, či v chatrči správcu rofkortských lesov, lúk a hájov Hagrida. Cena za jednu noc sa pohybuje okolo 140 eur. 

Ak ale milujete práve Harryho Pottera, tak vedzťe, že si majitelia komplexu pripravili pre týchto milovníkov milú súťaž. Hlavnou výhrou je ubytovanie na týždeň v Hagridovej chatrči. Samozrejme, že chatrč vyzerá krásne a nemusíte sa báť špiny a neporiadku. Cenu si spoločne s výhercom užije aj jeho 5 priateľov. Majitelia však určili dátum kedy si výherca cenu užije, a to od 22.- 29. decembra, čiže na Vianoce. Samozrejme výhercov čaká aj návšteva Santu s darčekami. 

A čo treba spraviť? Treba si nachystať 1 libru. Na stránke je totiž prihlasovací formulár, kde investujete 1 libru, a tým sa zapojíte do súťaže. Samozrejme, je na vás koľkokrát investujete. Len tým dvíhate šancu na výhru. 

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac