Infospravy.sk Infospravy.sk

Na pamiatku pre zosnulú manželku vysadil 6000 dubov. Až o 15 rokov ľudia pochopili prečo

Winston Howes je farmár z Veľkej Británie, ktorý nadovšetko miloval a aj miluje svoju manželku. Ešte počas jej života jej začal pripravovať nádherné prekvapenie gigantických rozmerov.

Kúpil 6 000 dubov a nedaľeko ich spoločného domu ich vysadil na čistinku do tvaru srdca. Jeho milovaná nič netušila, čo je samozrejmé, pretože vedel, že potrebuje veľa času nato, aby to malo ten efekt, ktorý zamýšľal. Trvalo to celých 15 rokov! 

Najsmutnejšeí je fakt, že manželka sa tohto krásneho prekvapenia nedočkala. Dielo bolo dokončené 10 rokov po jej smrti. Srdce bolo umiestnené tak, že ostrý cíp ukazoval smer. Smer, kde bol, je a navždy bude ich, a hlavne jej domov.

Srdce má rozlohu neuveriteľných 6 árov a po jeho obvode Winston vysadil žlté narcisy, ktoré nádherný pohľad z vtáčej perspektívy počas kvitnutia ešte umocňujú. Farmár chcel, aby toto srdce bolo pred verejnosťou ukryté, keďže sa ho nedožila osoba, pre ktorú bolo určené, no náhodne ho objavil pilot, ktorý rekreačne prelietal ponad lesné vyznanie lásky!inhabitat.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame