Infospravy.sk Infospravy.sk

Kto miluje tento seriál, má sa na čo tešiť. Toto je prvý teaser na celovečerný film Breaking Bad
zdroj: facebook.com

Kto miluje tento seriál, má sa na čo tešiť. Toto je prvý teaser na celovečerný film Breaking Bad

Breaking Bad alebo u nás známy aj ako Perníkový tatko je americký dramatický televízny seriál vytvorený Vincom Gilliganom. Hlavnou postavou je Walter White, stredoškolský učiteľ chémie s finančnými problémami, ktorému zistia rakovinu pľúc. Aby mohol zaplatiť drahú liečbu a zabezpečiť budúcnosť svojej rodiny sa obráti na kriminálny život a začne vyrábať metamfetamín s jeho bývalým študentom Jessem Pinkmanom.

Seriál vysielala americká káblová stanica AMC od 20. januára 2008 do 29. septembra 2013. Na Slovensku TV Dajto odvysielala prvé dve série v roku 2013. V roku 2015 začala seriál od začiatku vysielať stanica AMC, ktorá ho v roku 2016 aj celý dovysielala.

Perníkový tatko je kritikmi aj divákmi považovaný za jeden z najlepších seriálov všetkých čias. Seriál získal mnoho ocenení, vrátane 16 cien Emmy, a v roku 2014 vstúpil do Guinessovej knihy rekordov ako najlepšie hodnotený seriál všetkých čias.

Teraz ale prichádza celovečerný film El Camino: Breaking Bad Movie. Znovu sa v nej objaví Aaron Paul ako Jesse Pinkman, ktorý utečie zo zajatia a bude sa musieť vysporiadať so svojím predchádzajúcim životom.

Na Netflôixe sa film objaví už 11. októbra 2019.

zdroj: 9gag.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac