Infospravy.sk Infospravy.sk

Influencerku odsúdili za fotku "kyprých tvarov v plavkách". Tá neprajníkom poslala štipľavý odkaz
zdroj: instagram.com

Influencerku odsúdili za fotku "kyprých tvarov v plavkách". Tá neprajníkom poslala štipľavý odkaz

Meno Ariella Nyssa vám asi nič nehovorí, ani nemusí, nakoľko ide o influencerku z Austrálie. Ariella však patrí medzi ženy, ktoré si zastávajú tú skutočnú ženskosť. Ako sama hovorí: chce vidieť ženy, či s celulitídou, striami, hrčami a krivkami.

Ariella pred pár dňami zverejnila na svojom Instagrame fotku v plavkách. Ľudia na internete si ale potrebovali rypnúť, a to poriadne. Podľa nich si nemala dovoliť zverejniť takúto fotografiu a radšej sa s takou postavou neukazovať na verejnosti. Dokonca jej odporučili, aby nosila oblečenie vhodné k jej tvarom a nie to, čo si na seba obliekla. 

To ale robiť nemali. Ariella krátko na to reagovala a servítku si teda pred ústa nedávala. Bola taká pohoršená, že uvažovala nad zrušením Instagramu. 

„Poďme k veci. Je to môj najhorší deň. Čítala som si komentáre pod fotkou a chce sa mi plakať. Prečo sú sociálne siete takéto. Prečo nás značky oblečenia nútia cítiť sa ako ho**o, ak naše postavy nie sú ideálne. Niektoré komentáre ukazujú, ako sociálne siete skresľujú myslenie ľudí. Kto do kelu povedal, ako má vyzerať postava modelky? Mali by sme sa cítiť krásne nech si oblečieme čokoľvek. Aby bol človek právnikom musí mať právnické vzdelanie, ale aby bol bol človek životným vzorom musí byť len anjelik z Victoria's Secret? Až do tohto momentu som si neuvedomila, ako sociálne médiá a módny priemysel deformuje a manipuluje naše mozgy - ako vyzerať, ako myslieť, ako milovať. Viac ako 50% mladých ľudí má duševné problémy a sklony k samovražde. A kto za to môže? Pestujete tu priemysel, ktorý vyrába dokonalých ľudí a dáva ich iba do dvoch škatúľ - pekní a škaredí. Bojujte k**** so mnou. 

Zobrazujte ženy, krásne ženy všetkých tvarov a veľkostí. Potrebujeme urobiť zmenu, inak bude duševné zdravie a obraz tela budúcej generácie oveľa horšie ako teraz. A to ma desí."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac