Infospravy.sk Infospravy.sk

Greenpeace predstavuje vlastnú verziu FaceApp. Ukazuje ľuďmi zdevastovanú planétu
zdroj: instagram.com

Greenpeace predstavuje vlastnú verziu FaceApp. Ukazuje ľuďmi zdevastovanú planétu

Aplikácia FaceApp sa stala jednou z najpopulárnejších aplikácií na svete. Ľudia si ju húfne sťahujú do mobilov a pár klikmi sa zostarnú o desiatky rokov. Je to ohromná zábava,no našli sa aj takí, ktorí túto aplikáciu "použili" na to, aby poukázali na to, ako bude vyzerať naša planéta o desiatky rokov.

Greenpeace však so spoločnosťou Isobar prišla s hodnotnou odozvou s názvom EarthApp. Miesto toho, aby ľuďom ukázala, ako približne môžu vyzerať v starobe, sa na fotkách môžete pozrieť na rôzne druhy ekologických problémov týkajúcich sa našej planéty.

„Klimatické zmeny je čoraz ťažšie ignorovať. Vidíme, ako sa mení počasie a ekosystémy sú čoraz nestabilnejšie. Keď ľudia uverejňujú fotografie ich staršieho ja, naskytá sa otázka, v akom stave bude v tomto čase naša planéta? Pokúsili sme sa ukázať odpovede na tieto otázky prostredníctvom našich príspevkov. Chceme zvýšiť informovanosť ľudí o skutočných problémoch a vyzvať ich na boj proti zmene klímy. Je čas konať,” hovorí Diana Volkova zo spoločnosti Creative Isobar Moskva, ktorá na aplikácii spolupracovala s Greenpeace.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac