Infospravy.sk Infospravy.sk

Silné video českej vlogerky, ktorú zohavili v známej reštaurácii. Zhorela jej celá tvár!
zdroj: video

Silné video českej vlogerky, ktorú zohavili v známej reštaurácii. Zhorela jej celá tvár!

Možno vám hovorí niečo meno Týnuš Třešničková. Pred niekoľkými mesiacmi by mnohí povedali, že ide o tú najkrajšiu vlogerku v Českej republike. Všetko sa ale zmenilo na osudovej dovolenke v Turecku. S priateľom si urobili aj malú zastávku v Istanbule.

So svojím priateľom sa rozhodli navštíviť aj ikonickú reštauráciu Nusrat-Et, ktorú preslávil ich šéfkuchár so zvláštnym spôsobom solenia a servírovania mäsa. Aj napriek tomu, že mali rušný deň a boli unavení, tak sa rozhodli ísť, nakoľko mali urobenú rezerváciu, ktorú nie je ľahké vybaviť. 

V ten večer sa ale stali veci, ktoré sa dovtedy nikdy nestali a čašníkom na bare vybuchla nejaká horľavá tekutina. Odniesla si to práve krásna Týnuš aj so svojím priateľom. Pred zrakmi ostatných hostí ich zachvátili plamene.

Týnuš skončila po nehode popálená omnoho viac, než jej priateľ. Týnuš mala popálené 35% tela a jej priateľ 15% tela. Jej stav si vyžadoval dlhé mesiace liečenia. Týnuš sa tak 9 mesiacov liečila v nemocnici priamo v Istanbule. Pred necelým mesiacom sa vrátila domov. 

Vlogerka sa rozhodla, že sa k videám vráti, no ako sama povedala, aby mohla opäť začať, musela svojím fanúšikom rozpovedať príbeh, ako sa to všetko stalo a vyvrátila tak informácie, ktoré sa šírili médiami. 

Týnuš si v prvých momentoch myslela, že vybuchla bomba a ona oslepla. Nedokázala urobiť nič iné a za svoj život vďačí priateľovi, ktorý sa ju už v prvých sekundách snažil uhasiť. 

zdroj: youtube.com

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac