Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 26. január - 1. február

Horoskop na 26. január - 1. február

horoskopy.jpg

BARAN

Ešte aj pondelok nadchádzajúceho týždňa bude z pohľadu vašej profesie takpovediac „hluchý“. Nerezignujte, pripravte sa – od utorka sa vám začne nesmierne dariť. Nielenže svojimi výsledkami si zabezpečíte pracovný postup, ale prospejete aj svojej kariére. Výborne na tom budú najmä podnikatelia, ktorí objavia nové cesty a uzatvoria perspektívne pracovné zmluvy do budúcnosti. V súkromí a citovej oblasti bude tento týždeň pre vás v porovnaní s predchádzajúcim obdobím pokojný. Prestanú vám chodiť po rozume milostné dobrodružstvá. Utorok má byť deň žičlivý novým láskam.

BÝK

Ak chcete niečo v profesijnej oblasti tento týždeň dosiahnuť, naplno využite jeho prvú polovicu. Vtedy vám hviezdy budú v práci priať a môžete ukázať svoje prípadné rezervy. Druhá polovica týždňa však bude pracovne veľmi náročná. Nielenže sa vám nakopí mnoho ťažko riešiteľných úloh, ale vynoria sa tiež najrôznejšie prekážky, ktoré zmaria vaše súčasné zámery v pracovnom postupe i kariére. V láske a vám bude dariť o trošku lepšie. Láskyplný deň bude predovšetkým pondelok. Vo štvrtok vás možno prekvapia partnerské hádky, ale celkove budete vo svojom vzťahu spokojní.

BLÍŽENCI

Ukazuje sa, že pracovne budete teraz na tom celkom fajn, všetko by malo klapať a ísť ako po masle. Čakajú vás pozitívne zmeny, úspechy, dobré výsledky, radosť z práce. Z čoho však radosť rozhodne mať nebudete, ba čo vás bude dokonca až mrzieť či hnevať, je fakt, že vám budú chýbať financie. Presnejšie povedané, vzhľadom na celkové úspešné pracovné výkony sa budete cítiť naozaj právom nedocenení... Možno vás to natoľko vyvedie z miery, že v utorok sa neuvážene pustíte do hádky s partnerom. Vo štvrtok si všetko vysvetlíte, prijmete jeho argumenty. Piatok bude krásny deň na lásku.

RAK

Hviezdy vás tento týždeň vystríhajú, aby ste v utorok a piatok boli pri plnení pracovných povinností a v záležitostiach s nimi súvisiacimi opatrnejší. Môže sa vyskytnúť situácia, ktorej podcenenie by malo nepríjemné dôsledky na vaše postavenie, kariéru i peňaženku. Ostatné pracovné dni by však mali byť vynikajúce. Práca vám pôjde od ruky, bude sa vám dariť – úspešne zvládnete všetky vytýčené ciele. V súkromí sa všetci túžiaci po láske v pondelok dočkajú zoznámenia s niekým milým a sympatickým. Vo štvrtok sa skúste vyhnúť nepríjemným hádkam z nedorozumenia. Rada: troška počúvajte partnera.

LEV

V prvej polovici nadchádzajúceho týždňa sa maximálne snažte využiť všetko, čo vám profesijnej oblasti prinesie. Nebeská obloha vám bude maximálne priať. Druhá časť týždňa už bude pokojnejšia. Asi by ste boli úplne spokojní, keby vám trocha nechýbali peniaze. Nahnevá vás to. Rozladeniu sa nevyhnú najmä tí, ktorí pracujú vo vedúcich pozíciách a samostatne zárobkovo činní podnikatelia. Vašu pohodu v súkromí v utorok pravdepodobne narušia nedorozumenia a hádky s partnerom. Vo štvrtok a piatok si všetko vypoviete a vysvetlíte a opäť nájdete vzájomné porozumenie a pokoj.

PANNA

V poslednom období ste si už privykli, že v profesijnej oblasti sa vám darí, že pracovne sa všetko odvíja bez problémov a hladko, k vašej relatívnej pohode. Zmeny, ktoré sa udejú okolo vás, budú iba pozitívne. Predsa sa vyskytne dôvod prejaviť istú nespokojnosť súvisiacu s aktuálnym nedostatkom peňazí. Naozaj vám budú chýbať. Rozhnevá vás to najmä preto, že sa budete cítiť finančne nedocenení. Pokojné obdobie v súkromí si v utorok narušíte neuváženými partnerskými hádkami. Vo štvrtok dostanete šancu si všetko vysvetliť a udobriť sa. V piatok vaše udobrovanie krásne vyvrcholí...

VÁHY

Ak chcete ešte chvíľu pokračovať v nastúpenom trende, pracovne naplno využite najmä prvú časť týždňa, keď vám všetky okolnosti budú hrať do karát. Postavenie hviezd vám totiž momentálne veľmi praje. V druhej časti týždňa tieto pozitívne vplyvy zoslabnú, objavia sa nečakané prekážky, ktoré prinesú náročnú situáciu v práci i v kariére. Čo ste nestihli urobiť, to už bez komplikácií celkom iste nedotiahnete. Podobne prežijete týždeň aj v súkromí. Pondelok bude deň akoby stvorený na krásnu lásku. Štvrtok si pokazíte partnerskými škriepkami. Celkove však budete v partnerstve spokojní.

ŠKORPIÓN

Po náročnom minulom týždni to teraz bude predsa len o čosi lepšie! Pocítite v sebe veľa energie a chuti do práce a v každom prípade vám to veľmi pomôže. Vyhnete sa apatii aj napriek tomu, že nedosiahnete vrcholové výkony. Budete si však vedomí, že ste urobili všetko, čo ste urobiť mohli, že všetci musia vidieť za vami výsledky. Preto budete sami so sebou spokojní, a to je pre vás veľmi dôležité. Aj v súkromnom živote máte pred sebou príjemnejší týždeň, celý ho prežijete v porozumení a pohode. Hviezdy avizujú, že láske a partnerskému šťastiu bude priať najmä utorok. Užite si to!

STRELEC

Začiatok pracovného týždňa bude pohodový a pokojný. Aj keď si po predchádzajúcich nepríjemných a napätých dňoch určite zaslúžite oddych, na vás – ohnivé znamenie – zapôsobí snáď až ako nudný. Máte radi, keď sa okolo vás stále niečo deje, keď môžete ukázať, čo vo vás je, riešiť, čo sa iným zdá neriešiteľné. Nebojte sa, ku koncu týždňa dostanete znova šancu naplno sa prejaviť a realizovať. V súkromí a láske sa pondelok ukazuje ako veľmi sľubný deň. Opäť však skĺznete do hádavosti a už v stredu bude oheň na streche. V piatok sa udobríte. Nuž – ako na hojdačke, ale v podstate sa ľúbite.

KOZOROŽEC

Naďalej sa vám bude pracovne úžasne dariť, a to najmä v prvej časti týždňa. Svojou pracovitosťou a výkonnosťou si udržujete priazeň a spokojnosť nadriadených, a tí vás posunú ďalej. Je to len a len vašou zásluhou. Viete sa zaangažovať na každom poste, akúkoľvek úlohu zvládnuť vám nerobí problém. Druhá časť pracovného týždňa už bude pokojnejšia, snáď aby ste mohli nabrať druhý dych. Práca vás momentálne napĺňa oveľa viac ako láska a city. V tomto smere sa pravdepodobne potrápite, budete rozladení a smutní. Strácate totiž citové zázemie, ba možné sú aj trvalé rozchody a rozvody.

VODNÁR

Konečne prichádza v profesijnej sfére obrat k lepšiemu. Tento týždeň sa vám začne dariť, a to po každej stránke. V práci uvidíte pokrok, budete úspešní, aj keď vás ľudia budú podrážať. Nevšímajte si ich, nie sú podstatní. Systematicky sa venujte všetkému, čo máte na pracovnom stole, či v dielni, za katedrou, kdekoľvek... Najmä finančne si teraz prídete na svoje. Poteší vás hodnotenie nadriadených a náležitá peňažná odmena za vašu vytrvalú prácu. V súkromí a v oblasti lásky teraz nebudete riešiť nič. Prečo? Lebo daný stav vám vyhovuje a ste s ním spokojní, či už máte partnera, alebo žijete sami.

RYBY

Nadchádzajúci pracovný týždeň už bude pokojnejší. Ak všetky úlohy dotiahnete dokonca, chvíľami sa vám bude zdať, že nemáte do čoho pichnúť. Ale – nenuďte sa! Využite všetok voľný čas, študujte, hľadajte informácie na internete alebo sa venujte niečomu, po čom už dávnejšie túžite, ale na čo ste doposiaľ nemali priestor. Tak sa budete cítiť spokojní a naplnení. Zapamätajte si, v žiadnom prípade neprepadajte nude, lebo z nudy by ste mohli začať aj troška vymýšľať... To by vás mohlo doviesť až k vašim neverám či milostným dobrodružstvám. Buďte naozaj opatrní, partner by vám nič neprepáčil.

Zdroj: funradio.sk

mc

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac