Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 17. - 23. jún 2019
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 17. - 23. jún 2019

Čaká nás horúci týždeň. Doprajú znameniam záplavu horúcich citov aj hviezdy?

17.6 máme SPLN o 9.33 hod. v znamení STRELCA - ďaleké cesty. Keď máte obavy z lietadla, chceli by ste pracovať v ďalekej cudzine,požiadajte o pomoc LUNU.

Baran - máte pred sebou celkovo príjemný a aj úspešný pracovný týždeň. Očakávajte, že si vás vaši nadriadení pozvú na pohovor, ktorý bude pre vás príjemný. Je pravdepodobné, že vám ponúknu lepšie pracovné zaradenie, alebo vás poverie pre nich dôležitou úlohou, čím vám prejavia maximálnu dôveru. V osobnom živote máte pred sebou taktiež pohodové dni. V priebehu utorka a nedele vám bude nebeská obloha priať v oblasti lásky. Máte tak možnosť vašim partnerom ukázať a dokázať ako silné sú vaše city k ním.

Býk - V prvej polovici tohoto týždňa budete mať čo robiť, aby ste stíhali plniť všetky vaše pracovné povinnosti. No nemusíte sa stresovať. Zvládnete to. Druhá polovica bude už pokojnejšia, takže budete môcť poľaviť vo vašom nasadení. V citovej oblasti už v pondelok budete vnímať priazeň opačného pohlavia smerom k vám. Zvlášť jedna osoba sa bude veľmi snažiť a vás to bude tešiť. Je vysoko pravdepodobné, že sa v sobotu spolu stretnete a v jeho/v jej spoločnosti prežijete veľmi príjemné chvíle. Môže to byť nový začiatok dlhodobého partnerstva.

Blíženci - celý tento týždeň budete ako na tŕňoch, pretože očakávate zo strany vašich nadriadených schválenie vašich nových návrhov a projektov, ktoré ste im predložili. No podľa všetkého to nedopadne tak, ako by ste chceli. Budete si na to všetko musieť počkať ešte nejaký čas. Zato v partnerskom a rodinnom spolužití všetko klape presne podľa vašich predstáv. Už v pondelok si môžete spoločne s vašimi partnermi urobiť pekný večer. Pokračovať môžete počas nadchádzajúceho víkendu.

Rak - v priebehu týchto dní vám bude na pracovisku vychádzať všetko, čo máte naplánované urobiť. Len počas štvrtku buďte opatrný a zvlášť ostražitý, pretože je dosť možné, že niektorý z vašich spolupracovníkov na vás chystá nejaký nepríjemný podraz. V citovej oblasti budete mať na svojej strane nebeskú oblohu hlavne počas piatku. Pre vás nezadaných je tu možnosť novej lásky. Vy, čo ste v trvalých vzťahoch, očakávajte novú iskru. Dokonca by ste tento deň mohli využiť na počatie potomka.

Lev - toto bude pre vaše znamenie úžasný pracovný týždeň. Nebude existovať nič, čo by ste nedokázali premeniť na zlato. Podarí sa vám uzatvárať výhodné pracovné dohody, získate nových obchodných partnerov. Taktiež aj vám, čo podnikáte, sa bude dariť. V priebehu utorka zažijete príjemný náznak v oblasti lásky a citov, ktorý sa bude prehlbovať a pokračovať počas víkendu. Zvlášť v nedeľu prežijete s partnermi spoločne nádherné chvíle so všetkým, čo k tomu patrí. Tak si to užite plným priehrštím.

Panna - od pondelka do piatku budete v zamestnaní nervózny, pretože očakávate dôležitú správu zo strany vašich zamestnávateľov v podobe schválenia vašich návrhov a projektov, ktoré ste im preložili na schválenie. Ale vaše predstavy nebudú naplnené tak, ako by ste chceli. Ešte chvíľu si na to budete musieť počkať. No v osobnom živote, v partnerskom či rodinnom spolužití vám bude vychádzať všetko. S partermi si môžete už v pondelok urobiť príjemný večer a pokračovať môžete počas víkendu.

Váhy - v prvej polici tohoto týždňa to budete mať na pracovisku naozaj hektické. Budete musieť siahnuť až na dno vašich fyzických ako aj psychických síl, aby ste stíhali. Druhá polovica už bude v pohode, pokojná. V súkromí už od pondelka budete vnímať náklonnosť a pozornosť opačného pohlavia smerom k vám, čo vás bude tešiť. Zvlášť jedna konkrétna osoba sa bude snažiť získať si vašu pozornosť a priazeň. Mali by ste jej dať príležitosť v sobotu, pretože okrem toho, že vám bude imponovať jej záujem, je tu možnosť, na novú dlhodobú známosť, ktorá má šancu prerásť do vzťahu.

Škorpión - máte pred sebou naozaj veľmi pokojný pracovný týždeň. Budete si môcť dovoliť poľaviť vo vašom nasadení, čo vám bude vyhovovať, pretože vám ostane viac času a energie venovať sa vašim osobným záujmom, alebo koníčkom, pretože aj v tejto oblasti vášho života máte pred sebou dni, ktoré budú pohodové a pokojné. Máte príležitosť po dlhšom čase venovať sa vašim osobným záujmom, alebo koníčkom. Len počas štvrtku sa snažte vyhnúť otvoreným výmenám názorov s vašimi partnermi.

Strelec - tento týždeň by ste mali v pracovnej oblasti využiť maximálne ako dokážete, pretože máte šancu získať všetky výhody, ktoré sa dajú získať. Vy, čo podnikáte, očakávajte doslova bohatú žatvu vo všetkých vašich aktivitách. V oblasti citov a lásky sú pred vami dni, počas ktorých budete prežívať príjemné chvíle naplnené harmóniou a vzájomným porozumením. Hlavne utorok a nedeľa budú v tejto oblasti výnimočné. Užívajte si priazeň hviezd, zaslúžite si to.

Kozorožec - vaše tohto týždňové ambície budú narážať na nepochopenie, ako zo strany vašich spolupracovníkov, tak aj vašich nadriadených, čo vás bude iritovať. Preto sa snažte zachovať si vnútornú rovnováhu a pohodu. Túto nepríjemnú náladu si prenášate aj do vašeho súkromia. Budete mať tendencie "vylievať" si zlosť na vašich blízkych. Až v piatok sa všetko okolo vás upokojí a aj vy sa upokojíte. Víkend využite na relax a odpočinok niekde v prírode, alebo navštívte priateľov.

Vodnár - aj tento týždeň máte možnosť získať všetky výhody, ktoré si predstavujte dosiahnuť v rámci vašej kariéry. Vy, čo podnikáte, očakávajte hlavne vo finančnej oblasti doslova žatvu. V súkromnej oblasti to máte v priebehu týchto dní ako na hojdačke. Úžasný utorok, hádky počas štvrtku a príjemná sobota. Snažte sa nájsť prijateľný kompromis ako pre vás, tak aj pre vaše blízke okolie a všetko bude v poriadku. Nič sa nestane, ak občas aj vy uberiete z vašich nárokov.

Ryby - tento týždeň bude na vašom pracovisku ozaj pokojný a pohodový. No cez to všetko sa vám bude dariť plniť si vaše povinnosti bez problémov. Dokonca dokážete súbežne realizovať aj vaše súkromné plány a projekty. Len v priebehu pondelku sa snažte vyhnúť otvoreným konfrontáciám s rodinnými príslušníkmi. Ak by sa to nedalo, tak už počas stredy to všetko dokážete dať do poriadku, tak že už cez víkend si budete spoločne užívať príjemné spoločné chvíle.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac