Infospravy.sk Infospravy.sk

Alžbeta II. hľadá nového človeka do svojho tímu. Chcete dostávať kráľovský plat a mať prácu snov?
zdroj: TASR/AP

Alžbeta II. hľadá nového človeka do svojho tímu. Chcete dostávať kráľovský plat a mať prácu snov?

Ešte stále ste nenašli svoju prácu snov? Tak toto je možnosť, ako sa k nej dostať a dostávať kráľovský plat, a to hovoríme doslovne kráľovský, pretože kráľovská rodina hľadá do svojho tímu nového človeka.

Dalo by sa povedať, že len pred veľmi krátkym časom začala britská kráľovská rodina fungovať na sociálnych sieťach. Twittrový účet začal Kensingtonský palác využívať ako prvý, neskôr sa pridali aj iné sociálne siete. Alžbeta II. a jej tím si preto uvedomili, že potrebujú manažéra, ktorý by spravoval ich sociálne siete. 

Instagram kráľovskej rodiny sleduje už takmer 6 miliónov ľudí, čo vôbec nie je málo. O aktivity na ňom sa treba postarať v súlade s pravidlami a životom rodiny. Takže ak chcete pracovať od pondelka do piatka, cca 38 týždenne a dostávať za to plat 30 000 libier ročne, čo je v prepočte približne 34 000 eur, tak posielajte svoje životopisy práve SEM! V ponuke je aj 33 dní dovolenky a obedy zdarma.

Nový človek v tíme jednej z najsledovanejších osôb sveta bude mať pod palcom Twitter, či Facebook, novú oficiálnu webstránku a bude sa zúčastňovať všetkých oficiálnych návštev a akcií kráľovnej a kráľovskej rodiny po celom svete, ktoré bude dokumentovať.

Ak teda máte záujem o túto pozíciu, mali by ste sa poponáhľať. Prihlásiť sa je možné len do nedele 26. mája.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame