Infospravy.sk Infospravy.sk

V Bratislave sa zrazil autobus s trolejbusom. Nehoda si vyžiadala najmenej 12 zranených, z toho 2 vážne!
zdroj: facebook.com

V Bratislave sa zrazil autobus s trolejbusom. Nehoda si vyžiadala najmenej 12 zranených, z toho 2 vážne!

Desiatka hasičov z Bratislavy zasahuje pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na Šancovej ulici v Bratislave. Pri nehode došlo k zrážke autobusu a trolejbusu mestskej hromadnej dopravy. Následkom nehody utrpelo 12 cestujúcich zranenia rôzneho rozsahu. TASR o tom informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

Hasiči poskytli zraneným prvú pomoc a vykonali na vozidlách protipožiarne opatrenia. Šancová ulica je momentálne neprejazdná od Račianskeho mýta po križovatku s Karpatskou ulicou v oboch smeroch.    

Celková škoda spôsobená dopravnou nehodou je predbežne vyčíslená na približne 50.000 eur, informuje bratislavská polícia na sociálnej sieti. Presné príčiny a okolnosti, ktoré nehode predchádzali, policajti vyšetrujú.   

Pre dopravnú nehodu je prerušená premávka trolejbusov a autobusov v Bratislave na Šancovej ulici smerom od Trnavského mýta na Pražskú, uvádza Dopravný podnik Bratislava (DPB). Linky 21, 61, 63, 201, 204, 209 sú odklonené a linka 64 nepremáva. Na dotknutých linkách treba podľa DPB počítať s obmedzenou a nepravidelnou premávkou. Obmedzenia trvajú od 8.00 do 10.00 h.

Najnovšie z kategórie: Slovensko

Pozri viac

Odporúčame