Infospravy.sk Infospravy.sk

Čaká vás veľkonočné upratovanie? Nechajte to na tieto nahé profesionálky, ktoré idú na dračku!
zdroj: facebook.com

Čaká vás veľkonočné upratovanie? Nechajte to na tieto nahé profesionálky, ktoré idú na dračku!

Každý úspešný biznis začal najprv skvelým nápadom. Musí to byť nápad unikátny, taký, ktorý vychytá dieru na trhu. V Škótsku funguje veľmi zaujímavý podnikateľský projekt, ktorý naozaj zalátal dieru na trhu. Victoria Murphy si založila upratovaciu firmu. Poviete si, čo je na tom také unikátne. No veď sa len pozerajte.

Jej zamestnancami sú atraktívne ženy, aj muži. Jej upratovacia firma Glimmer k vám pošle sporo odetú upratovačku, ktorá vám umyje okná, povysáva, či utrie prach, len v spodnej bielizni.

Najskôr si Victoria službu vyskúšala sama, aby potom vedela, čo bude čakať ľudí, ktorých začne zamestnávať. Záujemcovia, či už o prácu, alebo o službu, sa len tak hrnuli. Momentálne má Victoria 15 zamestnancov, z toho je 12 žien a 3 muži. 

Určite vás zaujíma cena takéhoto upratovanie. Na hodinu si účtujú od 60- 90 eur. Záleží na tom, či si zákazník želá, aby upratovali v spodnej bielizni, alebo hore bez, alebo úplne nahí. Služba ale nezahŕňa žiadne sexuálne dotyky. Svojho upratovača/ku si vyberiete online podľa toho, ako sa vám páči. Pri objednávke ale zákazník nevidí tvár, ale len telo svojho vyvoleného/nej. 

Nuž, kedy sa takáto služba začne ponúkať na Slovensku? 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame