Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 1. - 7. apríl 2019
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 1. - 7. apríl 2019

5.4. nastane NOV v znamení BARANA. O 9:53 hod. kto si neveri, je nesmelí, alebo si sám seba neváži, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran - v tomto pracovnom týždni sa snažte sústrediť iba na vaše povinnosti. Neriešte s kolegami nič, pretože budete prchkí, podráždení a náladoví, čo neveští nič dobré, ak by ste sa s nimi púšťali do otvorených konfrontácií. V osobnom živote máte pred sebou príjemný víkend, ktorý bude naplnený nejakou spoločenskou udalosťou, takže si môžete byť istí že bude naozaj veľa smiechu a zábavy. Nezabudnite ani na priateľov, aj oni prispejú svojou troškou k vašej celkovej pohode.

Býk
- vo vašom prípade by bolo vhodné, aby ste si aj váš voľný čas zaplnili pracovnými záležitosťami pretože v tejto oblasti budete výkonní a schopní dotiahnuť všetko, do čoho sa pustíte do úspešného konca. Vaše súkromie je totiž stále pod vplyvom vašej vnútornej nevyrovnanosti sa v citovej oblasti čo vás vyčerpáva a nedáva vám potrebný pocit stability, Ešte stále sú to vaše vnútorné boje s démonmi, ktorí vás provokujú a dráždia robiť niečo iné, ako to, čo chcete a po čom túžite.

Blíženci
- v pondelok a v utorok sa snažte na pracovisku neotvárať žiadne dôležité rokovania, ale ani riešenia problémov s kolegami, pretože nedokážete byť objektívni a budete mať tendencie tvrdohlavo si presadzovať vaše názory, ktoré nemusia byť práve tie najlepšie. Až od stredy už budete schopní mať všetko pod kontrolou. V osobnom živote sa hlavne počas víkendu neangažujte do ničoho vážneho. Máte pred sebou pekné a príjemné dni voľna, tak si ich proste v kruhu rodiny a priateľov užívajte.

Rak
- v zamestnaní počas týchto dní prenechajte aktivity na vašich spolupracovníkov a vy im v nich buďte nápomocní a k dispozícii ak by to potrebovali. Nič sa nestane, keď nebudete práve vy tí, čo majú pocit, že všetko je potrebné mať pod kontrolou. V závere týždňa a aj po celý víkend budete v súkromí veselí, vtipní čím naozaj značnou mierou prispejete k celkovej dobrej nálade všetkých vašich blízkych, ale aj priateľov ak sa rozhodnete spoločne tráviť vaše dni voľna.

Lev
- možno už máte v mysli kde, s kým a ako budete prežívať Veľkú noc, pretože nebudete moc schopní sústrediť sa na vaše pracovné záležitosti. Ale nemusíte sa obávať. Máte nadrobené dostatočne dopredu, tak že vám nehrozia žiadne sklzy. V osobnom živote sa môžete naozaj tešiť s toho, že si užijete veľa zábavy a smiechu v kruhu rodiny, alebo priateľov. Bude fajn, ak aj vy prispejete k tejto pohode niečim vtipným. Nebojte sa urobiť si srandu aj sami zo seba. Určite vám to neuberie na vašej dôstojnosti a dôležitosti.

Panna
- v zamestnaní počas pondelka a utorka riešte iba to najnutnejšie. A ak budete môcť nepúšťajte sa ani s kolegami do otvorených konfrontácií. Nebudete schopní prijať prípadnú kritiku, alebo iný názor a to by smerovalo iba ku zbytočným konfliktom. Až od stredy už budete môcť opäť zaujať svoje postoje a presadzovať ich bez obáv. V súkromí nechajte všetko tak, ako to je. Máte pred sebou víkend, tak si ho spoločne s rodinou a priateľmi užite.

Váhy
- aj keď máte pred sebou veľkonočné sviatky, pre vás by bolo lepšie ak by ste si aj na dni voľna vzali prácu domov a venovali sa jej na plno, pretože táto oblasť vášho života je OK. No súkromne je to stále o vašich rozpoltených vnútorných dilemách v oblasti citov, ktoré vás už môžu psychicky unavovať. Ani v tieto dni sa vám nebude dariť stabilizovať si čo vlastne chcete a čo je pre vás lepšie. Preto je dobré, aby ste si vašu myseľ niečim zabavili, aby ste nemuseli premýšľať nad niečim, na čo momentálne neviete nájsť odpoveď.

Škorpión
- snažte sa v zamestnaní zachovať si vnútornú pohodu a buďte trpezliví. Chcete toho dosiahnuť naraz dosť veľa, ale všetko má svoj čas. Ste na správnej ceste k získaniu všetkého, čo ste si naplánovali. V súkromnom živote sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by vám mali znepríjemňovať, alebo komplikovať život. Počas víkendu budete okrem zábavy v spoločnosti priateľov prežívať aj v intímnej oblasti veľa príjemných chvíľ. Takže sa máte naozaj na čo tešiť.

Strelec
- je pred vami ďalší pracovne úspešný týždeň korunovaný ešte aj veľkou dávkou šťastia vo všetkom do čoho sa pustíte, preto o to viac by ste mali byť pozorní, pretože by ste mohli skĺznuť, do určitej bezstarostnosti až pohodlnosti, ktorá by sa vám nemusela vyplatiť. V súkromí z vás bude vyžarovať pohoda, pokoj, budete ku všetkým príjemní a milí a pozorní, čím im naozaj veľkou dávkou prispejete k ešte väčšej spokojnosti a radosti v užívaní si nadchádzajúceho víkendu.

Kozorožec
- na pracovisku budete ako vždy tak počas tohoto týždňa výkonní a úspešní v tom, čo robíte. No tieto dni vás môže ešte stále držať  pocit bezútešnosti a nepotrebnosti. Vy nezadaní máte silnú túžbu niekam a k niekomu patriť a vy zadaní premýšľate nad tým, či to ako a s kým žijete je práve tak, ako ste chceli. Nechajte teraz tieto myšlienky bokom a dajte sa vtiahnuť to zábavy, ktorú prináša nadchádzajúci víkend. Užívajte si a nič iné neriešte.

Vodnár
- počas týchto dní sa budú vaše úspechy striedať s neúspechmi ako na hojdačke, ale v dňoch budete mať na svojej strane aj šťastenu, preto ešte stále máte šancu viac získať ako naopak. A skúste aj v tomto týždni nejakú lotériu. V súkromí budete hlavne od štvrtku pre vaše okolie veľmi príjemní, pozorní a milí spoločníci, čo bude oceňované a čím si získate priazeň všetkých. Počas víkendu vás za to čaká nejaká sladká odmena.

Ryby
- aj v priebehu týchto dní vás bude ovládať viac vaša fantázia ako reálny pohľad na bežný život a to môže mať nie príliš dobrý dopad na vaše pracovné výkony a výsledky. Rovnako aj v súkromí budete pociťovať vnútornú nespokojnosť zo svojim spôsobom života, čo môžete kompenzovať či už nadmerným požívaním alkoholických nápojov, alebo dokonca hľadať útechu v spoločnosti niekoho iného ako vašich životných partnerov. Preto si dávajte pozor, aby ste si nezarobili na zbytočné komplikácie.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac