Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 25. - 31. marec 2019
zdroj: TASR

Horoskop na 25. - 31. marec 2019

Astrologička Valika vám prináša horoskop aj na posledný marcový týždeň.

Baran - v priebehu tohoto týždňa sa v zamestnaní môžete venovať náročným projektom bez obáv z toho, že by ste ich nedokázali úspešne zvládnuť. Rovnako tak môžete riešiť aj dôležité pracovné rokovania, alebo uzatvárať nové pracovné zmluvy. Rovnako tak aj v súkromí máte pred sebou pokojné dni, len počas piatku sa trochu kroťte v požívaní alkoholických nápojov, ak sa ocitnete niekde v spoločnosti, pretože ich následky sa prejavia v nedeľu vašou podráždenosťou a nevrlosťou, ktorými by ste doslova otrávili doma ovzdušie všetkým vašim blízkym.

Býk
- tak tento týždeň bude pre vaše znamenie silne podfarbený a aj ovplyvnený vo všetkom, čo budete robiť s erotikou a citmi. Preto je pravdepodobné, že v zamestnaní nebudete hlavne od pondelka do stredy plne sústredení na vaše povinnosti tak, ako by ste mali. V citovej oblasti už dlhšiu dobu prežívate zmiešané pocity a v priebehu týchto dní sa to bude stupňovať. Očakávajte, že budete zmätení vašimi predstavami, očakávaniami a túžbami v tejto oblasti, ktoré vám nepridajú na celkovej pohode. Snažte sa preto hlavne vy zadaní vyhnúť sa niečomu, čím by ste si mohli ohroziť vaše trvalé vzťahy.

Blíženci
- v tieto dni máte výbornú príležitosť získať si podporu a priazeň vašich nadriadených, pretože máte pred sebou zaručené úspechy vo všetkých vašich pracovných aktivitách. Takže vy, čo túžite postúpiť na kariérnom rebríčku využite ako najlepšie budete vedieť priazeň hviezd, ktorú máte na vašej strane. Aj v osobnom živote sa budete môcť tešiť s príjemných chvíľ v kruhu rodiny, či priateľov. Môžete začať plánovať nejaké spoločné akcie, ktoré by ste počas nadchádzajúceho víkendu spoločne podnikli. Bude fajn, ak aj ich zapojíte do plánovania. O to lepšia bude zábava.

Rak
- tento týždeň ste priam nabití energiou a elánom, ktoré sa budú veľmi pozitívne odrážať nie len na vašich pracovných výkonoch, ale aj výsledkoch. K tomu z vás bude vyžarovať silná charizma, ktorou si dokážete získať nových a aj vplyvných ľudí, ktorý vám navrhnú spoluprácu. V rodinných záležitostiach, ktoré sú pre vás tiež veľmi dôležité bude pokoj a príjemná atmosféra, takže si všetky dni voľna budete z vašimi najbližšími v ich strede užívať radosť a vzájomnú spolupatričnosť. Víkend si spestrite napríklad tým, že pozvete priateľov, alebo naopak navštívte ich.

Lev
- aj v priebehu tohoto týždňa máte pred sebou len úspech a výborné pracovné výsledky či už pri obchodných rokovaniach, alebo uzatváraní nových dohôd a zmlúv. Jediná vec, ktorá by vám to všetko mohla pokaziť ste vy sami. Preto si nevšímajte nič a nezaoberajte sa niečim, čo by vás mohlo odťahovať od vašich plánov a cieľov. V osobnom živote skúste vyňať všetko, čo je nepodstatné a bezvýznamné, pretože vám to berie čas a energiu, ktoré môžete využiť na niečo užitočné, alebo pre seba. A ak máte rodinu, ostane vám viac priestoru na trávenie spoločných chvíľ.

Panna
- v tomto týždni sa vám bude dariť v pozitívnom slova zmysle pútať na vás pozornosť vašich nadriadených svojimi veľmi dobrými pracovnými výkonmi a výsledkami, čo môže znamenať, že vy čo túžite postúpiť v kariére, tento váš plán dostane veľmi reálnu podobu. Podporuje vás aj nebeská obloha. Taktiež v súkromí vás čaká pohoda, pokoj a príjemné chvíle strávené v spoločnosti vašej rodiny a partnerov, ale aj priateľov. Mali by ste začať plánovať nejaký spoločný program na víkend a nebolo by zlé, ak by sa do plánovania zapojili všetci. O to viac zábavy zažijete.

Váhy
- v priebehu týchto dní bude vaša myseľ zaťažená erotikou a citmi čo bude mať za následok, že sa nebudete schopní plne sústrediť na vaše pracovné záležitosti, a to sa odzrkadlí aj na vašich výkonoch. Ste totiž už dlhšiu dobu v nepohode práve čo sa týka vašeho vnímania oblasti citov. Ste zmätení, pretože túžite po láske a na druhej strane máte silné pokušenie skúšať zakázané ovocie v podobe flirtov, ktoré ak by záležalo na vašom rozhodnutí by ste chceli pretaviť aj do reálnej podoby. Dobre preto zvažujte čo urobíte, pretože by ste hlavne vy, čo máte vzťahy mohli o ne prísť, alebo si ich veľmi skomplikovať.

Škorpión
- v pondelok sa môžete na pracovisku cítiť trochu nesvoj a neistí, ale to bude iba dočasná záležitosť. Hlavne od stredy sa vám bude dariť všetko na čo siahnete, takže v závere týždňa budete spokojní nielen vy, ale aj vaši nadriadení. V súkromí budete mať tendencie nahovárať vašich partnerov na niečo neobyčajné v oblasti vašeho spoločného intímneho života, preto buďte obozretní v tom, akým spôsobom im budete prezentovať vaše predstavy, pretože by ste sa ich nevhodným podaním toho čo by ste chceli mohli dotknúť na citlivom mieste.

Strelec
- v pracovných záležitostiach ste aj počas týchto dní veľmi úspešní a darí sa vám všetko na čo siahnete meniť na zlato. Máte charizmu, ktorá vám pomáha získavať si všetkých okolo vás a aj v priebehu týchto dní pri vás pevne stojí šťastena, takže stále je tu pre vás šanca vylepšiť si aj prostredníctvom výhry v lotérii vaše finančné prostriedky. V citovej oblasti, v láske je pohoda a prevláda harmónia, takže máte na výber v práci výberu toho, ako budete tráviť nadchádzajúci víkend. Môžete si spoločne s partnermi naplánovať niečo zaujímavé, alebo im dáte voľno, aby sa mohli venovať vlastným aktivitám a vy tak isto.

Kozorožec
- v zamestnaní si aj počas týchto dní budete udržiavať váš vysoký štandard. Ste metodickí, vytrvalí a húževnatí. Preto môžete očakávať ozaj dobré nie len výkony, ale aj náležité finančné ohodnotenie za vaše výsledky. V súkromí to bude veľmi podobné ako počas minulého týždňa. Nebudete mať dva krát náladu na nejaké spoločenské udalosti, alebo podujatia, no bolo by od vás pekné, ak by ste vašim blízkym nekazili ich snahy zapájať vás do nich. Prejavte aspoň vďaku, určite to aj oni ocenia.

Vodnár
- v zamestnaní sa vám bude dariť aj počas tohoto týždňa. navrch budete veľmi ochotní a ústretoví voči vašim spolupracovníkom pomôcť im pri riešeniach ich pracovných, ale aj súkromných záležitostiach čo ozaj ocenia. Taktiež vám bude pomáhať aj šťastena pri nadväzovaní nových kontaktov, ale aj v prípade, že skúsite niektorú s lotérií. V osobnom živote sa hlavne počas víkendu vyhýbajte priamej konfrontácii s vašimi blízkymi, alebo priateľmi, pretože budete vznetliví a prchkí. Pokazili by ste ako im, tak aj vám dni voľna.

Ryby
- na pracovisku sa v tomto týždni sústreďte iba na tie najnevyhnutejšie pracovné záležitosti, pretože budete mať ozaj dosť vážne problémy sústrediť sa čo by mohlo mať za následok, že by ste robili chyby, ktoré by ste museli veľmi pracne odstraňovať. Rovnako tak aj v súkromí neriešte nič vážne a dôležité, pretože aj v tejto oblasti vašeho života nebudete schopní byť objektívni. Nechajte všetko radšej na vašich partnerov a vy si doprajte počas nadchádzajúceho víkendu veľa odpočinku. Relaxujte.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame