Infospravy.sk Infospravy.sk

Chlapík precestoval tisícky kilometrov, len aby si nechal "skrášliť" svoje uši
zdroj: facebook.com

Chlapík precestoval tisícky kilometrov, len aby si nechal "skrášliť" svoje uši

Mať tetovanie, či pírsing nie je v dnešnej dobe nič neobvyklé. Sú ale ľudia, ktorým takáto "obvyklosť" nestačí a potrebujú niečo unikátnejšie, niečo šialenejšie.

Austrálčan precestoval tisícky kilometrov zo svojej rodnej krajiny až do Štokholmu, kde si nechal skrášliť, pripraviť, alebo vylepšiť svoje uši. Nevieme, ako máme tento moment pomenovať, pretože ide o niečo, čo pobúrilo na internete tisícky ľudí. 

V miestnom Calm Body Modification Studiu si nechal vyrezať časť uší. Príspevok zdieľal na Facebooku vykonávateľ zákroku, ktorý si hovorí Chai. Teraz má jeho klient v každom uchu namiesto chrupavky len obrovskú obšitú dieru. V príspevku ľuďom vysvetlil, že po zákroku neohluchnete, len si vraj vaše uši budú musieť pár dní zvykať na rozdielny príjem zvuku a smeru, odkiaľ prichádza. Chai dokonca tvrdí, že po tejto procedúre údajne začnete počuť lepšie, než predtým, pretože zvuky zozadu budú do uší prichádzať bez prekážky.

Mnohí neskrývali svoje znechutenie, iní túto procedúru označili za "najhlúpejšiu vec na svete".

Tento zákazník to jemne hnal do extrému, pretože diera v jeho uchu je skutočne veľká. Aby ste mali predstavu o tom, čo si to ľudia vôbec dávajú robiť na ušiach, toto je pár z nich, ktorí niečo podobné už absolvovali. 

Do vzniknutej diery si následne vkladajú nejaký šperk, resp. tzv. tunel, alebo si ju nechajú prázdnu. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame