Infospravy.sk Infospravy.sk

Let meškal 2 hodiny, preto sa pilot postaral o svojich cestujúcich - kúpil 70 burgorv, aby neboli hladní
zdroj: twitter.com/flickr.com

Let meškal 2 hodiny, preto sa pilot postaral o svojich cestujúcich - kúpil 70 burgorv, aby neboli hladní

Ak cestujete, to je jedno, či veľa, či málo, tak sa vám iste stalo, že váš autobus, vlak, či lietadlo meškali. Stáva sa. Niektoré prepravné spoločnosti sa ospravedlnia, niektoré nie a niektorým na zákazníkovi tak záleží, že urobia aj niečo naviac.

Niekedy je to však viac o prístupe personálu, ktorý dokáže zmierniť nervozitu cestujúcich. Tak sa stalo aj v prípade leteckej spoločnosti Mesa Airlines. Let z Oklahomy totiž meškal 2 hodiny, čo je skutočne veľa. No čudujte sa svete, nikto nebol nespokojní, či podráždení. Prečo? 

Postaral sa o to pilot lietadla Matthew Hosher, ktorý každému z pasažierov ponúkol obed z Fat Guys Burger Baru, aby im nepríjemnosti z meškania letu aspoň trochu vykompenzoval.

O milej príhode informoval portál This Is Insider, ktorý uviedol, že išlo o doposiaľ najväčšiu objednávku hamburgerov v meste. Matthew ich kúpil až 70. Podľa pasažierov je živým dôkazom toho, že dobrý ľudia ešte nevymreli.

Spoločnosti Mesa Airlines je na svojho pilota hrdá a tvrdí, že to nie je prvýkrát, kedy k svojim cestujúcim zvolil takýto neštandardný prístup. Vraj má vždy pocit, že sa musí o svojich pasažierov postarať tak, aby sa cítili čo najkomfortnejšie. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame