Infospravy.sk Infospravy.sk

Toto čo je? Bizarná "minikabelôčka" pobláznila svet!
zdroj: instagram.com

Toto čo je? Bizarná "minikabelôčka" pobláznila svet!

Každá žena si vyberá kabelku podľa rôznych kritérií. Samozrejme, že je dôležitý vzhľad, potom je to materiál, no najdôležitejšia je funkčnosť. To je základný faktor, ktorá by mala spĺňať akákoľvek kabelka. Ale akú funkčnosť má minikabelka Jacquemus Mini Le Chiquito? Netušíme...

Miniatúrna kabelka bola predstavená už pred pár týždňami, no až teraz zažila veľký boom, pretože ju mali v rukách modelky na prestížnej módnej prehliadke v rámci Parížskeho týždňa módy.

Je menšia než kreditná karta a zmestia sa do nej maximálne žuvačky. Aj keď je jej funkčnosť nulová, túžia po nej tisícky žien.

Na fotkách nájdete aj kabelku Le Chiquito, ktorá je o chlp väčšia než Mini Le Chiquito, no nečakajte žiadne priestorové šialenstvo. V obchodoch si ju ľudia mohli kúpiť za 500 dolárov a niekoľkokrát sa vypredala. 

Mini Le Chiquito meria len 5,2 cm a už teraz môžete premýšľať, čo by ste si do nej skryli. Paradoxom je, že prestížne magazíny Dazed, či Elle ju po prehliadke označili za „ďalšiu veľkú vec“, ktorej sa oplatí venovať pozornosť.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Pre ženy

Pozri viac