Infospravy.sk Infospravy.sk

Výzva pre slobodných mužov: vezmite si túto ženu a dostanete takmer 300 000 €
zdroj: facebook.com

Výzva pre slobodných mužov: vezmite si túto ženu a dostanete takmer 300 000 €

Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Chce aby malo správnu výchovu, aby bolo zdravé, aby si našlo milujúceho partnera... Je toho mnoho. Thajský multimilionár Arnon Rodthong chce ale pre svoju dcéru tak veľa, že je ochotný za to poriadne zacvakať. Ide len o jej budúceho partnera.

58- ročný otec má doma 26- ročnú atraktívnu dcéru Karnsitu, ktorá ešte nenašla svoju lásku, a dokonca je ešte pannou. 

Vhodnému ženíchovi pre svoju dcérku chce darovať 240 000 £, čiže v prepočte takmer 278 000 €. Od potenciálneho zaťa žiada len to, aby tvrdo pracoval a spravil jeho dcéru šťastnou. 

Karnsita pracuje v ich rodinnej firme. Peniaze im vynáša durianová ovocná farmu. Durian je inak to najsmradľavejšie ovocie na svete. Otec tým chce len povedať, že jeho dcéra nie je lenivá a je aktívna, čo sa týka jej budúcnosti, zjavne však len finančnej. Plynule hovorí anglicky a čínsky. Je jeho pravou rukou.

Keď nastane deň, že sa Arnon pominie, tak jeho budúci zať celú farmu prevezme a stane sa z neho multimilionár. Nečaká od svojho budúceho zaťa, že bude vysokoškolsky vzdelaný, stačí, ak bude mať chuť pracovať, no hlavne bude mať rád jeho dcéru.  

Keď sa Karnsita dozvedela o plánoch svojho otca, nebola naňho nahnevaná, no priznáva, že ju to mierne prekvapilo.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame