Infospravy.sk Infospravy.sk

Svoje deti sa rozhodli neočkovať! Tu je ich vysvetlenie
zdroj: instagram.com

Svoje deti sa rozhodli neočkovať! Tu je ich vysvetlenie

Pravidelné povinné očkovanie detí lekári na Slovensku vykonávajú proti desiatim infekciám, a to proti osýpkam, príušniciam a rubeole, záškrtu, tetanu, čiernemu kašľu, detskej obrne, vírusovej hepatitíde typu B, hemofilovým invazívnym infekciám a pneumokokovým invazívnym infekciám. Tieto očkovania sú zo zákona povinné. Pokiaľ rodičia nedajú svoje dieťa zaočkovať, hrozí im pokuta 331 eur.

Toto platí na Slovensku, no v každom štáte je to inak. V USA je to inak. Vláda USA vo všeobecnosti odporúča očkovanie detí, avšak na federálnej úrovni legislatíva ohľadne očkovania prijatá nebola. Každý štát USA vydáva svoj očkovací kalendár s odporúčanými očkovaniami, ktoré dieťa musí podstúpiť pred prijatím do školského zariadenia. Tieto odporúčania očkovania sa nazývajú aj ako „školská očkovacia legislatíva“.

Manželia Shanelle a Bryce sa dobrovoľne rozhodli, že svoje deti očkovať nikdy nebudú, aj keď podľa Svetovej zdravotníckej organizácie dokáže očkovanie zachrániť ročne 2-3 milióny životov. Mnohí si myslia, že ohrozujú ich zdravie, pretože mutácie bežných chorôb môžu dokonca zabíjať. Oni si však tento názor vypestovali po prečítaní knihy a štúdie Dr. Suzanne Humphriesovej. Tá totiž odrádza ľudí od očkovania. Podľa nej, každý takýto "liek" poškodzuje imunitný systém ľudí. Manželia sa s ňou úplne stotožnili a ich deti žiadnu vakcínu nedostanú. 

Tvrdia, že deti a ľudia vo všeobecnosti po očkovaní trpia rôznymi autoimunitnými poruchami a alergiami. Jednoducho tento proces nie je telu prirodzený a človek sa narodil silný na to, aby sa dokázal obrániť sám. 

Shanelle a Bryce rovnako zastávajú tzv. bezplienkovú metódu. Domnievajú sa, že je to neprirodzené. "Všetky druhy cicavcov inštinktívne predsa neznečisťujú svoje "hniezdo" výlučkami." To je odpoveď, ktorú Shanelle dá každému, komu sa zdá byť čudné, že ich deti nemajú plienky. 

Pri svojom prvom dieťati to vyskúšali, no pri svojom druhom dieťatku to budú praktizovať už od narodenia. 

zdroj: uvzsr.sk

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Pre ženy

Pozri viac