Infospravy.sk Infospravy.sk

Žena namaľovala svoju dogu ružovou farbou. Dôvod vás šokuje!
zdroj: facebook.com

Žena namaľovala svoju dogu ružovou farbou. Dôvod vás šokuje!

Niektoré rasy psov v ľuďoch vzbudzujú strach. Väčšinou ide o bojové druhy. Ale stále platí pravidlo, že správanie psíka je odrazom výchovy jeho pána. Ublížiť človeku teda môže aj tá najpriateľskejšia rasa psíka.

Jessica Williams má doma nemeckú dogu. Tá sa práve radí medzi ostré rasy, ktorých sa ľudia boja. Jessice prišlo pri prechádzkach ľúto, že sa pri jej psíkovi ľudia nepristavujú. Že ju nechcú pohladkať. Vzala preto Dramu, tak sa sučka volá, do psieho salóna. Za 100 dolárov nechala srsť sučky prefarbiť naružovo! 

Urobila tak v domnení, že keď ľudia uvidia jej ružového psíka, budú sa ho menej báť. Jessica tvrdí, že reakcie ľudí sa po zmene imidžu zlepšili. Okoloidúci si podľa nej uvedomujú, že ružový pes s ružovými pazúrmi nepredstavuje žiadne riziko. "Drama je dôvodom, že sa ľudia začnú usmievať."

Samozrejme, že sa na adresu majiteľky spustila aj kritika. Iní milovníci psíkov tvrdia, že svojmu miláčikovi len zbytočne ubližuje. Ona sa ale bráni, že v salóne použili farbu, ktorá je bezpečná a nemá žiadny dopad na zdravie psíka. "Uistila som sa, že farbenie je pre ňu bezpečné a ona si to užíva. Je to pre ňu ako wellness deň. Bohužiaľ je ale farboslepá, takže nevidí, ako úžasne vyzerá."

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame