Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 4. - 10. február 2019
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 4. - 10. február 2019

4.2. o 22.06 hod máme NOV v znamení Vodnára. Ak máte sny, túžby, priania, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran - v zamestnaní sa vám všetky vaše naplánované projekty bude dariť úspešne uvádzať do praxe zásluhou vášho neochvejného presvedčenia, rozvahy a dopredu premyslených krokov. Preto počas štvrtku ustrážte vašu ohnivú povahu, pretože v tento deň bude vaša schopnosť riešiť niečo s kolegami diplomatickou cestou pokrivkávať. To isté platí aj v oblasti vašich osobných a súkromných aktivít. Máte pred sebou celkovo úspešný týždeň v každej oblasti vašeho života. Využite ho preto na všetko, čo je pre vás dôležité, ale aj čím by ste aj všetkým vašim blízkym dokázali vyhovieť, alebo urobiť radosť.

Býk
- v oblasti vašich pracovných záležitostí bude tento týždeň jedným z tých, ktorý nebude ničím zvláštny. Vaše povinnosti si budete plniť postupne jednu za druhou bez toho, že by ste sa nimi museli nejako zvlášť zapodievať. Za to v osobnom živote, zvlášť v citovej oblasti, máte pred sebou dni, počas ktorých sa budete cítiť nenaplnení až prázdni. Vaše predstavy o láske budú konfrontované s tvrdou realitou, preto je možné, že zažijete sklamanie, alebo nebudete schopní úprimne a otvorene prejaviť všetko to, po čom túžite. Preto v tejto oblasti vašeho života nič neriešte a pokúste sa aj počas víkendu venovať sa niečomu čo vám pomôže nemyslieť.

Blíženci
- ak máte v zamestnaní v priebehu tohto týždňa naplánované dôležité obchodné rokovania, môžete sa spoľahnúť na vašu najsilnejšiu zbraň- slovom presvedčiť všetkých zainteresovaných o správnosti vašich argumentov. Preto bude dobré, aby ste si ich ešte raz pre istotu prešli sami a až potom ich prezentovali vašim partnerom. V rodinných záležitostiach, alebo v partnerskom spolužití riešte všetko až počas víkendu. V takom prípade máte istotu, že všetko čo poviete padne na úrodnú pôdu a z druhej strany budú adekvátne reakcie, ktoré budú zárukou, že sa všetko začne hýbať a meniť k vzájomnej spokojnosti.

Rak
- v zamestnaní sa počas týchto dní môžete venovať aj komplikovaným pracovným záležitostiam. Budete schopní ich bez problémov dotiahnuť do úspešného konca. Preto by ste sa nemali nechať rozptyľovať, alebo zaťahovať do zbytočných debát s kolegami pokiaľ nebudú úzko prepojené s tým, čomu sa práve venujete. Taktiež aj u vás doma máte vhodné obdobie na prípadné zmeny, no na tie, ktoré majú hmotný charakter. Tie, ktoré sa týkajú citov a vzťahov si odložte najskôr až na víkend, ale nebude na škodu, ak si najskôr premyslíte čo chcete povedať a až potom to vyslovíte.

Lev
- tento týždeň môžete rozbehnúť všetky, teda aj dôležité pracovné projekty, obchodné rokovania, alebo podnikateľské aktivity. No v oblasti finančných investícií buďte opatrní a obozretní. Radšej do ničoho, čo nie je nevyhnutné, nevkladajte vaše peniaze. Naopak v osobnom živote, sa môžete pokúšať o šťastie v nejakej lotérií. Vaše rodinné a partnerské záležitosti si počas týchto dní nebudú vyžadovať vašu osobnú angažovanosť takže si budete môcť hlavne počas víkendu vyhradiť čas aj na vaše záujmy, alebo koníčky. Alebo si môžete dopriať len tak v pohodlí vašich domovov leňošiť.

Panna
- počas tohto týždňa budete mať v zamestnaní opäť možnosť ukázať a dokázať, že ste všestranní, že máte nie len dobré manuálne schopnosti, ale že viete aj slovom v rámci rokovaní s vašimi obchodnými partnermi dosiahnuť výborné obojstranné dohody. Preto si pre istotu radšej ešte raz prejdite všetko, čo chcete prezentovať, aby ste sa tak vyhli prípadným kozmetickým nedostatkom. Pokiaľ budete chcieť v priebehu týchto dní niečo riešiť aj v domácich záležitostiach, tak si naplánujte rodinnú poradu na víkend. V takom prípade máte zaručené, že jej priebeh bude hladký a prinesie všetkým očakávané výsledky.

Váhy
- ani tento týždeň sa u vás v zamestnaní nebudete musieť zaoberať riešeniami závažných pracovných problémov, alebo prekážok, takže všetky vaše povinnosti sa vám podarí zvládať tak, ako je to od vás očakávané. No v súkromí očakávajte komplikácie pri zvládaní vašich citových záležitostí. V tejto oblasti sa môžete cítiť neúplní, nenaplnení, pretože vaše predstavy sa z vášho pohľadu nebudú zhodovať s realitou. Bude preto lepšie, ak sa v priebehu týchto dní vrátane víkendu zameriate na niečo, čím by ste sa dokázali zamestnať, čo by vám pomohlo vypnúť vašu myseľ.

Škorpión
- vy, čo pracujete ako samostatní pracovníci máte výhodu oproti ostatným, čo pracujú v kolektíve, že sa budete môcť aspoň nerušene venovať vašim povinnostiam. No výsledkovo nemajte radšej žiadne veľké očakávania. Vaše súkromie, u vás čo nemáte stabilizované základné životné podmienky, bude počas týchto dní prechádzať zásadnými zmenami, preto by ste mali byť na ne dostatočne pripravení nielen po psychickej stránke, ale aj finančnej a materiálnej. Na tom záleží, či vám prinesú úľavu, alebo ešte viac komplikácií. Cez to všetko máte v tomto nie príliš príjemnom období možnosť získať nejaké peniaze na viac prostredníctvom lotérie. Skúste to.

Strelec
- máte pred sebou týždeň, počas ktorého sa vám bude dariť získavať nové pracovné dohody a aj v rámci vašich dosiahnutých výkonov a výsledkov môžete očakávať pozitívne reakcie nie len vašich spolupracovníkov, ale aj nadriadených. Pozor si dávajte iba na to, aby ste nerozvážne, alebo nepremyslene vložili vaše finančné prostriedky do niečoho, čo nebudete mať overené. Mohli by ste ich na trvalo stratiť. Naopak, v tieto dni máte veľkú príležitosť a šancu získať peniaze prostredníctvom šťastnej náhody napríklad v nejakej lotérií. Tak prečo nevyužiť priazeň hviezd?

Kozorožec
- ak sa budete v priebehu tohoto týždňa spoliehať na vašu obozretnosť, dobrú schopnosť sústrediť sa na zadané pracovné povinnosti, máte šancu dosiahnuť očakávané výsledky. Aj pre vaše znamenie bude dobré a vhodné, aby ste si počas týchto dní dobre preverili kam, alebo na čo dáte vaše finančné prostriedky. V osobnom živote očakávajte opäť vnútorný nepokoj a nepohodu, za ktoré budete mať tendencie obviňovať ľudí vo vašej blízkosti. Dobre si rozmyslíte či tak urobíte, lebo by ste mohli ublížiť niekomu, kto za vaše nálady nie že nemá nič spoločné, ale naopak snaží sa pomáhať vám v rámci svojich možností a schopností. Z dlhodobého hľadiska môžete viac stratiť ako získať. Bolo by to Pyrrhovo víťazstvo.

Vodnár
- tento týždeň je pre vaše znamenie tým, počas ktorého máte vysokú šancu dosiahnuť tie najlepšie pracovné výsledky, ktorými si získate nie len uznanie, dobré finančné ohodnotenie, ale aj dobré kontakty, ktoré vám z dlhodobého hľadiska zabezpečia istotu a upevnenie pozície, ktorú zastávate. Určite si počas týchto dní nezabudnite podať nejakú lotériu, lebo aj v tejto oblasti máte veľkú priazeň nebeskej oblohy. V súkromí máte okolo seba ľudí, ktorí sa vám snažia radiť vo vašich záležitostiach, ale vy sa riaďte hlavne podľa vašich pocitov a intuície. Tie sú teraz tie pravé.

Ryby
- ak sa tento týždeň na pracovisku ocitnete v situácií, že si nebudete vedieť sami poradiť s vašimi úlohami, nesnažte sa ich riešiť na silu, ale požiadajte spolupracovníkov o pomoc, alebo s nimi aspoň prekonzultujte, či je postup ktorý ste si zvolili správny, aby ste ich úspešne zvládli. Aj súkromí môžete mať počas týchto dní problémy sústrediť sa na vaše každodenné domáce povinnosti, čo vám tiež nepridá na celkovej pohode. Preto prenechajte dôležité rozhodnutia na partnerov a vy im pri nich môžete asistovať. Počas víkendu relaxujte. Pozor na alkohol. Všetko s mierou.

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame