Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 27. január - 3. február 2019
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 27. január - 3. február 2019

Astrologička Valika prináša hviezdnu predpoveď aj na tento týždeň:

Baran - ak sa pracovisku počas pondelka a stredy dokážete vyprostiť od vašich osobných záujmov a potrieb a dokážete v sebe potlačiť vášmu znameniu prirodzenú sebeckosť, potom sa môžete tešiť z toho, že zo strany vašich spolupracovníkov budete vnímaní v pozitívnom slova zmysle a aj ich ochota bude oveľa vyššia byť vám nápomocní. V súkromí by ste sa mohli chopiť iniciatívy a pripraviť vašim blízkym na víkend zaujímavý a netradičný, ale aj trochu vzrušujúci program. Vaša aktivita bude z ich strany vnímaná mimoriadne pozitívne.

Býk
- vaše tohto týždňové pracovné záležitosti si nebudete mať dôvod prečo pamätať, pretože sa budú týkať z vášho pohľadu úplne bežných vecí, ku ktorým pristúpite rutinne. Ostane vám viac energie a elánu na vaše osobné veci, pretože v súkromí vašich domovov sa budete musieť vyrovnávať s výkyvmi nálad v citovej oblasti a tie si budete chcieť vybíjať na vašich rodinných príslušníkoch, alebo partneroch, či priateľoch. Preto skôr, ako niečo poviete, či urobíte smerom k nim, dobre to zvážte. Mohli by ste minimálne dlhodobo narušiť doteraz dobre fungujúce vzťahy medzi vami.

Blíženci
- ak máte v zamestnaní počas pondelka naplánované dôležité obchodné rokovanie, využite všetky vaše schopnosti a talent, pretože aj priazeň hviezd je na vašej strane a to dokonca takým spôsobom, že už počas štvrtka, alebo piatka máte vysokú šancu obdržať pozitívnu odpoveď druhej strany na všetky vaše predložené požiadavky. Pokiaľ sú vo vašej rodine, alebo vo vašom partnerskom spolužití nejaké dlhodobo neriešené problémy, tak od piatka až do nedele máte podporu nebeskej oblohy práve na riešenie takýchto situácií. Tak neváhajte a pustite sa do nich.

Rak
- v zamestnaní sa počas tohto týždňa budete môcť plne oprieť o pomoc a podporu vašich spolupracovníkov pri všetkých riešeniach vašich pracovných povinností. Aj zo strany vašich nadriadených môžete očakávať, že vám budú vychádzať v ústrety vo všetkom, do čoho sa pustíte. V súkromí okrem stredy, kedy sa nebudete cítiť v psychickej pohode, máte pred sebou pekné a príjemné dni v kruhu vašich najbližších. Preto by bolo dobré, keby ste si na nadchádzajúci víkend naplánovali spoločné aktivity. Tak si medzi sebou ešte viac utužíte vašu spolupatričnosť a vzájomné väzby.

Lev
- aj počas tohto týždňa sa vám bude dariť všetko, čo ste si z pracovného hľadiska naplánovali. Len v utorok si dávajte pozor na vaše slovné reakcie smerom k vašim spolupracovníkom, ale aj obchodným partnerom, pretože vaša diplomacia nebude práve najlepšia. Od štvrtka budete mať silnú podporu nebeskej oblohy na všetky vaše osobné, rodinné, ale aj partnerské záležitosti. Využite tieto priaznivé dni a pustite sa do riešení všetkých prípadných problémov, ktoré vnímate ako prekážky k lepšiemu a užšiemu spolunažívaniu s vašimi najbližšími.

Panna
- ak v zamestnaní počas pondelka využijete všetky vaše schopnosti a možnosti máte naozaj vysokú šancu, že už vo štvrtok sa budete môcť tešiť s dobrých výsledkov. Aj nebeská obloha je vám naklonená a aj nápomocná. Tak neváhajte a využite jej priazeň. Aj v rámci vašich rodinných záležitostí vám od piatka až do nedele bude vesmír nápomocný zvládať situácie, ktoré sa snažíte dať dlhodobo do stavu, ktorý bude vyhovovať všetkým zainteresovaným. Preto neváhajte a riešte ich jeden za druhým. Úspech máte zaručený.

Váhy
- tento pracovný týždeň bude pre vás jedným z tých, ktorý si po jeho uplynutí nebudete mať dôvod prečo pamätať. Všetky vaše povinnosti budete riešiť automaticky, rutinne. Ušetríte si tak energiu, ktorú budete potrebovať vo vašom osobnom živote, pretože vaše nálady v citovej oblasti sa budú striedať a vy budete mať tendencie obviňovať za to vašich blízkych. Preto sa radšej utiahnite niekam, kde budete môcť byť nerušení a ak už budete musieť niečo povedať, dobre si najskôr uvážte, čo a komu poviete, pretože by ste slovom dokázali ublížiť, a potom by sa vám to len veľmi ťažko darilo dať do poriadku.

Škorpión
- v zamestnaní využite hlavne utorok na to, aby ste rozbehli všetky pre vás dôležité pracovné aktivity. Položíte tak pevný základný kameň dlhodobej prosperity podniku v ktorom pracujete, alebo vo vašom podnikaní. V súkromí, sa aj počas týchto dní snažte držať viac v ústraní a nechajte nech vaši partneri, alebo niekto iný z vašej rodiny preberú aktivity. Ste už nejaký čas vnútorne nespokojní sami zo sebou, ale aj v citovej oblasti necítite istotu, ktorá by vám dodávala celkový pocit pohody. Víkend využite hlavne na odpočinok. Vypnite všetky vaše zmysly a relaxujte.

Strelec
- v tieto dni je len na vás a vo vašich rukách, či sa koncom tohoto týždňa budete tešiť s úspechov a ziskov, alebo budete mrzutí, lebo ste vašim laxným prístupom prišli o výhodné obchodné transakcie. Preto si dobre zvážte čo je pre vás výhodnejšie. Nebeská obloha vám totiž praje v pracovných aktivitách. Váš citový život, rodinné, ale aj partnerské spolužitie nebudú v tieto dni rušené ničím, čo by si od vás vyžadovalo mimoriadnu pozornosť, alebo osobnú angažovanosť. Preto si budete tiež môcť vybrať spôsob, ako strávite nadchádzajúci víkend. S rodinou a priateľmi, alebo sami niekde v lone prírody pri nejakej adrenalínovej aktivite.

Kozorožec
- v tomto týždni sa opäť naplno prejaví váš zmysel pre metodičnosť a zodpovednosť vo všetkých vašich pracovných výkonoch, čo sa samozrejme pozitívne odzrkadlí aj na reakciách vašich spolupracovníkov, obchodných partnerov, ale aj klientov. No v osobnom živote to už nebudete mať tak jasné. Opäť vás budú vnútorne zaplavovať pocity citovej nenaplnenosti a z toho prameniaca melanchólia, ktoré sa odzrkadlia na reakciách voči vašim blízkym. Majte na pamäti, že oni za vaše zmeny nálad nemôžu. Radšej sa počas víkendu vyberte niekam von na dlhú prechádzku a nechajte si poriadne vyvetrať hlavu.

Vodnár
- máte veľmi dobré nápady, ale aj schopnosť presvedčiť všetkých kolegov o ich dôležitosti a význame čím si získate ich podporu pretaviť ich aj do praxe. Jediné, na čo si treba dávať pozor, je to, aby ste sa na to všetko dokázali plne sústrediť. V takom prípade môžete očakávať aj dobré finančné ohodnotenie. V súkromí máte pred sebou dni, ktoré nebudú ničím zvláštnym v negatívnom slova zmysle rušené. V piatok by ste mohli skúsiť šťastie v nejakej lotérii. Počas víkendu si nájdite čas pre priateľov, alebo navštívte vzdialenú rodinu. Nemali by ste zabúdať na to, že udržovať kontakty s nimi je pre vás dobré a užitočné.

Ryby
- už nejakú dobu sa vám nedarí nájsť vnútornú pohodu a pokoj, čo sa premieta do každej oblasti vašeho života. Na pracovisku sa preto môžete dostávať do zbytočných nepríjemných stretov s kolegami, čo by nebolo rozumné, pretože by ste zbytočne vytvárali dusnú atmosféru. V súkromí počas týchto dní prenechajte vedenie domácnosti na partnerov. Môžete sa na nich spoľahnúť v každej oblasti, čo vám už nie jeden krát dokázali. Vy si hlavne počas nadchádzajúceho víkendu usporiadajte myšlienky a upokojte svoju myseľ. Relaxujte.

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame