Infospravy.sk Infospravy.sk

Drsný Aquaman roztopí vaše srdcia. Navštívil najdôležitejšiu ženu v jeho živote!
zdroj: video

Drsný Aquaman roztopí vaše srdcia. Navštívil najdôležitejšiu ženu v jeho živote!

Jason Momoa je momentálne v hereckých kruhoch zrejme to najskloňovanejšie meno. Nielenže žiari vo filme Aquaman, ale jeho tvár je za rok 2018 tá najkrajšia na svete!

Jason nie je v Hollywoode žiadnym nováčikom. Jeho herecká kariéra odštartovala pred takmer 14-timi rokmi malými úlohami v seriáloch. Veľký zlom však nastal až po obsadení do komiksovej postavy. Stačilo pár mesiacov a o neznámom fešákovi vedel už takmer každý.

Človek môže byť však akokoľvek bohatý a známy, no najväčšie bohatstvo je vždy rodina. Jason to veľmi dobre vie a na svoju rodinu nedá dopustiť. Nevída ich často, no sú dni, kedy sa ich vyberie pozrieť a potešiť sa s nimi. Každá hviezda sa predsa občas potrebuje vrátiť ku svojím koreňom, tam kde vyrastal, tam, kde sú ľudia, čo ho poznajú najlepšie. 

Jason sa narodil na Honolulu. Vychovávala ho ale len jeho matka Coni. Presťahovali sa do mesta Norwalk v štáte Iowa. A práve tu sa konala roztomilá návšteva. Jason zo svojho výletu urobil krásne video. Nezabudol na nikoho, hlavne na najdôležitejšiu ženu v jeho živote, ktorou je jeho babička. Roztomilé zábery si zamilovali milióny ľudí po celom svete! 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame