Infospravy.sk Infospravy.sk

Nie ste šťastní? Objednajte si profesionálnu objímačku
zdroj: facebook.com

Nie ste šťastní? Objednajte si profesionálnu objímačku

Doba je veľmi rýchla, veľmi stresujúca... Radosť a šťastie sú v živote človeka vytlačené čoraz viac na okraj, pretože najprv treba stihnúť všetky povinnosti, a až potom prichádzajú na rad pocity, ktoré by mali byť u človeka na prvom mieste. Potom sa človek na malú chvíľu zastaví a necíti, žeby bol šťastný. V tomto momente ale pomôže profesionálna objímačka. Áno, dobre počujete. Robin Marie má skutočne pozoruhodné povolanie.

Robin vzala doslovne slová "rob to, čo ťa robí šťastným." Ona nielenže robí prácu, ktorá napĺňa šťastím ju samú, ale napĺňa šťastím aj jej zákazníkov. 

Jej ponuka "šťastia" je skutočne široká a môžete si vybrať napr. jednoduché objatie, alebo pohodlné maznanie. Objímať sa s Robin môže zákazník len hodinu, alebo sú aj takí, čo sa vydržia maznať aj 4 hodiny. Klasické sedenie ale trvá 60 minút a stojí približne 70 eur. Robin si svoju prácu nevie vynachváliť: „Telo totiž vypúšťa do obehu endorfín, tiež známy ako hormón šťastia. Vďaka nemu sme šťastnejší a menej vystresovaní. Mám zákazníkov, ktorí sú šťastne ženatí, no aj takých, ktorí sú so vzťahom nespokojní. Ďalej sú to vdovy, rozvedení, ľudia v monogamných vzťahoch aj záletníci."

Robin si takouto aktivitou dokáže ročne zarobiť okolo 35 000 eur, čo vôbec nie je zlé. 

Jej rodina nemá s jej nezvyčajným zamestnaním problém, pretože ho dokáže striktne oddeliť od súkromia. Jej hodiny majú svoje pravidlá a nič ako objatie, či maznanie od Robin zákazník nedostane. 

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame