Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 14. - 20. január 2019
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 14. - 20. január 2019

Astrologička Valika prináša hviezdnu predpoveď aj na tento týždeň.

Baran - v pondelok a v utorok si v zamestnaní dávajte pozor na vaše reakcie smerom k vašim spolupracovníkom, pretože budete mať tendencie prudko reagovať na ich názory, ktoré sa nebudú zhodovať s tými vašimi pokiaľ, pôjde o spôsob a prístup k riešeniu vašich spoločných úloh. Rovnako tak aj v osobnom živote, v partnerských a rodinných záležitostiach dajte priestor všetkým na vyslovenie ich pohľadu na problematiku, ktorú budete chcieť dať do poriadku. Celý týždeň totiž budete mať problémy zvládať vašu ohnivú povahu, ktorou by ste mohli vytvárať ohniská sporov a tie by sa veľmi ťažko hasili.

Býk
- na pracovisku sa bude počas tohto týždňa dariť hlavne vám, čo pracujete v odvetví, ktoré má blízko k umeniu. Vy ostatní sa tiež nemusíte obávať. Všetky povinnosti, ktoré máte na tieto dni naplánované, zvládnete. V súkromí si dávajte veľký pozor hlavne vy zadaní, pretože je tu hrozba nevery z vašej strany, ktorú nedokážete utajiť. To znamená jediné, a to, že by ste prišli o vaše zázemie o dôveru vašich partnerov, ktorá môže vyústiť až do trvalého rozchodu. Naopak, počas nadchádzajúceho víkendu budete mať zo strany nebeskej oblohy podporu a priazeň vaše rodinné a partnerské putá ešte viac utužiť a upevniť.

Blíženci
- ak máte pred sebou dôležité obchodné rokovania, využite na to hneď pondelok. Budete veľmi originálni, presvedčiví, čo vám pomôže získať od všetkých zainteresovaných podporu a súhlas na okamžitú realizáciu všetkých projektov, ktoré im predložíte. Štvrtok a piatok sa na pracovisku venujte iba tomu nevyhnutnému. Doma využite voľný čas na vzdelávanie, alebo naplánujte pre vašich blízkych počas nadchádzajúceho víkendu program, ktorý bude nielen zábavný, ale aj poučný. Napríklad návštevou kina a múzea.

Rak
- tieto dni na pracovisku oplývate elánom a dobrou náladou, ktorá sa pozitívne odzrkadľuje aj na vašich výkonoch a výsledkoch. Preto sa nedajte vtiahnuť do sporov, ktoré majú vaši spolupracovníci medzi sebou, pretože by ste iba zbytočne míňali vašu energiu na niečo, čo nemá s vami nič spoločné. V rodinných záležitostiach nemusíte byť v tomto týždni opäť iba vy tí, čo dávajú smer diania všetkých udalostí. Nechajte vašich blízkych, nech sa aj oni trochu posnažia. V konečnom dôsledku ide všetkým o rovnaký cieľ. Vy si počas víkendu doprajte trochu väčšie, nerušené súkromie s vašimi partnermi.

Lev
- už ste si zvykli na to, že vy ste tí, čo musia v zamestnaní byť stále v popredí a aktívni. No nie každý deň sa vám to aj darí. A presne tento stav budete prežívať počas tohto týždňa. Preto bude lepšie, ak sa stiahnete do úzadia, a pre tentokrát prenecháte rozhodovanie o spôsobe postupu prác na nich. Aj osobnom živote budete mať trochu problém byť spoločenskí, preto radšej vyhľadávajte aktivity, ktoré budete robiť sami. V podstate je doma všetko v poriadku, preto sa nič nestane, ak necháte vašu rodinu a partnerov robiť tak isto to, čo chcú oni. Počas víkendu sa všetko okolo vás upokojí a aj vaša nálada sa zlepší.

Panna
- všetko, čo je pre vás na pracovisku dôležité, začnite riešiť hlavne počas pondelka, pretože počas tohoto dňa budete maximálne výkonní, či fyzicky, alebo duševne. Aj vašich spolupracovníkov dokážete správnym spôsobom nabudiť čo bude mať pre všetkých pozitívny ohlas aj u vašich nadriadených. Počas štvrtka a piatka už len dotiahnite detaily a nepúšťajte sa do ničoho nového. Víkend si s rodinou si spoločne naplánujte tak, aby bol nie len naplnený zábavou, ale bol aj niečim zaujímavý a poučný.

Váhy
- vy všetci, čo pracujete v oblastiach, ktoré sú prepojené na umenie, máte pred sebou ozaj úspešný týždeň. Vy ostatní tiež neobídete zle. Všetky vaše úlohy stíhate a zvládate bez väčších problémov. V osobnom živote buďte vy zadaní ozaj opatrní a obozretní, pretože budete náchylní byť neverní vašim partnerom a táto nevera by neostala bez vážnych následkov, ktoré by mohli skončiť aj trvalým rozpadom. Počas nadchádzajúceho víkendu sa situácia otočí a vy budete mať možnosť vaše vzťahy utužiť a upevniť a dodať im novú iskru. Preto dobre zvážte, čo urobíte.

Škorpión
- v tieto dni sa v každej oblasti vašeho života zamerajte iba na to, čo je nevyhnutné urobiť. V zamestnaní prenechajte rozhodovanie za vás na niektorého z vašich kolegov, ktorého považujete za najspoľahlivejšieho a vy sa venujte iba nutným záležitostiam. Rovnako tak aj doma zvoľte rovnaký spôsob. Nechajte na partneroch, alebo niektorého z členov vašej rodiny, nech počas týchto dní oni určia, čo je pre vašu rodinu dôležité a čo teda treba urobiť ako prvé. Počas víkendu sa už aj vy budete môcť zapájať do všetkých aktivít s vašimi blízkymi bez obáv, že by ste niečo pokazili.

Strelec
- v pracovnej oblasti sa vám počas tohto týždňa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by si od vás vyžadovali zvláštne opatrenia, alebo mimoriadne nasadenie na ich vyriešenie. Naopak, budete mať pohodu a pokoj na všetko, čo vám bolo vašimi nadriadenými uložené. V súkromí ak máte niečo dôležité, čo cítite, že potrebujete riešiť, tak si to odložte na nadchádzajúci víkend. Počas týchto dní máte priazeň nebeskej oblohy k takýmto záležitostiam takže, aj zo strany vašej rodiny môžete očakávať podporu a spoluprácu v týchto veciach.

Kozorožec
- počas tohto týždňa sa všetky vaše snahy v zamestnaní nebudú odzrkadľovať na výsledkoch tak, aby ste boli spokojní nielen vy, ale aj vaši klienti. Preto sa nepúšťajte do riešenia ničoho, čo by si od vás vyžadovalo plné sústredenie, lebo sa nebudete schopní adekvátne koncentrovať. Víkend vám prináša v kruhu vašej rodiny potrebnú pohodu a pokoj, kde budete môcť relaxovať a harmonizovať vaše fyzično a psychično. Nechajte sa vtiahnuť do víru udalostí a činností vašich blízkych a všetko ostatné nechajte tak. Nič sa nestane, ak nebudete okamžite reagovať na situácie okolo vás.

Vodnár
- v zamestnaní budete počas tohto týždňa výkonnejší, ak si budete vedieť zariadiť, že pri riešení vašich povinností budete môcť byť sami a nerušení. Budete mať totiž trochu problémy sústrediť sa na vaše povinnosti, ak by okolo vás bolo rušno. Znervózňovalo by vás to a túto náladu by ste si preniesli aj do vašeho súkromia, čo by malo za následok, že by ste na všetkých vašich rodinných príslušníkov, ale aj priateľov reagovali tiež podráždene a nervózne. Počas víkendu si neplánujte žiadne spoločenské udalosti, ale radšej si zvoľte pokoj a pohodu v súkromí vašeho domova.

Ryby
- v pondelok a v utorok sa nebudete cítiť vnútorne v pohode, čo bude mať dopad aj na vaše pracovné výkony a výsledky, ale už od stredy do štvrtka budete schopní úspešne zvládnuť aj povinnosti, ktoré ste počas prvých dvoch dní tohto týždňa nestihli. V piatok sa venujte už len kozmetickým úpravám vašich úloh. V súkromí hlavne počas víkendu budete mať príležitosť všetky vaše citové väzby k rodine, partnerom, ale aj priateľom utužiť a upevniť. Môžete s nimi hovoriť otvorene o všetkom. Ich reakcie smerom k vám budú pozitívne.

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame