Infospravy.sk Infospravy.sk

Susan Boyle sa vrátila do Talentu. Za svoj výkon si vyslúžila ZLATÝ bzučiak
zdroj: video

Susan Boyle sa vrátila do Talentu. Za svoj výkon si vyslúžila ZLATÝ bzučiak

Susan Boyle je škótska speváčka, ktorá sa dostala do medzinárodnej pozornosti, keď sa 11. apríla 2009 objavila ako súťažiaca v televíznom programe Britain's Got Talent. Vtedy Susan nevyhrala a skončila druhá, no "prehra" ju nezastavila v tom, aby sa stala úspešnou speváčkou.

Teraz sa ale vrátila, aby sa stala šampiónkou. Prišla do špeciálneho vydania show America’s Got Talent: The Champions a za svoj comeback získala hneď zlatý bzučiak.

Svoj návrat do show Susan komentovala slovami: “Pre tých, ktorým chýba odvaha, pre tých, ktorí nemajú hlas, tých, ktorých zvyknú ignorovať, cítim, že pre nich som šampiónka. Druhé miesto neznamená, že ste prehrali, je to nenaplnený sľub."

Asi najviac sa potešil jej návratu drsný Simon Cowell, ktorý jej na začiatku venoval krásne slová: "Vieš čo, Susan? Neviem o žiadnom inom súťažiacom, ktorý definuje túto show lepšie ako ty, ak mám byť úprimný. Si to ty, ktorá zmenila život mnohým ľuďom. Som absolútne nadšený, že si tu."

Susan pre svoje vystúpenie zvolila pieseň Wild Horses od The Rolling Stones a po jej výkone porotkyňa Mel B stlačila zlatý bučiak,

zdroj: youtube.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame