Infospravy.sk Infospravy.sk

Oficiálne PROMO video k IIHF majstrovstvám sveta na Slovensku
zdroj: video

Oficiálne PROMO video k IIHF majstrovstvám sveta na Slovensku

Organizačný výbor 2019 IIHF majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji pripravil pre všetkých hokejových fanúšikov malý novoročný darček. Je ním krátke propagačné video, ktoré organizátori vytvorili v spolupráci s renomovanou mediálnou agentúrou Wiktor Leo Burnett. Zachytáva tváre hráčov i fanúšikov v rôznych situáciách s rôznymi emóciami. A práve o tom je hokej a obzvlášť vrcholové podujatie svetového významu, ktorým hokejové majstrovstvá sveta určite sú. Hokej je aj o silných emóciách, či už na ľade, alebo v hľadisku.

"Video zachytáva radosť, smútok, napätie, túžbu i sklamanie. Hokejové tváre hráčov aj fanúšikov sú plné emócií, keď spoločne bojujú o každý centimeter ľadu, keď spolu bojujú o víťazstvo. Vzdávame hold slzám šťastia aj zármutku, vášnivému hnevu aj neskrotnému nadšeniu. Faces sú oslavou krásy a veľkosti hokejovej hry ktorá sa opäť vracia domov, do hokejovej krajiny," priblížil základnú myšlienku videa Executive Creative Director agentúry Wiktor Leo Burnett Peter Kačenka.

Nové "promo" video využijú organizátori na propagáciu majstrovstiev doma i v zahraničí. Práve z tohto dôvodu pripravili okrem slovenskej i anglickú verziu. Oficiálne video má dĺžku 60 sekúnd, tvorcovia pripravili i jeho 30-sekundovú modifikáciu.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: MS v hokeji 2019

Pozri viac