Infospravy.sk Infospravy.sk

Príbeh, ktorý dojal tisícky ľudí. Psíka vyhodil na ulicu. Ten sa snažil dostať naspäť do auta!
zdroj: video

Príbeh, ktorý dojal tisícky ľudí. Psíka vyhodil na ulicu. Ten sa snažil dostať naspäť do auta!

Pred vianočnými sviatkami mnoho organizácií a útulkov upozorňovalo na to, že zvieratko nie je vhodný darček. Na takýto živý darček sa treba predsa pripraviť.

Britská organizácia RSPCA bojujúca za práva zvierat pred sviatkami tak zverejnila video, ktoré malo v ľuďoch vzbudiť zodpovednosť. Na záberoch priemyselnej kamery je zachytený muž, ktorý pohodlne zastavil a najprv na chodník vyložil pelech a následne tam nechal aj psíka. 

Zviera okamžite vycítilo akúsi zradu a snažilo sa dostať naspať do auta. Naspäť k svojmu majiteľovi, no chlapík sa už za majiteľa samozrejme nepokladal. 

Tento prípad vzbudil vo verejnosti obrovský záujem a pohoršenie zároveň. Psík sa samozrejme dostal do útulku, kde mu dali aj milé meno -Snoop. Útulok po zverejnení prosby o adopciu zaznamenalo tisícky správ a žiadostí. Dokonca sa o psíka začal zaujímať aj jeho menovec. Známy rapper Snoop Dogg má tzv. psí hotel a útulku ponúkol možnosť umiestniť ho práve tam. 

Stále sa však nenašiel nikto, kto by si psíka vzal domov. Ak sa tak do krátkej doby nestane, psíka si vezme britský novinár Andrew Neil, ktorý na svojom Twittri dal jasne najavo, že sa psíka ujme.

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame