Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 17. - 23. december 2018
zdroj: TASR

Horoskop na 17. - 23. december 2018

Ani v predvianočnom zhone astrologička Valika na vás nezabúda a prináša sám hviezdnu predpoveď.

Baran - aj počas tohoto týždňa budete na pracovisku tým, čo bude vašim kolegom príkladom svojim nasadením, energiou, organizačnými schopnosťami a odolnosťou zvládať kritické situácie. V rodinnom spolužití máte pred sebou príjemné dni, ktoré seba, ale aj vašim blízkym nepokazte počas druhého vianočného sviatku, pretože v tento deň budete depresívni, skleslí a túto náladu by ste si mohli vybíjať na všetkých okolo vás, čo by nebolo vhodné. Nič by ste nezískali. Iba by ste vytvorili dusnú atmosféru.

Býk
- v zamestnaní sa bude od utorka zvlášť dariť vám, čo máte vašu prácu akýmkoľvek spôsobom spojenú s umením. Je dokonca veľmi pravdepodobné, že sa vám podarí uzavrieť veľmi dobrú pracovnú zmluvu, alebo spoznáte nového obchodného partnera, s ktorým uzavriete dlhodobú obojstranne osožnú spoluprácu. V súkromí budete vnútorne v rozpore s vašimi predstavami a realitou v oblasti citov a lásky. Neriešte nič, odložte všetko a snažte sa hlavne počas vianočných sviatkov byť milí a príjemní.

Blíženci
- v zamestnaní sa nebudete počas týchto dní trápiť s ničím. Všetky vaše pracovné povinnosti sa vám bude dariť riešiť bez problémov. Iba v pondelok si dávajte pozor na to, ako budete reagovať na slovné výmeny názorov, pretože v tento deň budete mať tendencie byť nepríjemní. V súkromí, zvlášť v rodinnom a partnerskom spolužití, bude prevládať pohoda a spokojnosť, čo bude aj pre vás príjemné hlavne počas vianočných sviatkov. Nebojte sa prispieť aj vy vašou troškou. Máte talent byť veľmi dobrí zabávači. Využite ho.

Rak
- v pondelok a v utorok sa u vás v zamestnaní nebude diať nič mimoriadne. Ale od stredy až do piatku sa vám bude dariť dosahovať veľmi dobé výsledky, čo vám z dlhodobého hľadiska zabezpečuje upevnenie si vašej pozície, ale aj dobré finančné ohodnotenie. Počas vianočných sviatkov dokážte všetkým vašim blízkym vytvoriť kúzelnú atmosféru. V piatok môžete cítiť celkovú únavu, preto prenechajte všetky domáce aktivity na vašu rodinu a vy si poriadne odpočiňte a relaxujte. Zaslúžite si to.

Lev
- máte pred sebou pracovne mimoriadne úspešné dni, preto ich využite tak, ako len najlepšie dokážete. Môžete uzatvárať nové pracovné zmluvy, môžete začať podnikať, môžete rokovať s vašimi obchodnými partnermi. Všetky vaše aktivity budú korunované úspechom. Počas vianočných sviatkom prežijete v kruhu vašich príjemné a láskyplné chvíle. Aby ste túto atmosféru dokázali udržať aj počas víkendu, nechajte všetky vaše domáce aktivity na vašich partnerov a nemiešajte sa do ničoho. Relaxujte, odpočívajte.

Panna
- v zamestnaní ste počas tohto týždňa v pohode a spokojní, pretože nemáte žiadne problémy pri riešení vašich pracovných povinností. Len počas pondelka sa snažte s kolegami neotvárať žiadne témy, pretože v tento deň nebudete oplývať príliš dobrou diplomaciou. V osobnom živote sa môžete naplno zapojiť do príprav na najkrajší sviatok v roku a prispieť tak k celkovej príjemnej atmosfére vašej rodiny počas Vianoc. Nebojte sa uvoľniť a užiť si.

Váhy
- počas tohto týždňa bude vládnuca planéta vašeho znamenia - Venuša priaznivo naklonená v pracovnej oblasti všetkým, ktorých zamestnanie je spojené čo i len trochu s umením. Je veľmi pravdepodobné, že v tejto oblasti nájdete aj nových obchodných partnerov, či spolupracovníkov, s ktorými nadviažete dlhodobo obojstranne výhodnú spoluprácu. V osobnom živote budete mať rozpor v citovej oblasti. Preto sa radšej v tieto dni zamerajte na rodinu a priateľov a snažte sa im spríjemniť vašou spoločnosťou prežitie najkrajšieho sviatku v roku - sviatku Vianoc.

Škorpión
- tento týždeň môžete mať problém zo sústredením sa na vaše pracovné povinnosti, preto by bolo dobré, ak by ste vašu pozornosť venovali iba nevyhnutným záležitostiam a dôležité úlohy si presunuli na vhodnejšie obdobie. V osobnom živote budete mať tendencie sa strániť všetkého a všetkých. Snažte sa to zvládnuť lebo ak nie, mohli ste tak vašim najbližším narušiť príjemné prežívanie vianočných sviatkov. Počas víkendu budete mať možnosť dopriať si pokoj a pohodu niekde v súkromí.

Strelec
- všetky vaše pracovné povinnosti si budete plniť presne podľa stanovených postupov. Okrem toho sa vám podarí získať si aj podporu vašich nadriadených, ale aj nové zmluvy a dohody, ktorými si z dlhodobého hľadiska zabezpečíte aj dobré zisky. Počas vianočných sviatkov si doprajte odpočinok a užívajte si pohodu v kruhu vašich blízkych a priateľov. Nadchádzajúci víkend vezmite rodinu niekam do prírody na dlhé prechádzky. Spojíte tak príjemné s užitočným.

Kozorožec
- ak patríte k tým, ktorí majú povinnosť pracovať aj počas vianočných sviatkov, môžete sa tešiť aspoň s toho, že nebudete musieť riešiť nič závažné a nenastanú žiadne komplikácie pri plnení si vašich povinností. Vianočné sviatky si budete príjemne užívať v kruhu vašej rodiny, ale ich druhý sviatok vás zastihne v melanchólii a depresiách, preto sa snažte neprenášať tieto nepríjemne nálady na vašich blízkych. Radšej sa stiahnite niekde do ústrania a doprajte si pokoj a samotu aby ste mohli nerušene relaxovať.

Vodnár
- tento pracovný týždeň bude pre vás bežnou rutinou. Všetko, čo máte na tieto dni pripravené sa vám podarí vybaviť bez väčších problémov. Vedeli by ste stihnúť aj viac, ale nebudete mať dostatok príležitostí. Už dlhšie obdobie nie ste na tom vnútorne, pocitovo príliš dobre a nebude to inak ani teraz. Pokúste sa premôcť a s úsmevom na tvári privítajte s vašimi blízkymi najkrajší sviatok roka - Vianoce. V ich prítomnosti sa aj vám nakoniec podarí precítiť lásku, harmóniu a porozumenie.

Ryby
- v zamestnaní váš už vaši nadriadení nezaťažujú ničím, čomu by ste mali venovať zvýšenú pozornosť, čo vám vyhovuje, lebo už aj vaša myseľ je nastavená na najkrajší sviatok roku - Vianoce, ktoré budete v tomto roku prežívať vnútorne veľmi intenzívne, ako v iné roky. Budete veľmi citliví, senzibilní, budú vás viac dojímať osudy druhých, ktorí nemajú také šťastie v podobe zázemia dobre fungujúcej a súdržnej rodiny. Máte pred sebou dni, počas ktorých vás vaši blízki zahrnú láskou. Užite si tieto nádherné chvíle.

zdroj: “Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame