Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 26. november - 2. december 2018
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 26. november - 2. december 2018

Astrologička Valika aj tento týždeň prináša hviezdnu predpoveď.

Baran - vaša usilovnosť a cieľavedomosť vám vo vašom zamestnaní prináša zaslúžené ovocie. Postupujte pomaly, strategicky a dosiahnete všetko, čo ste si predsavzali. Vo vašom osobnom živote máte okolo seba ľudí, ktorí sú pre vás čistým zdrojom energie a sily. Sú vám zároveň aj oporou a istotou. Môžete sa na nich vždy spoľahnúť.

Býk
- pracovne máte pred sebou úspešný týždeň, takže ak máte už dlhodobo v pláne predložiť vašim nadriadeným vaše nové plány a projekty, tieto dni máte na to ideálne. Všetky vaše návrhy padnú na úrodnú pôdu. V súkromí si dávajte pozor na hádky a nedorozumenia s vašimi partnermi, ktoré by mohli skončiť aj trvalým rozpadom vašeho vzťahu. No ak je právo a pravda na vašej strane, tak si ju hájte.

Blíženci
- tak ako počas minulého týždňa ste boli pracovne nesmierne úspešní, tak aj počas tohoto môžete rovnako očakávať úspechy, ale aj výborné finančné odmeny, alebo zisky. Rovnako aj v súkromí, ako aj v citovom živote, sa vám bude dariť vo všetkom. Nové lásky pre nezadaných a upevňovanie dlhodobých vzťahov.

Rak
- v pondelok a v utorok buďte v zamestnaní o niečo viac obozretnejší a opatrnejší. Ukazujú sa možné pracovné problémy, alebo prekážky. Od stredy do piatku sa všetko upokojí a nič nepríjemné sa vám už diať nebude. Vy čo ste zadaní, máte pred sebou pokojných sedem dní v kruhu vašej rodiny a vy nezadaní máte v utorok možnosť zoznámenia.

Lev
- v tieto dni máte maximálnu podporu nebeskej oblohy vo všetkom čo sa týka vašich pracovných aktivít. Ak plánujete začať podnikať, tak tieto dni na to máte ideálne. Obchodné rokovania, nové zmluvy, vo všetkom sa vám bude dariť. V osobnom živote ak aj v citovej oblasti vašeho života bude počas týchto dní pohoda a pokoj.

Panna
- máte pred sebou celých sedem dní, počas ktorých sa budete cítiť ako ryba vo vo vode. Pracovne sa vám bude mimoriadne dariť všetko na čo si iba spomeniete, môžete aj investovať vaše financie. Vy čo ste vo vzťahoch, prichádza nová iskra a vy nezadaní, máte príležitosť zamilovať sa do človeka, ktorý bude vašim životným druhom.

Váhy
- vaše dobré nápady a plány, ktoré máte by ste mali počas týchto dní predstaviť vašim nadriadeným. Ja vysoko pravdepodobné, že skoro všetky sa im budú páčiť a budú vás podporovať v ich realizácii. V partnerskom spolužití by ste mali byť opatrní. Hrozia hádky, pravdepodobne kvôli nevere: ak budete obozretní, tak sa to bude dať zachrániť.

Škorpión
- v zamestnaní by ste mali byť počas tohoto týždňa opatrní. Nepodpisujte žiadne dôležité dokumenty, nedohadujte si dôležité rokovania. To všetko si odložte na príhodnejšie obdobie. Venujte sa iba nevyhnutným záležitostiam. V súkromí sa u vás nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti. Všetko bude OK.

Strelec
- pracovne máte počas tohoto týždňa pred sebou iba úspechy. Vy, čo máte kariérne ambície, máte maximálnu podporu nebeskej oblohy. Využite to. Opačne to budete mať vo vašom osobnom živote. Tam vám v tieto dni hviezdy nebudú naklonené. Veľa stresov, hádok, nedorozumení. Snažte sa im vyhnúť. Ideálne bude, ak sa počas víkendu nebudete zdržiavať doma.

Kozorožec
- tak ako minulý týždeň, tak aj tento budete patriť medzi najlepších pracovníkov, ktorí budú dosahovať mimoriadne dobré výsledky, ktoré vám zaručujú aj adekvátne finančné ohodnotenie. Rovnako aj v citovej oblasti sa vám darí. Ste milovaní a milujete. Máte počas víkendu ideálny čas užiť si romantiku s priateľom, alebo partnerom.

Vodnár 
- konečne aj vašemu znameniu sa začína pracovne dariť, čo by ste mali využiť. Potrebujete nie len všetkým okolo vás, ale hlavne sebe dokázať, že ste stále jednotka v tom, čo robíte. Vaše súkromie počas týchto dní nemusíte riešiť. Nebudú sa diať žiadne mimoriadne zmeny, ktoré by stáli za vašu osobnú angažovanosť.

Ryby
- toto bude pre vaše znamenie jeden z mála týždňov v tomto roku, kedy sa vám v zamestnaní, ale absolútne nebude dariť nič. Preto si všetko dôležité odložte na príhodnejšiu dobu. Ešte že v súkromí máte všetko v poriadku a rovnako tak aj v citovej oblasti vašeho života. Víkend využite hlavne na odpočinok a relax.

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame