Infospravy.sk Infospravy.sk

Bude toto tá najmilšia vianočná reklama roku 2018?
zdroj: video

Bude toto tá najmilšia vianočná reklama roku 2018?

Len pred pár dňami sa svet dočkal tej najočakávanejšej vianočnej reklamy. Hovorí sa, že keď ju John Lewis vydá, až vtedy začína tá pravá vianočná atmosféra.

Mnohé iné reťazce sa snažia ich reklamu tromfnúť a možno sa to aj podarilo. Švaj­čiar­ska sieť ob­chod­ných do­mov Ma­nor stavila na minuloročnú kampaň. Vtedy bol ústrednou postavou malý chlapček, ktorý napísal Santovi list. Nikto ale nevedel dešifrovať jeho želanie. Santa ale nemohol, a ani nechcel sklamať žiadne dieťa na svete, preto sa snažil nájsť jeho želaný darček. Bezmocnému Santovi nakoniec pomohla jeho manželka, ktorá vedela, kde nájsť hľadaný darček. 

Tento rok teda animovaný príbeh pokračuje. Pra­covná dielňa škriat­kov je ukrytá za dve­rami v ob­chod­nom dome. Elf­red a jeho pria­te­lia škriat­ko­via práve usi­lovne pra­cujú na dar­če­koch, keď sa zrazu ot­vo­ria ich tajné dvere. Na­kukne cez ne malý chla­pec. Elf­red spa­ni­kári, toto sa predsa ne­smie stať! Rýchlo dvere zatvorí a chlapca sleduje, pretože sa bojí, že ich tajomstvo vyzradí, a tak svet príde o čar Vianoc. 

Chlapček ale samozrejme nič také nechcel urobiť, on si dokonca želal svojho vlastného Elf­reda. To sa mu aj splní, a keď skutočný Elf­red uvidí, ako chlapček s jeho plyšovou podobizňou zaspáva, a ako ju ľúbi, uvedomí si, že vôbec nie je zlý a uloží sa do postele vedľa chlapčeka, kde v objatí zaspávajú. 

zdroj: youtube.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame