Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 12. - 18. november 2018
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 12. - 18. november 2018

Astrologička Valika vám aj na tento týždeň prináša hviezdnu predpoveď.

Baran - máte všetky predpoklady patriť medzi vyvolených s pohľadu vašich nadriadených, ale ak sa budete naďalej odmietať prispôsobiť sa kolektívu a budete sa naďalej povyšovať nad všetkých vašich kolegov, riskujete, pravý opak. Okrem straty dôvery aj osobnú antipatiu všetkých vašich spolupracovníkov. Aj doma sa snažte riešiť všetko trpezlivo a bez emócií. Viac počúvajte, ako rozprávajte. Zvlášť v stredu sa nepokúšajte riešiť niečo dôležité a zásadné. Počas víkendu si doprajte veľa odpočinku a relaxu.

Býk
- v tomto týždni si budete pamätať viac z vašeho súkromia, ako zo zamestnania. V ňom sa nebude diať nič mimoriadne. Svoje pracovné povinnosti si budete plniť rutinne. Zato v oblasti lásky sa budú diať zaujímavé veci. Na jednej strane budete mať silnú potrebu a túžbu k niekomu patriť, milovať a byť milovaní a na druhej vás bude lákať vzrušujúce neviazané dobrodružstvo. Preto vy nezadaní, snažte sa urobiť si jasno, aby ste citovo niekomu nevinnému neublížili. Vy zadaní, môžete si s partnermi urobiť romantický víkend.

Blíženci
- počas týchto dní sa v pracovnej oblasti bude dariť hlavne vám, čo pracujete skôr hlavou ako manuálne. Budete mať jasnú myseľ, veľmi dobrú schopnosť v čas odhaliť a tak aj odstrániť možné prekážky a problémy, ktoré by vám mohli prekaziť dosiahnuť úspech. Rovnako tak aj vo vašom rodinnom kruhu budete veľmi užitoční, hlavne spôsobom dobrej rady alebo odporúčania, keď sa na vás obráti niekto z vašich rodinných príslušníkov. No nezabúdajte ani na partnerov. Venujte sa im počas víkendu. Ocenia to.

Rak
- aj v tomto týždni si na pracovisku budete postupne, systematicky plniť všetky vaše povinnosti bez väčších problémov, tak, že v jeho závere budú spracované a odovzdané presne podľa predstáv a k spokojnosti vašich nadriadených. Aj v oblasti ktorá je pre vás tak dôležitá - rodinné spolužitie, sa vám bude dariť zvládať všetko presne tak, ako ste si to naplánovali a predstavovali. Len počas stredy sa nesnažte riešiť nič dôležité. V takom prípade si počas nadchádzajúceho víkendu budete môcť dopriať venovať sa aj svojim osobným záujmom a koníčkom.

Lev
- v zamestnaní sa môžete zúčastniť na dôležitých rokovaniach, alebo uzatvárať nové pracovné dohody a zmluvy. V tom všetkom máte aj zo strany nebeskej oblohy podporu a priazeň. Iba vo financiách nerobte počas týchto dní žiadne transakcie. Hrozia straty. Taktiež obmedzte vaše výdavky len na to, čo je nevyhnutné. V partnerskom a rodinnom spolužití môžete očakávať nový prílev energie a vy nezadaní, máte na výber. Môžete si nájsť novú lásku, alebo si iba tak neviazane užívať pozornosť a spoločnosť opačného pohlavia.

Panna
- v tomto týždni budete v zamestnaní využívať hlavne vašu hlavu ako ruky. Budete mať veľmi dobrú intuíciu, schopnosť okamžite reagovať na každú prekážku, alebo problém a tak zabrániť škodám, alebo stratám, začo si od vašich nadriadených vyslúžite nielen obdiv a uznanie, ale aj výhodnejšiu pozíciu, akú máte do teraz. Aj zo strany vašich partnerov a ostatných rodinných príslušníkov budete v tieto dni vyhľadávaní hlavne pre to, že budú od vás potrebovať radu alebo pomoc v situáciách, ktoré nebudú vedieť sami zvládnuť.

Váhy
- v priebehu tohoto týždňa bude pre vás dôležitejšia vaša súkromná oblasť života ako pracovná. V tej druhej sa nebude diať nič dôležité. Vaše povinnosti budete riešiť s rutinou, ale bez problémov. No v osobnom živote, hlavne v oblasti lásky budete počas týchto dní prežívať dilemu, pretože cítite veľkú potrebu citu od niekoho, kto by bol iba váš, no zároveň budete v pokušení zažiť nezáväzní, vášniví a vzrušujúci flirt. Vy čo nie ste zadaní, vyberajte rozumne, aby ste nikomu neublížili a vy zadaní, tešte sa na nezabudnuteľný víkend v spoločnosti vašich partnerov.

Škorpión
- vaša intuícia bude počas tohoto týždňa veľmi správna, čo vám pomôže v rámci vašich pracovných schôdzok oddeliť serióznych partnerov od špekulantov, ktorí by vás chceli vtiahnuť do pre vás a vašu firmu nevýhodných obchodov. Ak sa vám v utorok podarí nedostať sa s vašimi partnermi do sporou a hádok, potom máte pred sebou pokojné dni, ktoré môžete počas víkendu využiť aj na vaše osobné záujmy, alebo koníčky. Doprajte si trochu zábavy a uvoľnenia. Potrebujete vypnúť.

Strelec
- ak ste zamestnaní, alebo podnikáte vo finančnej oblasti, tak sa do stredy snažte byť veľmi pozorní a opatrní, pretože nebudete mať na investície prajné a vhodné obdobie. Je tu riziko strát. Aj v iných pracovných oblastiach sa v tieto dni venujte radšej iba nevyhnutným povinnostiam. V súkromí, v citovej oblasti sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti pokiaľ sa vy sami nebudete snažiť niečo na silu meniť, alebo riešiť. Nechajte všetko tak ako to je. Doprajte si trochu leňošenia.

Kozorožec
- máte okolo seba ľudí, ktorí sa vás snažia získať na svoju stranu, ale za podmienok ktoré si určia oni. Nedajte sa vtiahnuť do tejto podoby spolupráce, pretože by časť vašich ziskov bola minimálna. Preto si dobre uvážte koho si z nich vyberiete ako budúceho partnera. V súkromí počas týchto dní budete mať tendencie odťahovať sa od všetkých aktivít, ktoré bude robiť vaša rodina. Nerobte to, pretože by vás opantali chmúrne myšlienky. Počas víkendu si naplánujte návštevu priateľov, alebo sa len tak vyberte niekam, kde to žije.

Vodnár
- v pracovnej oblasti sa v tomto týždni nebudete môcť angažovať tak, ako by ste chceli. Máte vôľu, chuť a elán, ale bude len málo príležitostí, kde ich budete môcť využiť. Nepodliehajte nervozite, podráždeniu, alebo pocitu že sa vám nedarí, je to iba dočasná záležitosť. V súkromí budete môcť využiť vašu energiu spôsobom, ktorým všetkým okolo seba budete dodávať pocit pohody, spokojnosti a radosti. Doprajte si počas nadchádzajúceho víkendu aj vy niečo, čo vám robí radosť.

Ryby
- v zamestnaní si počas tohoto týždňa budete môcť dopriať povoliť vo vašom pracovnom nasadení. Nebudete sa musieť zaoberať ničím, čo by od vás vyžadovalo zvýšenú pozornosť, aktivitu, alebo sústredenie. V citoch a láske v rámci vašeho partnerského spolužitia budete mať hlavne v pondelok tendencie prehnane vyžadovať od partnerov ich pozornosť a dôkazy, že vás milujú. Nemusíte, pretože od piatku až do nedele si spoločne užijete veľa romantických chvíľ.

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame