Infospravy.sk Infospravy.sk

Firma hľadá ľudí, čo budú cestovať, fajčiť marihuanu a zarábať pritom pekné peniaze!
zdroj: instagram.com

Firma hľadá ľudí, čo budú cestovať, fajčiť marihuanu a zarábať pritom pekné peniaze!

Ešte stále hľadáte svoju prácu snov? Tak možno toto je ponuka, na ktorú zareagujete, aj preto, že by ste sa museli presťahovať do Ameriky. No, ale poďme k veci.

Od začiatku tohto roka sa marihuana v Kalifornii zlegalizovala. Užívatelia, ktorí majú 21 rokov a viac si v zaregistrovaných obchodoch tak môžu slobodne zakúpiť konope. Jeden nákup sa obmedzil na 28,5 gramu. 

Spoločnosť Heavy Hitters z južnej Kalifornie sa tohto povolenia chytila a keďže sa venuje výrobe elektronických cigariet, začala vyrábať náplne, ktoré sú plné marihuany. Potrebujú však, aby sa dostali viac medzi ľudí, preto hľadajú ambasádorov, ktorí by cestovali na rôzne podujatia a miesta v Kalifornii a ich marihuanové elektronické cigarety propagovali. 

Mesačne vám tak na účte pribudne 1 200 dolárov a samozrejme obdržíte aj kredit vo výške 500 dolárov, ktorý môžete uplatniť pri nákupoch v Heavy Hitters. Ubytovanie, jedlo, náklady na cestovanie... O nič z tohto sa ambasádor nebude musieť zaujímať. 

Spoločnosť nemá na človeka vôbec prehnané nároky. Stačí chcieť, ovládať sociálne siete a mať inovatívny a správny prístup. Ak máte teda záujem o takúto netradičnú prácu, tak stačí ak nakrútite minútové video, zavesíte ho na Instagram a vysvetlíte v ňom, prečo milujete Heavy Hitters a čo je na vás najviac originálne. thisisinsider.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame