Infospravy.sk Infospravy.sk

Tento sympaťák sa stal najsexi muž planéty za rok 2018
zdroj: TASR

Tento sympaťák sa stal najsexi muž planéty za rok 2018

Titul Sexiest Man Alive udeľuje magazín People každoročne od roku 1985. Tento rok je to podľa magazínu 46- ročný herec Idris Elba. Stal sa najpríťažlivejším mužom planéty.

Periodikum uviedlo, že Idris bol pre tento rok jasnou voľbou. Samotný herec prijal rozhodnutie magazínu s netajeným nadšením a konštatoval, že mu to aj jemne zdvihlo ego.  "Pozrel som sa do zrkadla a povedal som si, "Áno, dnes vyzerám sexy. Ale, aby som bol úprimný, bol to najmä pekný pocit. Je to milé prekvapenie a pomohlo to môjmu egu." Spomenul si na časy, kedy sa mu jeho kamaráti za to ako vyzerá vysmievali, a teraz sa stal tým najpríťažlivejším mužom planéty. 

Idrisa poznajú fanúšikovia komiksových filmov ako Heimdalla v príbehoch o Thorovi. Veľa sa však o ňom hovorilo, ako o nástupcovi Daniela Craiga. 

Momentálne však pred kamerami nestojí a venuje svojim deťom a snúbenici. Napĺňa ho práca DJ- na Izbize a kickbox.

Titulom najsexi muž planéty sa môže popýšiť aj ďalší, ako napr. Adam Levine, ktorý ho od prestížneho časopisu People získal v roku 2013, či svalnáč Dwayne Johnson, alebo country spevák Blake Shelton, ktorý titul získal minulý rok. 

people.com

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame