Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 5. - 11. november 2018
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 5. - 11. november 2018

7.11. o 17.04 hod. nastane NOV v znamení škorpióna. Ak máte ťažkú chorobu, alebo problém s dedičstvom, požiadajte o pomoc lunu.

Baran - v tomto týždni budete mať silné tendencie povyšovať všetko, čo urobíte nad výkony vašich spolupracovníkov. Snažte sa kontrolovať vašu túžbu vystatovať sa, pretože riskujete, že si voči sebe poštvete všetkých, ktorí vám môžu byť užitoční a nápomocní, keď to budete potrebovať. Bolo by dobré, ak by ste túto energiu premenili na niečo pozitívne. Budete mať na to dostatok času aj priestoru, pretože v osobnom živote sa nebudete musieť zaoberať ničím, čo by od vás vyžadovalo osobnú angažovanosť. Prečítajte si dobrú knihu, alebo si pozrite náučný dokument.

Býk
- tento pracovný týždeň bude pre vás bežný, ničím mimoriadnym zaujímavý. Vaše naplánované povinnosti si budete plniť skôr rutinne ako so záujmom, ale aj to bude dostatočné k tomu, že si ich dokážete splniť k spokojnosti vašich zamestnávateľov. V osobnom živote je pre vás ešte stále riziko vaša slabosť pre opačné pohlavie, preto sa hlavne vy zadaní snažte vyhýbať flirtom. Vy nezadaní, máte pred sebou dni plné vzrušenia, no tiež nebude na škodu, ak si ku hrám iba pre dospelých rozumne a uvážene vyberiete.

Blíženci
- máte pred sebou týždeň, počas ktorého si môžete naozaj vylepšiť vašu pracovnú pozíciu. Aj priazeň nebeskej oblohy je na vašej strane, tak to využite. Vaša rétorika bude počas týchto dní tak dobrá, že by ste dokázali bez problémov zastať post hovorcu aj na tých najvyšších miestach. Počas víkendu si dávajte pozor na žiarlivosť z vašej strany. Budete citliví na všetko čo sa bude diať okolo vašich partnerov a niektoré udalosti by ste si mohli mylne vysvetliť čo by malo za následok nepremyslene emotívnu reakciu z vašej strany.

Rak
- všetky vaše pracovné povinnosti, ktorými vás vaši nadriadení poverili, sa snažte uzavrieť do pondelka do štvrtku. Počas týchto dní máte priazeň a náklonnosť nebeskej oblohy na vašej strane. V piatok sa venujte iba nevyhnutným záležitostiam. V partnerskom a rodinnom spolužití, budete mať počas stredy veľmi priaznivý čas na riešenie všetkých záležitostí, ktoré vnímate ako nevyhovujúce, alebo problematické. Inak máte pred sebou pokojné dni v kruhu vašich blízkych.

Lev
- vaše pracovné, alebo podnikateľské aktivity sa vám bude v tieto dni dariť plniť presne podľa vami stanoveného harmonogramu. Pozor si dávajte iba v oblasti vašich finančných záležitostí. Nemáte vhodné obdobie na investície. Taktiež sa snažte nemíňať peniaze na nedôležité veci. Mohli by vám chýbať. V súkromí sa v tomto týždni vám nezadaným otvára príležitosť spoznať vašu novú lásku. Vy zadaní, môžete si s vašimi partnermi naplánovať romantický víkend.

Panna
- v tomto týždni budete mať príležitosť dať vašim nadriadeným silný podnet k tomu, že si z ich strany zaslúžite väčšiu dôveru ako doteraz, a že ste pre nich najideálnejšia voľba na zodpovednejšiu pozíciu. Vaše dlhodobé výborné výsledky sú toho najlepším dôkazom. K tomu všetkému budete v tieto dni mimoriadne výreční, čím sa vám bude dariť presvedčiť o vašich nových projektoch a plánoch všetkých vašich spolupracovníkov. V súkromí si dávajte pozor na žiarlivosť z vašej strany. Budete trochu viac ako inokedy citliví na vašich partnerov.

Váhy
- pracovné záležitosti si v tomto týždni budete plniť bez nadšenia. Budete k nim pristupovať rutinne, ale cez to všetko vaše výkony budú dostačujúce k tomu, aby ste s ich výsledkami uspokojili očakávania vašich nadriadených. V súkromí naďalej pretrváva riziko že budete podliehať zvodom opačného pohlavia, čím by ste si vy zadaní mohli skomplikovať vzťahy vo vašich stabilných vzťahoch. Vy nezadaní, môžete si dopriať veľa vzrušujúcej zábavy, ale dobre si to premyslite s kým.

Škorpión
- v zamestnaní sa budete môcť venovať vašim úlohám bez problémov a tlakov zo strany nadriadených, takže si ich budete môcť rozložiť tak, aby ste ich v pohode odovzdali na čas úspešne zvládnuté. Ak patríte k tým, čo pracujú aj počas víkendu, tak v nedeľu sa vám bude mimoriadne dariť všetko, do čoho sa pustíte. V súkromí sa nebudú diať žiadne extrémne udalosti, takže máte pred sebou v podstate pokojné dni. Vy, čo by ste chceli vyskúšať v súkromí vašich spálni trochu netradičný druh intímnej zábavy, máte na to vhodné obdobie.

Strelec
- ak ste si na tento týždeň naplánovali robiť nejaké finančné transakcie, tak si ich odložte na príhodnejšie obdobie. Hrozia vám totiž straty. Taktiež sa snažte platiť iba nevyhnutné výdavky. Taktiež sa snažte na pracovisku riešiť iba základné povinnosti. Pri tých zložitejších požiadajte kolegov o pomoc. V súkromí si dajte tiež pauzu a prenechajte na vašich partnerov riadenie domácnosti. Pre vás bude dobré, ak sa počas víkendu vyberiete niekam do prírody. Odpočiniete si a aj upokojíte vašu myseľ a telo.

Kozorožec
- počas týchto dní sa nedajte ovplyvňovať žiadnym vašim spolupracovníkom. Aj vašim nadriadeným vysvetlite, že vaše spôsoby a prístup k vašim povinnostiam sú nie len dobré, ale aj vhodné k ich úspešnému zvládnutiu. Ide o to, že ak podľahnete tlaku, nebudete schopní stihnúť nič, čo ste si naplánovali. V súkromí sa môžete tešiť na milé a príjemné chvíle v spoločnosti vašej rodiny a priateľov. Ale ani vaši partneri nebudú zaostávať. Hlavne počas víkendu si spoločne užijete veľa zábavy.

Vodnár
- od pondelka do stredy sa vnútorne budete cítiť nepríjemne, pretože budete mať pocit, že ste za vaše pracovné úsilie nedocenení a neuznaní. Budete mať tendencie si skoro až vynucovať pozornosť okolia. Nerobte to. Iba by ste sa blamovali. Venujte energiu obdobiu od štvrtku do piatku, kedy budete mať v zamestnaní opäť veľkú podporu nebeskej oblohy. V osobnom živote si naplánujte tieto dni ako čas na odpočinok a relax niekde, kde nebudete zbytočne rušení. Môžete mať totiž menšie depresie.

Ryby
- v zamestnaní sa počas tohto týždňa nebudete musieť zaoberať ničím závažným, čoby si od vás vyžadovalo mimoriadne pracovné nasadenie, takže všetky vaše povinnosti si splníte v na čas, v pohode a bez stresov. V súkromí sa venujte veciam, ktoré vás bavia a tešia. Nechajte starosti o riadenie vašej domácnosti na vašich partnerov. Potrebujete sa trochu dobiť energiou a elánom. Skúste počas víkendu navštíviť múzeum, alebo iné kultúrne vyžitie.facebook.com

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame