Infospravy.sk Infospravy.sk

„Toto nie je telo, do ktorého si sa zamiloval!“ Manželovi napísala list, ktorý zdieľajú státisíce ľudí
zdroj: facebook.com

„Toto nie je telo, do ktorého si sa zamiloval!“ Manželovi napísala list, ktorý zdieľajú státisíce ľudí

Laura Mazza je známa blogerka a matka dvoch malých detí. Na Facebooku pravidelne prispieva na svoj blog s názvom Mum on the Run.

A presne tu sa minulý rok objavilo aj jej úprimné vyznanie, ktoré venovala svojmu manželovi. Nesie názov „Toto nie je telo, do ktorého si sa zamiloval” a zdieľalo ho už viac ako 112-tisíc ľudí. Tento rok sa Laura rozhodla nám opäť svoj list pre manžela pripomenúť. 

PREKLAD

Toto nie je telo, do ktorého si sa zamiloval,” povedala som mu. Telo, do ktorého si sa zamiloval, bolo fit a malo svaly, na bruchu a prsiach neboli žiadne strie a netrápila ma žiadna distáza. Telo, do ktorého si sa zamiloval, sa vmestilo do úzkych džínsov: mohlo ísť do obchodu, vziať si akúkoľvek veľkosť a ísť, vediac, že ​​to bude sedieť. Teraz už toto telo nechodí do takýchto obchodov a vo väčšine prípadov si zvolí legíny. Tvoje telo zostáva rovnaké a moje sa vo všetkom zmenilo. To nie je spravodlivé …Stála som pred ním, unavená a zlomená, a do očí sa mi začali tisnúť slzy. „Toto nie je telo, do ktorého si sa zamiloval." On potom povedal: „Más pravdu. Nie je to telo, do ktorého som sa zamiloval. Ale je to telo, ktoré vychovalo naše deti, ktoré vyživovalo naše deti, ktoré utešovalo naše deti, ktoré vytvorilo život. Každý deň sa do neho zamilujem. Nevedel som, čo je to láska, kým som neuvidel toto telo a nevedel som, čo dokáže, preto ti ďakujem.” Nehanbite sa za to, čo máte, nehanbite sa za mamičkovské telo. Stále budete mať ešte veľa príležitostí vzdať sa koláčikov – teraz si však užite vašu chvíľku a radujte sa, že ste vytvorili niečo, čo stojí za každú striu a každú jamôčku na vašom stehne. Ak potrebujete ešte nejaké pripomenutie, tu je: telo, ktoré teraz máte, je hodné lásky a obdivu.

Najnovšie z kategórie: Pre ženy

Pozri viac

Odporúčame