Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 29. október - 4. november 2018
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 29. október - 4. november 2018

Astrologička Valika vám prináša hviezdnu predpoveď´d na tento týždeň:

Baran - tento pracovný týždeň bude pre vaše znamenie ako prekopírovaný toho predchádzajúceho. Vaše prudké pracovné nasadenie si budete môcť stále šetriť na náročnejšie obdobie. No cez to všetko budete mať vaše povinnosti pod kontrolou a úspešne ich budete aj v pokoji zvládať. Taktiež aj v osobnom živote budete prežívať pokojnú atmosféru, takže sa môžete nerušene venovať všetkému, čo ste si v rámci vašej domácnosti naplánovali. Počas víkendu si môžete pozvať priateľov, alebo naopak niektorých z nich navštíviť.

Býk
- počas tohoto týždňa budete mať dobrú náladu aj na pracovisku, ktorou nakazíte aj vašich spolupracovníkov. Nedokáže vám ju pokaziť ani ten fakt, že za vašu snahu a výsledky nebudete náležite finančne ocenení. No tento deficit si dokážete nahradiť vo vašom súkromí. Zo strany vašej rodiny a aj partnerov, sa vám bude dostávať dostatok uznania, podpory, ale aj lásky. Počas víkendu vás očakáva nejaké príjemné stretnutie, alebo milá spoločenská udalosť, ktorá vo vás zanechá pekné spomienky.

Blíženci
- ak ste čakali na vhodné obdobie pre začatie realizácie vašich nových pracovných aktivít, tak tento týždeň na to budete mať absolútne ideálny. Môžete očakávať iba podporu a dobrú spoluprácu nie len vašich kolegov, ale aj vašich nadriadených. Úspech máte zaručený. V citovej oblasti bude láska priať hlavne vám nezadaným. Máte možnosť tieto dni využiť na vyznania sa z vašich pocitov smerom k niekomu, na kom vám záleží, alebo dokonca požiadať o ruku, alebo sa zasnúbiť. Ideálny čas na to budete mať hlavne počas víkendu.

Rak
- začiatok tohoto pracovného týždňa vás zastihne v "ježkovej" koži. Budete mať tendencie byť na všetkých vašich spolupracovníkov pichľaví. Preto sa snažte byť opatrnejší v komunikácii s nimi, aby ste si nepokazili inak pre vás úspešne zvládnuté všetko, čo ste si na tieto dni v zamestnaní naplánovali. V rodinnom, ale aj v partnerskom spolužití sa nedejú žiadne negatívne udalosti. Všetko je v poriadku. Využite preto vašu prebytočnú energiu na niečo pozitívne. Napríklad na nejaké zmeny v domácnosti.

Lev
- počas tohoto týždňa sa budú opäť všetky vaše pracovné aktivity hýbať presne podľa vašich plánov a predstáv, ale cez to všetko s toho nebudete mať radosť. Tie to dni vás totiž zastihnú bez nálady. Nič si s toho nerobte, je to iba dočasný stav, ktorý ako prišiel, tak aj odíde. Snažte sa neprenášať svoju namrzenosť do svojho súkromia, pretože by ste ňou narušili pohodu, ktorá prevláda medzi vami a vašimi najbližšími. Preto sa radšej počas nadchádzajúceho víkendu snažte vymyslieť niečo, kde by ste mohli byť sami.

Panna
- cítite sa veľmi dobre, máte dobrú náladu, ste nabití novou energiou a elánom. Toto všetko sa bude odzrkadľovať vo všetkom, do čoho sa počas tohoto týždňa v zamestnaní pustíte. A samozrejme aj odmena za vaše výsledky bude tomu zodpovedať, takže aj táto oblasť vám urobí radosť a prinesie celkové spokojnosť. V súkromí hlavne vy nezadaní máte šancu spoznať novú lásku, alebo vy čo zvažujete, že požiadate svojich milých o ruku, máte k tomuto všetkému ideálny čas a samozrejme aj podporu nebeskej oblohy.

Váhy
- vaše tohto týždňové pracovné záležitosti sa vám bude dariť plniť bez väčších problémov. Dokonca k spôsobu ich realizácii budete mať voľnú ruku, čo vám tak tiež bude vyhovovať. No k celkovej spokojnosti vám bude chýbať to najdôležitejšie, a to je aj náležité finančné ohodnotenie za vaše dobré výsledky. Nedajte si tým pokaziť náladu, pretože v súkromí a v osobnom živote máte pred sebou veľmi príjemných sedem dní, ktoré by ste si vedeli znepríjemniť vašou mrzutosťou.

Škorpión
- u vás v zamestnaní bude počas tohoto týždňa veľa stresu a podráždenosti, čo bude mať silný vplyv na vaše pracovné výkony. K tomu, aby ste tieto nepríjemné záležitosti dokázali zvládnuť, budete potrebovať ozaj pevné nervy a psychickú odolnosť. Ešte že v rodinných a v partnerských záležitostiach máte všetko vyjasnené, takže sa nebudete musieť počas týchto dní zaoberať ničím takým, čo by vám aj s tejto oblasti vašeho života pridalo. Víkend jednoznačne využite, na odpočinok a relax.

Strelec
- tento týždeň bude pre vaše znamenie 50/50. V pracovných záležitostiach budete žať úspechy a žiadna úloha, ktorou budete vašimi nadriadenými poverení, nebude pre vás nezvládnuteľná. Naopak v osobnom živote to bude ozaj náročné. Hlavne v partnerskom spolužití by ste mali byť zvlášť opatrný na všetko, pretože vám hrozia ozaj veľké nepríjemnosti, ktoré vás budú stáť veľa energie, aby ste ich dokázali zvládať pokojne a z rozvahou. Preto by bolo lepšie, ak by ste víkend trávili sami niekde mimo vášho domova.

Kozorožec
- máte pred sebou jeden z ďalších nesmierne úspešných pracovných týždňov. Síce budete zavalení prácou až nad hlavu, ale pre vás to nebude problém zvládnuť všetko bez chyby. Za to budete odmenení veľmi dobrými finančnými ziskmi. A to je to, čo práve teraz potrebujete. Vo vašom citovom živote sa nebudú diať žiadne zmeny. Všetko je tak, ako už dlhodobo, a to vám vyhovuje. Môžete sa tak venovať veciam, ktoré máte radi a pri ktorých sa dokážete zabaviť a odreagovať. Víkend môžete tráviť v spoločnosti vašich priateľov.

Vodnár
- pripravte sa na ozaj stresujúci pracovný týždeň. Budete mať veľa náročných projektov, ktoré si budú od vás vyžadovať maximálnu sústredenosť k ich zvládnutiu. V jeho závere budete síce naozaj unavení a vyčerpaní, ale aj spokojní. Zvlášť po finančnej stránke. Vaše rodinné záležitosti a všetko čo je s nimi nejako prepojené prenechajte na nich a vy sa snažte dať hlavne počas víkendu do poriadku, pretože je dosť možné, že aj zdravotne sa nebudete cítiť úplne fit.

Ryby
- toto bude pre vaše jemné znamenie naozaj skúška ohňom, pretože vás v zamestnaní čaká nesmierne stresujúca atmosféra, plná napätia a nervozity. Ak budete chcieť vaše povinnosti zvládnuť, tak sa budete potrebovať odosobniť od toho všetkého, a to vás bude stáť veľa energie. Našťastie si ju máte kde doplniť, a to v kruhu vašej rodiny, ale hlavne v spoločnosti vašich partnerov, ktorí sú pre vás veľkou oporou a istotou. Počas víkendu sa snažte vypnúť všetky vaše zmysly a venujte sa iba odpočinku.facebook.com

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame