Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 22. - 28. október 2018
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 22. - 28. október 2018

24.10. O 17.48 hod nastane SPLN v znamení BÝKA. Býk predznačuje v astrológii bohatstvo, výhru, dedičstvo, ľahko nadobudnuté veľké financie. Prajte si s pomocou LUNY ,aby sa vám zaradilo.

Baran - v zamestnaní sa počas tohoto týždňa budete správať veľmi obozretne a opatrne, čím sa vám podarí zabrániť možným omylom a stratám. Podarí sa vám tak získať si ešte väčšiu dôveru, ale aj podporu vašich nadriadených pre vaše ďalšie projekty a plány, ktoré chcete u nich presadiť. V súkromí sa snažte riešiť všetko s pokojom a rozvahou ako do teraz. Ide o to, že počas týchto dní sa budete cítiť nedocenení zo strany vašej rodiny a partnerov, čo im budete dávať aj náležite najavo. Nevytvárajte zbytočne dusnú atmosféru.

Býk
- v zamestnaní sa môžete aj počas tohoto týždňa tešiť s dobrej organizácie práce, podpory vašich spolupracovníkov, takže všetko čo ste si na toto obdobie naplánovali sa vám podarí aj úspešne zvládnuť a dokončiť. V súkromí by ste sa mali angažovať hlavne vy nezadaní, pretože máte ideálne obdobie na to, zamilovať sa do partnera, s ktorým by ste vedeli prežiť celý život. Vám zadaným sa podarí do vzťahu vniesť novú iskru a náboj. V každom prípade máte pred sebou pekný a zaujímavý víkend.

Blíženci
- v tomto týždni sa vám darí vaše pracovné povinnosti zvládate bez väčších problémov, ale problémy sa môžu vyskytnúť v medziľudských vzťahoch, pre vašu vnútornú potrebu vyťahovať sa na úkor vašich spolupracovníkov. Nerobte to, nepotrebujete nikomu dokazovať vaše schopnosti a talent. Iba by ste sa blamovali. Tak isto aj v súkromí si počas stredy kontrolujte váš jazyk. Bude vám chýbať takt a a diplomacia. Stálo by vás veľa energie dať doma opäť všetko do poriadku.

Rak
- vaše doterajšie pracovné výkony a výsledky vaši nadriadení hodnotia ako veľmi dobré a rovnako tak to bude aj počas tohoto týždňa. Môžete preto očakávať, že sa vám podarí posunúť sa na kariérnom rebríčku smerom hore, čo bude mať aj pozitívny dopad na vaše finančné istoty. V súkromí to už počas týchto dní nebudete mať až tak ľahké a jednoduché. V utorok a v piatok sa môžete dostávať do zbytočných konfliktov s vašimi blízkymi. Snažte sa preto zachovať pokoj a strážiť si vaše emócie pri riešení všetkých záležitostí týkajúcich sa vašej rodiny.

Lev
- aj počas tohoto týždňa sa budete môcť venovať projektom, ktoré sú zložité a ktoré si vyžadujú dlhodobú zvýšenú pozornosť. Nebeská obloha je vám naklonená v každej vašej pracovnej aktivite. Môžete riešiť aj nové obchodné zmluvy. V súkromí bude aj počas týchto dní určitou prekážkou vaša slabosť pre opačné pohlavie čo vám bude odoberať energiu a taktiež schopnosť sústrediť sa na dôležité záležitosti vo vašom živote. Preto naďalej pre vás platí zvýšená opatrnosť. Neohrozte si dokonalé zázemie, ktoré máte vo vašich životných partneroch.

Panna
- vaše pracovné výkony a výsledky budú počas týchto dní ako inak veľmi dobré. No v medziľudských vzťahoch už nebudete tak dobrí, pretože budete mať tendencie sa pred vašimi kolegami vystatovať všetkým čo ste dosiahli. Nieje to potrebné a nieje ani vhodné, aby ste sa takto vhodne prezentovali. V partnerskom a rodinnom spolužití sa snažte počas stredy vyhnúť konfrontáciám s vašimi blízkymi. Nebudete mať dostatok taktu a objektivity. Nepokazte si nadchádzajúci víkend tým, že by ste museli dávať vaše vzťahy do poriadku.

Váhy
- aj v tomto pracovnom týždni sa vám úspešne darí organizovať všetky vaše povinnosti presne podľa vašich predstáv. Veľmi vám v tom pomáha aj podpora vašich spolupracovníkov, ale aj nadriadených. V osobnom živote budete mať hlavne vy nezadaní veľkú príležitosť a šancu spoznať vašu novú lásku. Preto by ste sa hlavne počas víkendu nemali zdržiavať doma, ale vyberte sa niekam medzi ľudí. Vy zadaní, môžete sa tešiť z novej iskri vo vašich stabilných vzťahoch.

Škorpión
- na vašom pracovisku sa v tieto dni snažte byť užitoční hlavne vašimi radami a skúsenosťami, ktoré ocenia vaši kolegovia, keď si nebudú vedieť poradiť zo svojimi zadanými úlohami. Nesnažte sa presadzovať niečo nové, pretože na to nie je vhodný čas. V súkromí sa snažte byť pokojní, nevytvárajte nič, čím by ste negatívnym spôsobom dráždili vašich partnerov. Trpezlivo sa im snažte vysvetliť, že počas týchto dní, sa necítite na riešenie vážnych problémov a zásadných rozhodnutí.

Strelec
- tento týždeň vás zastihne rozpoltených. Na jednej strane ste v zamestnaní výkonní, máte výborné nápady, správnu intuíciu, no na druhej strane budete vnútorne nespokojní, pesimistickí, so sklonmi moralizovať, poučovať. Snažte sa nepodliehať vašim pocitom. V takom prípade môžete očakávať úspech. Streda je vhodný deň na finančné investície. V osobnom živote hlavne od štvrtku môžete očakávať veľmi príjemné a pohodové obdobie v kruhu vašej rodiny, ktorým sa vám darí utužovať vašu spolupatričnosť.

Kozorožec
- vaše pracovné povinnosti si počas týchto dní budete plniť bez väčších problémov. No ešte stále k nim budete pristupovať viac mechanicky ako s elánom. Skúste sa premôcť a neobávajte sa zapojiť aj vašich najbližších spolupracovníkov do vašich aktivít. Oplatí sa vám to. V oblasti citov a lásky budete mať počas týchto dní pociťovať potrebu blízkosti osoby, ktorá by vám dokázala dávať pocit nehy a vášne. Preto vy zadaní, máte príležitosť prežiť s partnermi vzrušujúci víkend a vy nezadaní, vyberte sa do spoločnosti.

Vodnár
- v tomto týždni sa snažte využiť vašu charizmu, ktorou budete ovplyvňovať široké okolie. Všetko, čo vyslovíte bude ľuďmi okolo vás vnímané nie len veľmi pozorne, ale aj brané ako smerodajné. Preto vážte každé slovo ktoré poviete. Môžete veľa získať, ale aj stratiť. V osobnom živote máte pred sebou dni, kedy sa nebude diať nič mimoriadne, preto sa budete môcť hlavne počas víkendu venovať vašim osobným záľubám a koníčkom. Nie je totiž vhodný čas na to, aby ste riešili niečo zásadné.

Ryby
- ak ste chceli s vašimi nadriadenými riešiť pre vás nejakú dôležitú záležitosť, tak počas tohoto týždňa na to budete mať ideálny čas. Pracovné povinnosti, ktoré máte na tieto dni naplánované sa vám bude dariť plniť bez problémov. V súkromí sa tešte s priazne nebeskej oblohy v partnerskom, ale aj rodinnom spolužití. Prežijete spoločné príjemné a harmonické obdobie, ktoré ešte viac utuží vaše spolužitie a spolupatričnosť. Aj v citovej oblasti a v láske ste spokojní.facebook.com

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame