Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 15. - 21. október 2018
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 15. - 21. október 2018

Astrologička Valika prináša hviezdnu predpoveď aj na tento týždeň.

Baran - v tomto týždni budete na jednej strane v zamestnaní charizmatickí, budete vašim kolegom vzorom a príkladom v dosahovaní dobrých pracovných výkonov, ale aj výsledkov. Na druhej strane budete prchkí, hádaví, preto si dávajte pozor na to, aby ste počas týchto dní neprišli s kolegami do zbytočných konfliktov. V súkromí si dávajte pozor hlavne v utorok a v stredu, pretože vám hrozia nedorozumenia a ostré výmeny názorov s vašimi najbližšími čím by ste si mohli narušiť pohodu nadchádzajúceho víkendu.

Býk
- celý tento pracovný týždeň bude u vás akoby pod dohľadom múz, takže aj keď nepracujete priamo v nejakom povolaní prepojenom s umením, vaše výsledky budú nie len dobré,ale ešte aj spracované ako umelecké dielo. V osobnom živote budete mať naďalej veľkú slabosť pre opačné pohlavie, ale aj vy budete viac ako v iné obdobie príťažlivejší pre všetkých okolo vás. Takže vy zadaní, máte príležitosť vašim vzťahom dať novú iskru a náboj. Vy nezadaní, môžete si hlavne počas víkendu užívať nezáväzné flirty, ale taktiež môžete spoznať novú lásku. Záleží iba na vás ako sa rozhodnete.

Blíženci
- v zamestnaní sa u vás počas týchto dní nebude diať nič mimoriadne. Vaše pracovné povinnosti si budete úspešne plniť bez väčších problémov a ani vaši nadriadení vás nebudú zbytočne zaťažovať. Dávajte si pozor iba na to, aby ste sa nedostávali do zbytočných nedorozumení s kolegami pretože budete mať tendencie byť sarkastickí voči všetkým okolo vás. Vaše rodinné a partnerské spolužitie nebude počas týchto dní rušené niečim, čo by si od vás vyžadovalo mimoriadnu osobnú angažovanosť.

Rak
- na vašom pracovisku sa v tieto dni nemusíte obávať žiadnych mimoriadnych udalostí, ktoré by si od vás vyžadovali zvýšenú pozornosť, takže sa budete môcť venovať vašim povinnostiam bez napätia a stresov. Iba počas utorka a stredy sa nepúšťajte s kolegami do otvorených konfrontácií, pretože by ste medzi vami vytvárali zbytočné napätie. Taktiež aj u vás doma neriešte nič dôležité. Nechajte všetko tak ako to je. V sobotu sa snažte byť radšej mimo diania rodinných záležitostí, pretože by ste mali snahy byť vo všetkom oponentom. Venujte sa niečomu, čo vás baví. Určite to nikomu z vašich blízkych nebude vadiť.

Lev
- počas tohoto týždňa budete nabití ideálmi, plánmi, projektami, ktoré by ste chceli všetkým vašim spolupracovníkom predstaviť a zapojiť ich do ich realizácie. Môžete tak urobiť, ale bude potrebné, aby ste im všetko čo od nich očakávate, trpezlivo a podrobne vysvetlili. V takom prípade sa môžete tešiť s toho, že všetko dopadne presne podľa vašich predstáv. V súkromí sa vy zadaní snažte odolávať vašim ,,chúťkam,, na flirty, pretože by to malo negatívny dopad na vaše partnerstvá. Naopak, v piatok máte výborné obdobie dať vášmu vzťahu novú iskru. Využite to.

Panna
- tento týždeň bude pre vás ako veľmi pracovité znamenie možno až nudný, pretože máte pred sebou pokojné dni, počas ktorých budete zvládať všetky povinnosti a úlohy bez problémov. Prijali by ste väčšie vyťaženie. Preto si nevybíjate vašu energiu na kolegoch hlavne spôsobom, ktorým by ste medzi vami vytvárali podráždenie a nervozitu, lebo budete mať tendencie byť smerom k nim sarkastickí. V súkromí sa nemusíte obávať žiadnych negatívnych záležitostí,ktoré by mali pokaziť vašu celkovú pohodu.

Váhy
- vášmu znameniu vládne planéta Venuša (láska , umenie) a práve tá druhá časť jej vplyvu bude počas tohoto týždňa prevládať vo vašich pracovných aktivitách. Takže vaše výsledky nebudú iba dobré a detailne spracované, ale dokážete im dať nádych umeleckého diela. Vo vašom súkromí budete aj počas týchto dní čeliť pokušeniam zo strany opačného pohlavia, pretože budete iba ťažko odolávať túžbe ochutnať zakázané ovocie. Dobre zvážte, čo urobíte. Neohrozte svoje dobre fungujúce partnerstvá niečim nepodstatným a chvíľkovým.

Škorpión
- máte pred sebou týždeň, počas ktorého budete mať dostatok času a aj priestoru doriešiť hlavne zameškané pracovné záležitosti. Neplánujte si preto počas týchto dní žiadne nové projekty, ale dajte si do poriadku všetko, čo by vám v závere tohoto roku mohlo spôsobovať problémy pri celkovej uzávierke. V citovej oblasti, v partnerskom a rodinnom spolužití vy zadaní, máte pred sebou dni, počas ktorých budete riešiť každodenné radosti aj starosti. Vy nezadaní, nerobte nič, do čoho by ste sa museli čo i len trochu nútiť. Nikto a nič nestojí za to,aby ste si nechali niečo vnucovať.

Strelec
- aj v tomto týždni máte pri sebe šťastenu, ktorá vám bude nápomocná vo všetkom do čoho sa pustíte. No je tu jeden problém a to ten, že sa vám počas týchto dní nebude chcieť. Nebudete schopní sa plne venovať povinnostiam pre vašu nesústredenosť, ale aj pre vašu určitú pohodlnosť. Skúste sa premôcť. Oplatí sa vám to. V súkromí si dávajte v sobotu pozor na to čo poviete a čo urobíte smerom k vašim partnerom, pretože v tomto dni hrozí až trvalé poškodenie vašich doteraz dobre fungujúcich vzťahov.

Kozorožec
- V pracovnej oblasti vášho života sa v tomto týždni budete musieť viac sústrediť na všetko, pretože sa nebudete cítiť v pohode hlavne po psychickej stránke, preto si všetko dôležité presuňte na vhodnejšie obdobie. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote sa snažte hlavne počas víkendu neprenášať na vašu rodinu, alebo partnerov váš nepokoj, ktorý sa môže zmeniť až na depresiu. Najlepšie urobíte, ak sa niekde v pohodlí vašeho domova uvelebíte pri dobrej knihe, alebo pri pozeraní dobrého filmu. Nič neriešte.

Vodnár
- počas tohoto týždňa sa vážne snažte vyhýbať konfrontáciám s kolegami, odložte si všetky dôležité rokovania na príhodnejšie obdobie, pretože budete mať problémy s nervovou labilitou. Budete podráždení, netrpezliví, budete mať ostrý jazyk. Venujte sa radšej iba vašim pracovným povinnostiam. V takom prípade máte úspech, ako aj dobré finančné ohodnotenie, zaručené. Váš osobný život sa už dlhodobo pohybuje v neutrálnych vodách a tento stav bude pretrvávať aj počas týchto dní. Počas víkendu sa venujte vašim záľubám v bezpečí vašeho domova.

Ryby
- od pondelka do piatku máte v zamestnaní pohodu a pokoj, takže si budete môcť vaše pracovné povinnosti plniť bez tlaku zo strany vašich nadriadených. Táto pohoda sa prejaví pozitívne ako na vašich výkonoch, tak aj na vašich výsledkoch. V citovom živote sa môžete tešiť hlavne na nadchádzajúci víkend, počas ktorého v spoločnosti vašich partnerov budete prežívať veľmi príjemné chvíle naplnené romantikou. Užite si to.facebook.com

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame