Infospravy.sk Infospravy.sk

Neveste počas rodičovského tanca chýbal zosnulý otec. Stalo sa ale niečo úžasné a nečakané!
zdroj: video

Neveste počas rodičovského tanca chýbal zosnulý otec. Stalo sa ale niečo úžasné a nečakané!

V živote každého človeka nastane moment, kedy chce mať od svojich rodičov pokoj a nechce ich vidieť, no potom sú také momenty, kedy chceme, aby stáli pri nás. Život však často neplynie tak, ako chceme my.

Kaley West Young sa chystala na svoj veľký deň. Jeden človek sa však jej svadby už nedožil. Jej otec nebude pri nej v jej najdôležitejší deň v živote. 

Úlohu v tom momente zastali jej piati bratia. Tí vedeli, že Kaley otec veľmi chýba, preto si potajomky pre ňu pripravili obrovské prekvapenie. Svojho otca vrátili spať. 

S nápadom netradičného tanca prišiel Kalyein brat Kevin West. Ten navrhol, že sa pri nej počas rodičovského tanca vystriedajú všetci bratia. Vybral dokonca aj pieseň, na ktorú si mali zatancovať. Pieseň "Fathers and Daughters" od Michaela Boltona, bola skutočne silná, no ešte silnejšia bola s hlasom ich zosnulého otca. Bratia totiž do piesne zakomponovali otcov hlas, ktorý získali z viacerých domácich videí.

Keď nič netušiaca Kaley počas tanca s bratmi začula hlas zosnulého otca, zaplavila ju veľká vlna emócií: "Ledva som sa udržala na nohách. Snažila som sa ostať pokojná, ale jediné, čo som v tej chvíli cítila, bola absolútna láska."elitedaily.com

Najnovšie z kategórie: Pre ženy

Pozri viac

Odporúčame