Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 1. - 7. október 2018
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 1. - 7. október 2018

Astrologička Valika prináša horoskopy aj v prvý októbrový týždeň.

Baran - pracovne sa vám bude dariť aj tento týždeň presne tak, ako v tie predchádzajúce čo vás bude tešiť a aj vnútorne uspokojovať, ale naozaj vám urobí radosť vedomie, že všetky doterajšie nedorozumenia a hádky v rodine, no zvlášť v partnerskom spolužití sa začínajú upokojovať a vyjasňovať, pretože boli ozaj vážnou hrozbou trvalého rozvratu medzi vami. Využite preto nadchádzajúci víkend k ešte väčšiemu úsiliu dať vašemu vzťahu priestor na jeho upevnenie a utuženie.

Býk
- tento týždeň vás zastihne bez elánu a nálady, čo sa bohužiaľ bude prejavovať aj na vašich pracovných výkonoch a taktiež aj na reakciách voči vašim spolupracovníkom. Snažte udržať si vnútorný pokoj a harmóniu. Našťastie ich máte kde čerpať a to v kruhu vašej rodiny a z podpory vašich partnerov, ktorí pri vás stoja a podporujú vás bez toho, že by ste ich o to museli požiadať. Preto by bolo od vás ozaj milé, ak by ste im to vynahradili počas víkendu.

Blíženci
- vaši spolupracovníci budú mať počas tohoto týždňa naozaj čo robiť, aby dokázali stíhať vami nasadenému až pekelnému tempu. Máte v sebe toľko energie a odhodlania, že by ste ho mohli rozdávať a je to aj vidieť na vašich výsledkoch. Rovnako sa vám bude dariť aj v osobnom či rodinnom a partnerskom spolužití. Počas týchto dní si iba potvrdíte, že vaši blízki sú pre vás neoceniteľní a nenahraditeľní. Počas víkendu vás čaká nejaké milé spoločenské podujatie.

Rak
- tak už aj vy ste sa konečne dočkali toho, ž počas tohoto týždňa budete ozaj mimoriadne odmenení za vaše doterajšie veľmi uspokojivé pracovné výkony a výsledky. Je taktiež otvorená možnosť, že si vás vaši nadriadení posunú niekam na zodpovednejšie miesto ako máte do teraz. Tak tiež aj vo vašej rodine je všetko v poriadku, čo iba znásobuje váš celkový pocit spokojnosti a naplnenia. Máte pred sebou krásny víkend v kruhu vašej milovanej rodiny.

Lev
- začínate byť poriadne zaskočení tým, že už druhý týždeň prežívate pracovne viac sklamania z neúspešných pokusov o zlepšenie celkovej situácie u vás na pracovisku, pretože na niečo také nie ste navyknutí. Neurobíte s tým nič. zostáva vám iba zachovať chladnú myseľ a prečkať toto pre vás nepriaznivé obdobie. Ešteže vo vašich rodinných a partnerských záležitostiach je všetko po starom a nemusíte sa osobne angažovať v niečom nepríjemnom, lebo by vám to na nálade nepridalo.

Panna
- vaše pracovné dni tohoto týždňa budete všetkým dokazovať iba vaše maximálne kvality. Kolegovia budú mať naozaj čo robiť, aby dokázali zvládať vaše tempo a nasadenie.Toto je presne to, čo vám v zamestnaní po pracovnej stránke vyhovuje. Taktiež aj v oblasti citov a lásky prežívate šťastie a vnútorné naplnenie, čo vám vo vašom vnútri navodzuje dokonalú harmóniu. Počas víkendu si doprajte čas len pre seba a vaše záujmy alebo koníčky. Zaslúžite si to a nikto z vašeho blízkeho okolia vám to nebude mať za zlé.

Váhy
- pre vás tento pracovný týždeň bude taký nijaký. Nie preto, že by sa vám nedarilo vaše povinnosti zvládať, ale preto, že vy nebudete mať náladu. Budete bez energie a elánu, ktorý je pre vás tak potrebný, aby ste dokázali tvoriť všetko tak, ako je to vašemu znameniu príznačné. Snažte sa túto nie veľmi dobrú náladu neprenášať do vašeho súkromia a zvlášť do partnerského spolužitia, pretože by ste iba pokazili všetko to príjemné, čo je medzi vami. Nehovoriac o pokazenom víkende.

Škorpión
- v pondelok a v utorok to bude ešte u vás v zamestnaní náročné hlavne ak ide o stres, ale už od stredy do piatku, sa aj tieto negatíva stratia a vy konečne po dlhom čase zažijete pracovnú atmosféru takú, ktorá vám vyhovuje a ktorá vám umožní dokázať všetkým aký talent sa vo vás ukrýva. O vaše partnerské a celkovo rodinné záležitosti si počas týchto dní nebudete musieť robiť žiadne obavy a starosti. Všetko bude klapať tak, ako má. Dokonca aj počas víkendu sa môžete tešiť na nejakú príjemnú spoločenskú udalosť.

Strelec
- na pracovisku sa tento týždeň snažte zamerať iba na to najnutnejšie čo neznesie odklad a ostatné si odložte na príhodnejšie obdobie. Nebudete mať proste dostatok energie a elánu na úspešné zvládnutie náročných úloh, ktoré máte na starosti. Ešte e vo vašom osobnom živote sa nebudete musieť zaoberať ničím vážnym a zložitým. Máte pri sebe partnera, ktorý to za vás dokáže zvládnuť pokiaľ by bolo potrebné. Vy sa snažte hlavne relaxovať a odpočívať a to hlavne počas víkendu.

Kozorožec
- vaše pracovné úspechy sú stále na vzostupe a nebude to inak ani počas tohoto týždňa čo samozrejme znamená aj to, že za vaše výsledky budete aj náležite finančne ohodnotení. V tejto oblasti ste zo sebou maximálne spokojní a rovnakú spokojnosť budete prežívať aj vo vašom súkromnom živote. Nechajte všetko tak ako to je a iba si užívajte. Udalosti okolo vás plynú tak, ako majú. Doprajte si viac času na seba a vaše osobné potreby. Venujte sa iba tomu, čo vás baví a čo vás dokáže potešiť.

Vodnár
- máte pred sebou ďalší náročný pracovný týždeň plný stresu a nervozity. K tomu ešte budete zavalený prácou, takže ozaj budete mať čo robiť, aby ste to všetko zvládli v zdraví ako na tele tak aj na duchu. Nič vám nepôjde tak, ako by ste chceli a to vás bude viesť k veľkej nespokojnosti. Snažte sa zachovať si chladnú hlavu. vaše osobnom záležitosti v oblasti rodiny, partnerstva, citov a lásky sú nezmenené. Všetko je už dlhodobo v rovnakej polohe. Nadchádzajúci víkend sa snažte hlavne veľa odpočívať a trochu sa dať aj zdravotne do poriadku.

Ryby
- tento týždeň budete naozaj až po hlavu zavalení prácou, čo bude mať za následok, že nebudete stíhať všetko dokončiť na čas, z čoho budete pociťovať stres a nervozitu. Snažte sa tomu nepodľahnúť a pokúste sa udržať si pokojnú myseľ. Doma je všetko v poriadku a vo vašich partneroch nájde zdroj, z ktorého budete môcť čerpať energiu a stratený elán. Môžete bez obáv prenechať na nich všetok chod vašej domácnosti. Radi sa toho ujmú aj za vás. Vy sa snažte využiť víkend na oddych.facebook.com

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame