Infospravy.sk Infospravy.sk

Hrozivá situácia v ruskom cirkuse. Tigrica sklobovala priamo počas vystúpenia. Chovateľ ju odtiahol za chvost
zdroj: video

Hrozivá situácia v ruskom cirkuse. Tigrica sklobovala priamo počas vystúpenia. Chovateľ ju odtiahol za chvost

Cirkusy, to je kapitola sama o sebe. Veľa sa o nich hovorí, no aj tak majú organizátori stále plné stany ľudí, ktorí sa chodia prizerať ľudskej a zvieracej drezúre.

Diváci v ruskom cirkuse z mesta Magnitogorsk však ostali úplne v šoku. Určite nečakali, že vystúpenie s tigricou Zenou dopadne tak katastrofálne. Nejde o to, že by neposlúchala, alebo nechcela ukázať to, čo ju chovatelia naučili. Išlo o to, že to fyzicky nezvládla a pred zrakmi divákov skolabovala. 

Tigrici sa znenazdajky podlomili nohy a keby nebolo jej chovateľa, zrejme by spadla medzi oplotenie a pódium. Chovateľ Artur Bagdasarova zabránil krízovej situácii, no jeho následné konanie nebolo veľmi s kostolným poriadkom. Nenapadlo mu nič lepšie, ako chytiť tigricu za chvost a ťahať ju preč z pódia.

Organizátori sa snažili divákov uchlácholiť slovami, že za ňou okamžite vycestuje veterinár z Moskvy, ktorý vykoná potrebné vyšetrenia. Tomu však len málokto uverí. 

Vo veľkom sa ale polemizuje o tom, prečo sa to vôbec stalo. Únava, nedostatok stravy, či hormóny? Nevedno...ladbible.com

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame