Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 24. - 30. september 2018
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 24. - 30. september 2018

25.9. je spln v znamení BARANA. O 3.55 hod. Kto máte problém so sebavedomím, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran - v pracovnej oblasti si počas tohoto týždňa nebudete musieť robiť žiadne starosti. Všetko vám bude vychádzať podľa vašich dopredu stanovených plánov. No na čomu by ste mali venovať naozaj zvýšenú pozornosť, je váš osobný a zvlášť partnerský život. V tejto oblasti vám hrozia vážne problémy, ktoré ak nedokážete zvládnuť, môžu skončiť trvalým rozpadom. Preto buďte veľmi opatrní vo všetkom, čo budete konať a hovoriť smerom k vašim partnerom.

Býk
- počas tohoto pracovného týždňa budete pod tlakom a všade okolo vás bude prevládať nervozita a stres, ktoré vám budú klásť prekážky vo vašich povinnostiach, ale cez to všetko sa vám podarí všetko zvládnuť vo váš prospech a dokonca zistíte, že po finančnej stránke ste si polepšili. Oblasť vašeho súkromia, ako aj partnerského a rodinného spolužitia nebude počas týchto dní ničím mimoriadnym zaťažovaní, takže sa budete môcť venovať aj vašim koníčkom, alebo priateľom počas víkendu.

Blíženci
- u vás v zamestnaní bude tento týždeň pokojná atmosféra, takže všetky povinnosti, ktoré máte naplánované na tieto dni si budete môcť plniť bez stresov a tlaku zo strany vašich nadriadených. Taktiež aj vo vašom osobnom živote, v citovej oblasti, ako aj rodinných záležitostiach bude prevládať pokoj a harmónia. Vaša spolupatričnosť sa bude ešte viac posilňovať mali by ste počas nadchádzajúceho víkendu naplánovať spoločný program pre vás a vašich blízkych.

Rak
- dni tohoto týždňa vám budú plynúť v dobrej nálade nech už pôjde o vaše pracovné, či osobné záležitosti. na pracovisku bude prevládať dobrá nálada čo sa bude pozitívne odzrkadľovať aj na vašich výkonoch a výsledkoch, s čím budú samozrejme spokojní aj vaši nadriadení. V oblasti, ktorá je pre vás maximálnou prioritou, teda rodina, bude taktiež počas týchto dní dobrá nálada a veľa pozitívnej energie Môžete sa o ňu podeliť s vašimi priateľmi počas víkendu.

Lev
- tak na takýto pracovný týždeň ako je pred vami nie ste navyknutí. Takže sa pripravte na to, že sa vám nebude dariť nič, čo ste si naplánovali a vy s toho budete nervózni a podráždení. Snažte sa zachovať si svoj vnútorný pokoj a rozvahu. Ešte že vo vašom súkromí nebudete musieť riešiť nič, čo by si od vás vyžadovalo vašu osobnú angažovanosť. Víkend si rezervujte na relax a odpočinok. Nemyslite ne nič iné.

Panna
- na to, že ste najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu bude pre vás tento týždeň v tejto oblasti príliš pokojní až nudní. Ale to nebude meniť nič na tom, že si vaše povinnosti splníte presne tak, ako sú u vás na to navyknutí všetci vaši spolupracovníci a nadriadení. Taktiež aj v rodinnom a partnerskom spolužití sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by dokázali narušiť vašu celkovú pohodu a vnútornú harmóniu. Máte pred sebou podobne ladený víkend.

Váhy
- na vašu jemnocitnú povahu bude tento pracovný týždeň až príliš nervózny a plný stresov. No nemusíte mať obavy. Dokážete ho zvládnuť a dokonca pracovné výsledky vám k jeho koncu prinesú ako bonus veľmi dobré finančné ohodnotenie. Vaše rodinné a partnerské spolužitie bude pokojné a harmonické. Ak ste mali v úmysle naplánovať pre všetkých vašich blízkych spoločný program počas nadchádzajúceho víkendu, tak v tom môžete pokračovať. Nikto z nich vám nepovie nie.

Škorpión
- aj keď je to vo vašom prípade ohľadom pracovných záležitostí ešte stále nie príliš dobré, predsa len sa vám darí viac ako v predošlom období. Rovnako to bude aj počas tohoto týždňa. Veľa prekážok, ale zvládate ich k spokojnosti všetkých. Hlavne k tej vašej. Ešte že máte kde čerpať energiu a elán. Je to vaša rodina a hlavne vaši partneri, ktorí sú vám oporou a istotou. Bolo by od vás veľmi pekné, ak by ste sa im za ich podporu počas nadchádzajúceho víkendu nejako revanšovali.

Strelec
- aj počas tohoto týždňa bude nad vami držať svoju ochrannú ruku vaša vládnúca planéta Jupiter, nositeľa šťastia ale aj financií, takže všetko do čoho sa v zamestnaní pustíte vám bude nie len vychádzať, ale aj prinášať finančné zisky. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote sa môžete tešiť s jeho priazne. Vy zadaní, v trvalých vzťahoch sa môžete tešiť s pekných, spoločne prežitých chvíľ s vašimi partnermi a vy nezadaní s možnosti spoznať vašu budúcu lásku.

Kozorožec
- počas tohoto týždňa budete naozaj veľmi pracovne vyťažení, ale čo je pre vás dôležité je to, že za vašu prácu budete aj náležite dobre finančne ohodnotení. V tom čo robíte ste proste počas týchto dní neprekonateľní. No čakajú vás veľmi zaujímavé udalosti v osobnom živote. Ide o silné krátkodobé vzťahy s opačným pohlavím. Preto vy spokojne zadaní pozor a vy čo nie ste vo vzťahoch, alebo máte v tých svojich problémy, dobre si rozmyslite čo urobíte. Bude to mať totiž dlhodobé následku pre vás.

Vodnár
- pre vaše znamenie to už nie je nič nové aj keď počas minulého týždňa sa vám trochu začalo pracovne dariť. No počas tohoto sa opäť budete potýkať hlavne s prekážkami a problémami, ktoré vám budú brániť využívať váš celý potenciál. Nesnažte sa preto robiť niečo na silu, pretože by to aj tak nemalo zmysel. Šetrite si energiu na váš osobný, rodinný a partnerský život. V tejto oblasti je všetko tak ako zvyčajne. No počas víkendu by bolo pre vás lepšie, ak by ste ho trávili mimo vašeho domova a sami.

Ryby
- možno ste už počas posledných týždňov navyknutí na to, že všetko okolo vás v pracovnej oblasti sa točilo hlavne okolo vašej kariéry a že ste pre to museli podávať tie najlepšie výkony. To je síce pravda, ale tento vám dáva možnosť trochu poľaviť vo vašom nasadení bez toho, že by ste sa museli obávať, že by vaši nadriadení vnímali vaše poľavenie ako vašu neschopnosť. Váš osobný a citový život bude počas týchto dní pokojný a harmonický.facebook.com

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame