Infospravy.sk Infospravy.sk

Horoskop na 17. - 23. september 2018
zdroj: infospravy.sk

Horoskop na 17. - 23. september 2018

Astrologička Valika pripravila aj na tento týždeň svoju hviezdnu predpoveď.

Baran - ak sa vám počas pondelka na pracovisku podarí vyhnúť sa nepríjemným konfrontáciám s kolegami, alebo nadriadenými, môžete sa tešiť s veľmi dobrých výsledkov, ale aj možných nových ponúk, ktoré vám z dlhodobého hľadiska zabezpečia dobré finančné zisky. V osobnom živote máte pred sebou tak isto pokojné dni, iba v stredu počas splnu môžete byť hlavne vy, čo ste senzibilní, precitlivelí a mierne podráždení, pretože bude vo vašom znamení. Počas víkendu sa venujte rodine a partnerom.

Býk
- v tomto týždni sa vaše pracovné povinnosti snažte stihnúť vybaviť do štvrtku. Počas týchto dní máte priazeň nebeskej oblohy na všetky aktivity, ktoré sú spojené s vašim zamestnaním, pretože od piatka do nedele bude vaša myseľ zamestnávaná úplne iným spôsobom. Pôjde o vaše osobné až veľmi intímne záležitosti, ktoré vás doslova pohltia a vy budete mať naozaj čo robiť, aby ste ich dokázali primerane ovládať. Preto hlavne vy zadaní, buďte opatrní, aby ste nejakým neuváženým úletom trvalo nepoškodili vaše vzťahy.

Blíženci
- počas týchto dní budete v zamestnaní veľkým prínosom hlavne v riešeniach prekážok, s ktorými si nebudú vedieť poradiť vaši kolegovia, ale ani vaši nadriadení. Budete totiž schopní dopredu predvídať možné problémy, s ktorých by mohli vzniknúť straty. V osobnom živote, či v rodinnom a partnerskom spolužití sa v tomto týždni nebudú diať žiadne neočakávané udalosti, ktoré by vás mali nepríjemným spôsobom zaskočiť, preto ani vy neriešte nič. Všetko je dobré tak ako je.

Rak
- v zamestnaní sa v pondelok nepúšťajte s kolegami do otvorených konfrontácií, pretože budete na ne reagovať podráždene čo by medzi vami vyvolalo nedorozumenia, hádky a stres. Sústreďte sa iba na vaše povinnosti a úlohy, ktoré máte na tento týždeň naplánované. Svoju energiu presmerujte na vaše domáce a rodinné záležitosti. V tejto oblasti vašeho života máte priazeň nebeskej oblohy. Môžete k nim prizvať aj vašich blízkych a zapojiť ich do všetkých aktivít, do ktorých sa pustíte. Radi vás podporia a pomôžu.

Lev
- vaše pracovné aktivity sa vám bude v tomto týždni dariť úspešne realizovať aj keď vám neprinesú okamžité zisky, ale z dlhodobého hľadiska vám zabezpečia dobré finančné zaistenie. V súkromí vás čakajú zaujímavé a vzrušujúce dni úzko prepojené s opačným pohlavím, ku ktorému budete mať bližšie ako po iné obdobie. Preto pre vás zadaných je dôležité, aby ste dokázali odolať zvodom mimo vašich domovov a vám nezadaným sa otvára príjemne prežitý víkend plný zmyselnej zábavy.

Panna
- v zamestnaní budete neoceniteľným členom celého kolektívu, pretože budete schopní dopredu zistiť a určiť možné problémy, ktoré by vašich zamestnávateľov stáli nemalé finančné straty. Taktiež aj v partnerskom a rodinnom spolužití sa všetko deje tak, ako to vyhovuje aj vám. Nemusíte sa obávať, že by sa na tom počas týchto dní niečo zmenilo spôsobom, ktorý by od vás vyžadoval osobnú angažovanosť. Budete tak mať možnosť venovať sa vašim osobným záľubám, alebo koníčkom.

Váhy
- od pondelka do štvrtku sa vám bude aj za pomoci a podpory nebeskej oblohy dariť v zamestnaní zvládať všetky vaše pracovné povinnosti a úlohy bez problémov, preto sa ich snažte do toho času stihnúť všetky ukončiť. Ide o to že od piatku až do nedele budete naladený ako fyzicky, tak aj psychicky na úplne inú tému, ktorá bude príjemnejšieho charakteru, pretože vás doslova pohltí túžba po zblížení s opačným pohlavím. Vy zadaní, pozor na nepremyslené úlety, mohli by vás stáť veľmi veľa. Vy nezadaní, máte pred sebou vzrušujúci víkend.

Škorpión
- v tomto týždni sa vám osobne nebude dariť napredovať tak, ako by ste si to predstavovali, čo bude mať dopad aj na vaše finančné zisky, ale cez to všetko budete veľmi osožní, pretože budete veľmi nápomocní vašim spolupracovníkom vašimi radami a skúsenosťami. V osobnom živote sa v priebehu týchto dní nesnažte byť aktívni a všetko prenechajte na členov vašej rodiny. Doprajte si pohodu a hlavne pokoj. Odpočívajte a relaxujte. Víkend trávte niekde, kde budete môcť byť sami.

Strelec
- už dlhodobo sa vám darí pracovne zvládať všetky vaše úlohy bez problémov a taktiež sa vám darí aj realizovať a uvádzať do praxe vaše nové projekty. Taktiež máte naďalej priazeň hviezd aj v možnosti výhry v nejakej lotérii, tak pokúšajte šťastenu. Vy čo ste v trvalých partnerstvách, máte pred sebou klasický týždeň naplnený radosťami a bežnými starosťami, vy nezadaní môžete počas týchto dní nadviazať zaujímavú známosť, ktorá sa môže časom pretaviť do niečoho vážnejšieho.

Kozorožec
- ste absolútni profesionáli v obore v ktorom pracujete. Vďaka vašej obozretnosti, opatrnosti, triezvom uvažovaní a zvažovaní možných rizík sa vám do teraz darí byť na vrchole, preto sa nedajte počas týchto dní ovplyvňovať vašim okolím. Hlavne dobre zvažujte, koho máte pri sebe, či to sú ľudia, ktorí majú s vami úprimné úmysly. Taktiež aj vo vašom osobnom živote by ste si mali okolo seba urobiť jasno. Hlavne v tom, kto je a k nie je vaším úprimným priateľom.

Vodnár
- v zamestnaní sa nedajte ničím a nikým rozptyľovať. Zamerajte vašu pozornosť na vaše pracovné aktivity a tie sa snažte rozvíjať. Máte vhodné obdobie získať si novú klientelu tak to využite. V stredu budete mať v súkromí príležitosť urovnať aj naozaj vážne problémy, ktoré vás už dlhodobo trápia a zaťažujú. Inak máte pred sebou bežné dni, ktoré vám prinesú taktiež bežné situácie, takže sa nemusíte obávať, že by vás niečo nepríjemné vytrhlo z vašej vnútornej pohody.

Ryby
- počas tohoto týždňa budete vaše pracovné záležitosti zvládať v klasickom režime. Nebudete potrebovať žiadne mimoriadne výkony, aby ste z ich výsledkami uspokojili očakávania vašich nadriadených. No v súkromí si dávajte pozor na to, aby ste neotvárali citlivé témy s vašimi partnermi, pretože by ste sa do nich mohli zamotať až natoľko, že by ste ich museli riešiť ešte aj počas nadchádzajúceho víkendu. Využite vašu energiu na niečo pozitívne, čo prinesie osoh všetkým vašim blízkym.facebook.com

Najnovšie z kategórie: Horoskopy

Pozri viac

Odporúčame