Infospravy.sk Infospravy.sk

VEĽKÉ ODHALENIE: Za kauzou Kazmu a Ferrari Mareša za 8 miliónov stoja nádherné myšlienky! Toto treba vidieť!
zdroj: video

VEĽKÉ ODHALENIE: Za kauzou Kazmu a Ferrari Mareša za 8 miliónov stoja nádherné myšlienky! Toto treba vidieť!

Ak ešte nepoznáte KAZMU, tak teraz to zmeňte! Tento diel One Man Show opäť posunul level myslenia a konania tohto tímu o niečo vyššie.

Kazma je človek, ktorý sa so svojím tímom neštíti urobiť naozaj čokoľvek. Ak ste si mysleli, že vlámanie na MS v hokeji, nafingovaný súťažiaci v Prostřeno, alebo predstieranie Justina Biebera bol ich TOP, tak sa veľmi mýlite. Toto je diel, ktorý musíte vidieť!

Kazma nikdy nezačína robiť hlúposti len tak pre nič za nič. Vždy to musí mať jasnú prvotnú myšlienku. Jasný cieľ, no hlavne osvetu. Vždy na základe niečoho, čo ľudí rozdelí na dva tábory, šíri vlastne dobro. A tak to bolo aj teraz.

Asi každý z nás zachytil kauzu, ktorá rezonovala nielen českými, ale aj slovenskými médiami a týkala sa stávky Leoša Mareša a Kazmu. Leoš mal mesiac jazdiť na svojom trabante bez toho, aby nasadol do iného auta, či ako vodič, či ako spolujazdec. Ak to nedodrží, tak "jeho" luxusné Ferrari poputuje do rúk Kazmu. 

stream.cz

Toto bola voda na mlyn, toto stačilo Kazmovi, aby vymyslel skutočne veľkú vec. Ten totiž nafingoval autonehodu, pri ktorej zastavil Leoš, aby pomohol. Bez rozmýšľania tak spravil a nasadol do iného auta, len preto, aby zachránil človeka. Leoš sa zachoval tak, akoby sa mal každý jeden vodič. 

A v tomto momente začal boj o Ferrari, ktoré vlastne Leoš tak nevlastní, a preto ho Kazmovi nemohol, a ani nechcel dať. O to "autíčko" ale Kazmovi vôbec nešlo, pretože on len skúšal, či zastaví pri autonehode. A tu sa odhaľuje myšlienka celej "Kazmoviny". Za všetkým stojí číslo 1/10 a mnoho umelcov, ktorí o všetkom zaryto celé mesiace mlčali. 

stream.cz

Viac vám nepovieme, aby ste si vychutnali to, čo vymyslel Kazma so svojím tímom úplne bravúrne. Pri záverečnej piesni budete mať zimomriavky, pretože slová: “Rádi píšem na cizí zeď a další jed plodí další jed. A to, že každý může mít svůj hlas neznamená, že musí soudit nás… A to, co jedno auto stojí, život může zachránit a buď nás to všechno spojí, nebo může rozdělit,” sú tak veľmi pravdivé.  

Celé odhalenie nájdete TUstream.cz

Najnovšie z kategórie: Lifestyle

Pozri viac

Odporúčame